• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

  Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

  DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Hotel Luxe – Otel Rezervasyonu için Otel WordPress Teması

Hotel Luxe – Otel Rezervasyonu için Otel WordPress Teması 2023-12-05

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler
 
hotel-luxe-hotel-wordpress-theme.webp

Hotel Luxe, her türlü otel web sitesi oluşturmak isteyenler için en büyük otel WordPress temasıdır. Her türlü otel, tatil köyü, B&B, dağ evi, stüdyo daire, pansiyon vb. için herkese uygun tek çözümdür. Asıl amacı, oda listelerinizi, müşteri rezervasyonlarınızı ve çevrimiçi rezervasyonlarınızı, fiyatlandırma planlarınızı yönetmenize yardımcı olmaktır. Çarpıcı tasarımı ve inanılmaz kullanıcı deneyimiyle hayalinizdeki otel web sitesini oluşturabilir ve daha fazla müşteri çekebilirsiniz.

Otel Rezervasyonu Özel Özellikleri

 • Komple Otel Rezervasyon Sistemi
 • Rezervasyon Yönetimi
 • Oda Yönetimi
 • Kupon Yönetimi
 • Fiyatlandırma Planları Yönetimi
 • Ekstra Paket Yönetimi
 • Gelişmiş Animities Sistemi
 • Çoklu Para Birimleri
 • Özel Tarih Yönetimini Engelle
 • 4 Ödeme Ağ Geçidi (Çevrimdışı Ödeme, Authorize.net, Paypal, Stripe)
 • Raporlar + Çok Dilli Hazır
 • Ve çok daha fazlası…

Neden Hotel Luxe?

Otelcilik dünyanın önde gelen işletmelerinden biridir ve bu nedenle rekabet çok güçlüdür. Birçok otel sahibi, işlerini yürütürken bir web sitesinin önemini unutuyor ancak web siteleri artık işinizin başarısı için çok önemli. Bir web sitesi, tamamen rezerve edilmiş bir otelin ve müşteriler için zorlanan bir otelin arkasındaki ana neden olabilir.

İlk izlenimler büyük bir fark yaratabilir, bu nedenle seyahat işinde çok önemlidirler. Bir misafir, oteliniz hakkındaki ilk izlenimini otele ilk kez girerek değil, otelinizin web sitesi aracılığıyla edinir; bu nedenle oteliniz için mükemmel bir web sitesi oluşturmak çok önemlidir. Bu izlenim, web sitenizi açtıklarında ortaya çıkan tema, tasarım, düzen ve kaydırıcıların yanı sıra web sitesinin sağladığı kolaylık ile oluşturulur. Web siteniz ne kadar kullanıcı dostu olursa, vereceği izlenim de o kadar iyi olur. Web sitesinin verdiği izlenim kullanıcı için yeterince iyi değilse ve oda rezervasyonu yapmak için birçok zorlukla uğraşmak zorunda kalıyorsa, büyük olasılıkla otelinizin içini göremeyecektir çünkü başka bir yerde kalmak.

Hotel Luxe , 10 farklı örnek ve 300 düzen ve kaydırıcı kombinasyonunun yanı sıra, büyüleyici ve çarpıcı bir ilk izlenim veren kullanıcı dostu ve dikkat çekici bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan diğer özelliklerle birlikte gelen harika bir otel WordPress temasıdır. Tema, altmış öğe ve blok, 8 üstbilgi ve 4 altbilgi stilinin yanı sıra sınırsız kenar çubukları, widget'lar ve gelişmiş bir rezervasyon sistemi sunar.

Tema, kullanımı kolay ve tamamen duyarlı ve Arama Motoru Optimize Edilmiş bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olan 10'dan fazla demo sunar. Hangi cihazı kullanırsanız kullanın web sitesinin kullanıcı deneyimi özelleştirilmeyecektir. Hotel Luxe temasının en iyi 10 demosu, lüks otel, tatil köyü, apartman dairesi, motel, Oda ve Kahvaltı ve diğerleri dahil her türlü konaklama web sitesini oluşturmanıza yardımcı olmak için aşağıda verilmiştir.

Lüks otel

Bahamalar'da veya dünyanın herhangi bir yerinde lüks bir otel açmayı planlıyorsanız otelinizin web sitesi için mükemmel WordPress temasına ihtiyacınız var. Lüks bir otel olduğu için lüks bir temayla gitmelisiniz. Hotel Luxe, hepsi bir arada bir web sitesi oluşturmaya gelince tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan kusursuz bir WordPress temasıdır. Demo, tema ayarındaki renk seçici seçeneğinden renkleri kolayca değiştirmenize olanak tanır. Otelin genel görünümüne ve hissine uygun lüks renkleri seçebilirsiniz.

Hotel Luxe teması, siteniz için lüks ve çekici bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olan 7'den fazla yerleşik kaydırıcı sunar. Kaydırıcılar web sayfanızdaki alanın çoğunu kaplar; bu nedenle ziyaretçileri web sitenizde tutmak için büyüleyici bir kaydırıcıya sahip olmak zorunludur. Çekici kaydırıcılarla web siteniz için de mükemmel başlığa ihtiyacınız var. Temanın genel düzeni lüks oteller için mükemmeldir.

Temanın rezervasyon yönetim sistemi hızlı ve kolaydır. Basitlik, web sitenizi kullanıcı dostu hale getirmenin anahtarıdır; bu nedenle rezervasyon sisteminin erişimi ve yönetimi basit olmalıdır. Demonun diğer özellikleriyle birlikte rezervasyon sistemi kullanıcı dostudur ve dizüstü bilgisayar, cep telefonu veya tablet gibi her cihazda kullanıcılara en iyi deneyimi sunan duyarlı bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olur. Demo kesinlikle lüks kişiliğinizi haykıracak.

Zarif Otel

Oteliniz için zarif görünümlü bir WordPress otel web sitesi oluşturmayı planlıyorsanız, Hotel Luxe kullanabileceğiniz en iyi temadır. Temanın sunduğu özelliklerin çeşitliliği, web sitenizin aynı zamanda çekici ve zarif görünmesini sağlar. Demo, kullanıcı dostu ve aynı zamanda oluşturulması kolay mükemmel bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Yani bir web sitesi oluşturmak için birini işe alma zahmetinden geçmek zorunda değilsiniz. Demoyu indirin ve web sitenizde görünmesini istediğiniz bilgileri girin.

Zarif oteller için Hotel Luxe demosu, web sitenizin, izleyicinin zihninde otelinizin imajını oluşturacak en bilgilendirici ana sayfasını oluşturmanızı sağlar. Demo, web sitenizdeki metni yaratıcı ve göz alıcı tutmak için diğer indirilebilir yazı tiplerinin yanı sıra 500'den fazla Google yazı tipi sunar. Demo tamamen çeviriye hazırdır ve mükemmel WPML uyumludur ve alt başlıkta kullanıcılara yardımcı olan bir dil değiştiriciyle birlikte gelir. Demonun düzeni ve tasarımı zarafeti haykırıyor ve otelinizi dünyaya sergilemenin mükemmel bir yoludur.

Başlıkta, kullanıcılarınıza yardımcı olacak tüm önemli sekmeleri eklemenizi sağlayan mega bir menü bulunmaktadır. Rezervasyon yönetim sistemi tek kelimeyle mükemmel. Artık rezervasyonları, kuponları, odaları ve diğer paketleri yönetme özelliklerini aynı yerden ekleyebilirsiniz.

Demonun tamamı, kurulumun kolay ve hızlı olmasının nedenidir, böylece zarif oteliniz için zarif bir web sitesi kurma konusunda stres yapmanıza gerek kalmaz. Kurulum ve kurulumla ilgili tüm belgeler mevcuttur. Web siteniz artık bir tık uzağınızda.

Tatil yeri

Aileniz ve sevdiklerinizle rahat bir tatil geçirmek istediğinizde tatil köyleri kalınacak en iyi yerdir. Tatil köylerinin bir otelden çok daha fazlasını sunabileceğinden, tatil köyleri için web sitelerinin de ekstra olması gerekir. WordPress teması Hotel Luxe, bir Resort web sitesi için en kullanışlı ve uygun web sitesi temalarından biridir.

Demonun rezervasyon yönetim sistemi oldukça gelişmiştir. Artık farklı oda tipleri ve bireysel odalar için misafir sayısını yönetebilirsiniz. Tema, ekstra ayar seçeneğiyle sınırsız sayıda oda eklemenize de olanak tanır. Bu demoyu kullanarak oda fiyatını ve odayla birlikte sunulacak yönetimin durumunu web sitenize ekleyebilirsiniz. Demo ayrıca farklı tarihlerdeki farklı odalar için farklı fiyatlar belirlemenize de olanak tanır. Demo, PayPal, Stripe ve Çevrimdışı Ödeme Yöntemi gibi farklı ödeme yöntemlerini desteklemenize olanak tanır.

Demonun sunduğu 7'den fazla kaydırıcı, tatil yerinizin müşterilerin ilgisini çekecek ve satışları artıracak büyüleyici bir görüntüsünü web sitenizde sergilemenize olanak tanır. Demonun kullanımı kolaydır ve çeşitli tasarım ve düzenlerle birlikte gelir. Düzenler sınırsız kenar çubukları ve sınırsız renk seçenekleriyle birlikte gelir. Renkler web sitenizde mükemmel, renkli ve eğlenceli bir görüntü oluşturmanıza olanak tanır. Tema, aralarından seçim yapabileceğiniz 300 düzen ve kaydırıcı kombinasyonu sunar. Her kombinasyon diğerinden farklıdır ve ihtiyaçlarınıza göre kolayca özelleştirilebilir; dolayısıyla genel kombinasyonu tam istediğiniz gibi şekillendirin.

Apartman

Bir apartman işletmesi için mükemmel bir web sitesi oluşturmak zor olabilir, bu nedenle web sitenizdeki müşterileri dairelerinize çekmek istiyorsanız dairenizin web sitesi için Hotel Luxe WordPress temasını kullanmanız gerekir. Hotel Luxe temalı dairelerin demosunun kullanıcılara sunacağı çok şey var. Web siteniz için mükemmel olan birçok gelişmiş ve kolay yönetilebilir özellik ile birlikte gelir.

Demo, sınırsız kenar çubukları ve 5'ten fazla özel widget'ın yanı sıra başlık stillerini ve 4'ten fazla alt bilgi stilini aşan gelişmiş bir düzen sürümüyle birlikte gelir. Müşterilerinize gösterebileceğiniz çok sayıda farklı daire seçeneğiniz ve bunların getirdiği çeşitli özellikler olduğunda kenar çubukları kullanışlı olur. Özellikler, web sitesini kullanıcı dostu hale getirmek için kenar çubuklarına ekleyebileceğiniz gadget'lar ve widget'larla temsil edilebilir. Demo, web siteniz için bilgilendirici ve ilgi çekici bir ana sayfa oluşturmanıza olanak tanıdığından, turistlere daire sunan işletmeler için en iyi seçimdir.

Demonun sunduğu en iyi özelliklerden biri çevrimdışı ödeme yöntemidir. Hala çevrimiçi ödeme yapmaktan çekinen çok sayıda kişi var, bu nedenle demoda çek kabul etme seçeneği de sunuldu. Bu özellik, bu kişilerin aynı zamanda müşteriniz olmasını sağlar ve hem size hem de müşterinize fayda sağlar. Bu özelliğin yanı sıra, daire rezervasyonunu çok daha kolay hale getiren demo aracılığıyla çeşitli diğer gelişmiş rezervasyon yönetimi özelliklerine de erişilebilmektedir.

Oda ve Kahvaltı

Oda ve kahvaltı oteli için bir web sitesi oluşturmak kafa karıştırıcı olabilir çünkü bu yer, bir otelin sunduğu aynı tür şeyleri sunmaz, bu nedenle web sitesinin de benzersiz ve farklı olması gerekir. Oteller lüksü anlatırken, ekmek ve kahvaltı mekanları tıpkı eviniz gibi rahatlığı ve konforu haykırıyor. Hotel Luxe, ekmek ve kahvaltı mekanınız için harika bir WordPress temasıdır. Demo, seçtiğiniz web sitesini oluşturmanın mükemmel ve en kolay yoludur. Web sitenizde 'yerel' bir his yaratmak ve bakmak için size kaydırıcılar için birden fazla seçenek ve birlikte kullanabileceğiniz tasarımlar ve düzenler sunar.

Özelleştirilmiş bir düzen oluşturmak ve bunu resimler, videolar ve bloglarla tasarlamak için yerleşik düzenleri kullanabilirsiniz. Demoda sunulan sınırsız renk, 500'den fazla Google Yazı Tipi, tipografi ve sınırsız kenar çubuğu gibi özellikler, gerekli bilgileri web sitenize çekici ve ilgi çekici bir şekilde eklemenizi çok kolaylaştırır.

Demo ayrıca web siteniz için her türlü metin ve medya girişini destekleyecek şekilde yapılandırılmış bir blog düzeni oluşturmanıza da olanak tanır. Düzeni her seferinde değiştirmenize gerek kalmadan görselleri, videoları, kaydırıcıları, galerileri ve alıntılar gibi metinleri tek bir yere ekleyebilirsiniz.

Bir web sitesi oluştururken web sitesinin hızını ve yanıt verebilirliğini akılda tutmak da çok önemlidir, bu nedenle tema hız için optimize edilmiştir ve tüm ekran çözünürlükleriyle uyumludur, dolayısıyla bir kişinin kullandığı her cihazda mükemmel şekilde çalışır. Demo, şehirdeki oda ve kahvaltı yeriniz için mümkün olan en iyi web sitesini test etmenin ve oluşturmanın mükemmel yoludur.

Video Arka Planı

Daha çekici ve büyüleyici hale getirmek için video arka planına sahip bir otel web sitesi oluşturmayı planlıyorsanız Hotel Luxe WordPress teması sizin için en iyi seçimdir. Hotel Luxe teması profesyonel fotoğraf ve video odaklı bir temadır çünkü web sitesine ne kadar çok görsel eklerseniz o kadar büyüleyici olur. Slayt gösterileri demonun ana özelliğidir. Slayt gösterisi, üzerindeki widget'lar ve gadget'larla arka planda YouTube'u ve kendi kendine barındırılan videoları destekleyebilir. Otel görsellerinizi sergilemenin en iyi yoludur.

Tema, en etkileyici olanı video arka planı olan birden fazla stil sunar. Artık sayfanızın arkasında bir video oynatabilir ve görsellerle kullanıcıları büyüleyebilirsiniz. Demo, otelinizin ortamını görüntülemek için mükemmeldir. Tema, görsel bir besteci Eklentisi içerir ve tamamen duyarlıdır, bu nedenle farklı ekran çözünürlüklerinde videonun kalitesinden ödün vermez. Demo, tek tıklamayla video arka planına sahip bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Web sayfalarınıza başka görseller ve metinler de eklemek için çeşitli düzen ve tasarımlar ekleyebilirsiniz. Düzenleri ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin ve Hotel Luxe'ün video arka plan demosunu kullanarak mükemmel web sitesini kolayca oluşturun .

Video arka planı, web sitenizin diğerlerinden öne çıkmasına yardımcı olan popüler bir trenddir, bu nedenle Hotel Luxe teması onu demosuna dahil etmiştir. Demo birçok temel özellik, şık tasarımlar ve kişiselleştirilmesi kolay düzenler ve kaydırıcılarla birlikte gelir. Web sitenizi video arka planıyla tasarlamaya başlayın ve ardından güçlü eklentiler, sürükle ve bırak işlevi ve e-ticaret entegrasyonu gibi çeşitli özellikleri kullanarak web sitesinin geri kalanını özelleştirmek için ana temayı kullanın.

Kutulu

Kutulu, en çok kullanılan WordPress temalarından biridir. Web siteniz için temiz ve net bir şekilde yapılandırılmış bir düzen ile devam etmeyi planlıyorsanız, o zaman kutulu tercihinizdir. Hotel Luxe WordPress teması size en iyi kutulu düzenlerden birini sunar. Düzen, otel web sitenizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize olanak tanıyan çeşitli seçeneklerle birlikte gelir. Demonun kullanımı oldukça kolaydır ve önceden tasarladığınız düzene farklı görseller ve metinler eklemenizi sağlar. Tema, resim, video, metin ve blog yazıları gibi her türlü görseli destekler.

Hotel Luxe temasının kutulu düzeni kolayca özelleştirilebilir. Tercih ettiğiniz kenar boşluklarını seçebilir ve istediğiniz görünüme bağlı olarak bunları daha küçük veya daha büyük yapabilirsiniz. Normal kenar boşluklarını seçebilir veya dar, orta, geniş veya aynalı kenar boşluklarını seçebilirsiniz. Temadaki yerleşik duyarlı kodlar sayesinde düzen tüm cihazlarla son derece uyumludur, dolayısıyla kullanıcı deneyiminden ödün vermez; bu da düzenin masaüstünde ve cep telefonunda görünmesi anlamına gelir.

Demo aynı zamanda yerleşik kaydırıcılar, üstbilgi ve altbilgi stilleri, özelleştirilmiş widget'lar ve gadget'lar, kısa kodlar ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli ödeme seçenekleriyle birlikte gelir. Kaydırıcılara resim, video veya metin ekleyebilir ve web sitenizi akılda kalıcı hale getirebilirsiniz. Demodaki diğer özellikler arasında sınırsız kenar çubukları, gelişmiş rezervasyon sistemi ve gelişmiş bir kupon sistemi de bulunmaktadır.

Demonun kurulumu kolaydır. WordPress'ten veya FTP yoluyla kolayca indirebilirsiniz, seçim sizin. Ayrıca süreci çok kolay ve yasal hale getiren kurulum ve kurulum belgeleriyle birlikte gelir.

Motel

Moteliniz için bir web sitesi oluşturmayı planlıyorsanız Hotel Luxe WordPress teması sizin için en iyisidir. Tema, müşterileriniz için mükemmel web sitesini tasarlamanıza olanak tanıyan birçok özellik ile birlikte gelir. Web sitesine ne kadar çok özellik eklerseniz, erişim ve kullanım o kadar kolaylaşır. Hotel Luxe temasındaki motel demosu, hayallerinizdeki web sitesini oluşturmanın en kolay yoludur.

Demo, aralarından seçim yapabileceğiniz 300 düzen ve kaydırıcı kombinasyonuyla birlikte gelir. Yerleşik düzenleri özelleştirmenize ve tarzınıza ve kişiliğinize uygun kendi düzeninizi oluşturmanıza olanak tanıyan bir seçenek de bulunmaktadır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli üstbilgi ve altbilgi stilleri ve web sitenizi kullanıcı dostu hale getirmek için widget ekleyebileceğiniz sınırsız sayıda kenar çubuğu vardır.

Demo ayrıca 500'den fazla Google yazı tipi, sınırsız renk kombinasyonu ve gelişmiş Tipografi Seçeneği yardımıyla özelleştirilebilen çeşitli tasarımlar da sunuyor. Bu özelliklerin yardımıyla metninize yeni bir görünüm kazandırın, çarpıcı ve büyüleyici görünmesini sağlayın.

Duyarlı web siteleri, web sitelerini kullanarak reklam verme konusunda başarının anahtarıdır. İnsanlar günümüzde internete erişmek için tabletler, dizüstü bilgisayarlar, cep telefonları, saatler vb. çeşitli cihazlar kullanıyor; bu nedenle demo, kullanıcılara aynı deneyimi sağlayan yerleşik kodlarla tamamen duyarlı bir motel web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyor. farklı cihazlarda. Tema, tüm bu süreci mümkün kılan farklı ekran çözünürlükleriyle uyumludur.

Butik otel

Hotel Luxe WordPress temasındaki Butik Otel demosu, butik oteliniz için kolay ve güzel bir web sitesi oluşturmanın mükemmel yoludur. Demo, görevinizi çok kolay ve hızlı hale getiren birçok yerleşik özellik ile birlikte gelir. Ne kadar çok araştırırsanız size o kadar çekici gelecektir.

Demo, ihtiyaçlarınıza göre bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Yerleşik düzen ve tasarım kombinasyonunu seçebilir veya stilinize göre özelleştirerek kendinizinkini oluşturabilirsiniz.

Demonun en iyi özelliklerinden biri, birçok özelliğin sunulduğu gelişmiş rezervasyon yönetim sistemidir. Sınırsız sayıda oda ekleyebilir ve fiyatları günden güne özelleştirebilirsiniz. Rezervasyon sistemi dört farklı ödeme türünü kabul etmenize olanak tanır; Çevrimdışı Ödeme, Authorize.net, PayPal ve Stripe. Demo, rezervasyon yönetiminin yanı sıra, yöneticinin odanın durumunu ve fiyatlarını istediği zaman ve istediği yerden değiştirmesine olanak tanıyan oda yönetimiyle birlikte gelir. Belirli tarihler için farklı fiyatlar belirlemenize de olanak tanıyan demo yardımıyla bir fiyatlandırma planı oluşturabilirsiniz.

Dünyadaki herkes İngilizce bilmiyor, bu nedenle demo, alt başlıkta kullanıcılarınızın kendilerine en uygun dile geçiş yapmasına olanak tanıyan yerleşik bir çevirmen seçeneğiyle birlikte geliyor. Demonun birden fazla dili desteklemesi gibi, aynı zamanda birden fazla para birimini destekleyen yerleşik bir özelliğe sahiptir, bu da ödeme sürecini müşterileriniz için çok daha kolay hale getirir. Bir web sitesinin amaçlarından biri kullanıcı dostu olmaktır ve bu özelliklerin kullanışlı olduğu yer burasıdır. Tüm rezervasyon ve ödeme sürecini çok daha kolay hale getiriyorlar.

Demodaki güçlü eklentiler, widget'lar ve sınırsız kenar çubukları, gelişmiş blog düzeni, YouTube video kaydırıcısı, video arka planı, sınırsız renkler ve üstbilgi ve altbilgi stilleri gibi geri kalan özellikler, kullanıcının ilgisini çeken çarpıcı bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olur. web sitesinde canlı.

Villa

Hotel Luxe, Villalara yönelik web sitelerini mümkün olan en iyi şekilde barındıran, oldukça uyumlu ve lüks bir otel WordPress temasıdır. Villa web sitesinin demosu son derece etkilidir ve kullanımı kolay ve kullanıcı dostu bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olur. Demo, tüm web sitesini çekici ve göz alıcı kılan çok sayıda özellik ile birlikte gelir.

Villalarınızı mümkün olan en iyi şekilde temsil eden seçtiğiniz web sitesini tasarlamak için çeşitli düzen ve tasarımları ve halihazırda yerleşik 300 kaydırıcı ve düzen kombinasyonunu kullanabilirsiniz. İyi tasarlanmış ve şık üstbilgi ve altbilgilerin yanı sıra video kaydırıcıları veya metin kaydırıcılarını kullanarak web sitenizin ana sayfasına zarif ve muhteşem bir görünüm kazandırın.

Demo ayrıca kolayca özelleştirilebilen bir web sitesi oluşturmanıza da olanak tanır. Belirli bir web sayfasını veya web sitenizdeki bir gönderiyi vurgulamak istiyorsanız, Hotel Luxe temasıyla belirli web sayfalarını ve gönderileri, demoda sunulan sınırsız renklerin yanı sıra 500'den fazla Google yazı tipi ve arka plandaki varsayılan temayla özelleştirebilirsiniz. . Demoyu kullanarak web sitenize yaratıcılık ve tasarım katın ve sıkıcı web sitelerine hayır deyin.

Bugün her şey internette ve özellikle sosyal ağ sitelerinde gerçekleşiyor, bu nedenle demo, sosyal paylaşım için şablon ayarını içeriyor. Bu özelliği kullanarak web sitenizi sosyal medyada içeriğinizi seven arkadaşlarınız ve müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. Demo ayrıca, web sitenizdeki genel ziyaretçileri artırabilmeniz için SEO açısından optimize edilmiş bir web sitesi oluşturmanıza da yardımcı olur.

Genel Bakış

Mükemmel web sitesi temasını seçmek zor olabilir ancak Hotel Luxe'ün piyasadaki en iyisi olduğunu garanti edebiliriz . Tema, tüm otel sitelerinizi kapsayan ve kurulumu ve kurulumu kolay demolar aracılığıyla görevinizi kolaylaştıran bir dizi özellik ile birlikte gelir. Temayı WordPress'e yükleyebilir veya FTP yoluyla indirebilirsiniz. Süreç kolay ve hızlıdır ve tüm süreci gerçekleştirmenize yardımcı olacak belgelenmiş bir dosyayla birlikte gelir.

Tema ayrıca web sitesinin tasarımını ve işlevselliğini güncel tutan otomatik güncellemeler de sunar. Tema, güvenli ödemeler ve rezervasyon süreciyle birlikte gelir. Ödeme seçenekleri hem güvenli çevrimiçi hem de çevrimdışı ödeme seçeneklerini içerir, çünkü bazı kişiler hala çevrimiçi ödeme yapmakta tereddüt etmektedir, dolayısıyla tema çek ödemelerini de kabul etmektedir. Temanın sunduğu başlıca rezervasyon özellikleri; Eksiksiz Otel Rezervasyon Sistemi, Rezervasyon Yönetimi, Oda Yönetimi, Kupon Yönetimi, Fiyatlandırma Planları Yönetimi, ekstra paket yönetimi, Çoklu Para Birimi, Blok Özel Tarih Yönetimi ve dört Ödeme Ağ Geçidi (Çevrimdışı Ödeme, Authorize.net, PayPal, Stripe).

Hızlı Kurulum – Hepimiz yavaş olan her şeyden nefret ettiğimiz için, kurulumu beklemek zorunda kalmayacağınız bir özellik geliştirdik. Çok hızlı ve kolay kurulum. Temayı WordPress'e veya FTP yoluyla hızlı bir şekilde yükleyin. Kurulum ve kurulum için Uygun Belgeler de mevcuttur. Web sitenizin temasını bir bakışta elinize alın.

Akıllı ve Güçlü ReklamHotel Luxe, WordPress yerel menü ekranı aracılığıyla etkinleştirilebilen çok hızlı bir Mega menü çözümüne sahiptir ve herhangi bir menü öğesine harika simgeler yazabilirsiniz.

WP Otel Rezervasyonu ile Oda Oluşturun ve Yönetin – Oda fiyatı ve oda durumu yönetimi dahil farklı ekstra ayar seçenekleriyle sınırsız oda oluşturun.

Belirli Tarihler İçin Fiyat Belirleyin – Oda fiyatı günlere, haftalara, aylara ve hatta tüm yıla ve tüm mevsimlere göre değişebilir.

Rezervasyon Oluşturun ve Yönetin – Tüm rezervasyonlar saklanacak ve değiştirilebilir. Özellikle yönetici, rezervasyon durumunu Beklemede'den Tamamlandı'ya (veya tam tersi) değiştirebilir.

İletişim formu 7 ile entegrasyon – Hala çevrimiçi ödeme yöntemi konusunda tereddüt mü ediyorsunuz? Endişeye gerek yok, WP Hotel Bokking aynı zamanda çevrimdışı ödemeyi de destekliyor; bu, çek postayla göndermeyi tercih edenler için kullanışlıdır.

Yetişkinler ve Çocuklar için Gelişmiş Seçenekler – Yalnızca oda türleri için değil, aynı zamanda her bir oda için misafir (yetişkin veya çocuk) sayısını kolayca değiştirin.

Mega Menü – Görsel Besteciyi ve yerleşik harika reklam konumlarımızı kullanarak reklamınızı web sitenizin herhangi bir yerine yerleştirebilirsiniz.

Tamamen Çeviriye Hazır – Temamız tamamen çeviriye hazırdır ve alt başlıktaki güçlü bir dil değiştiricinin yanı sıra mükemmel bir şekilde WPML uyumludur.

Düzen ve Kaydırıcı KombinasyonlarıHotel Luxe, yalnızca istediğiniz şekilde stilize etmek için 300'den fazla katman ve kaydırıcı kombinasyonu sunar. Katmanlar ve kaydırıcılar birbirinden benzersizdir ve elbette özelleştirilebilir.

WordPress Özelleştirici - Özelleştirici, WordPress'teki herhangi bir değişikliğin canlı önizlemesini sağlayan bir çerçevedir. Kullanıcıların renklerden düzenlere, widget'lara, menülere ve daha fazlasına kadar temalarının ve sitelerinin çeşitli yönlerini özelleştirmeleri için basit ve tutarlı bir arayüz sağlar.

Tamamen Duyarlı – Bugünlerde hemen hemen her yeni müşteri, web sitelerinin mobil versiyonunu istiyor. Sonuçta bu pratik olarak çok önemli: BlackBerry için bir tasarım, iPhone, iPad, netbook, Kindle için başka bir tasarım ve tüm ekran çözünürlükleri de uyumlu olmalı. Bu nedenle, bu özellik setlerini elde etme konusunda endişelenmeyin; Dergi'ye zaten dahil ettik. Hadi test edelim.

Kütüphane Ana Sayfası – Mükemmel bir ana sayfa oluşturmak, web sitesi hakkında bilmeniz gereken her şeyi ilk bakışta ifade eder. Ana sayfa iç tarzımızı gösterir. Bu nedenle, ana sayfanızı mükemmel izlenim bırakan kendi stil anlayışınızla özelleştirmeniz için size çeşitli seçeneklerimiz arasından seçim yapma seçeneğini sunduk.

Google Yazı Tipi – Çok çeşitli düzen ve kaydırıcıların yanı sıra Hotel Luxe , 500'den fazla Google yazı tipi sunar. Google'dan yüzlerce ücretsiz, açık kaynaklı yazı tipi ve bunların oluşturulması da oldukça hızlı.

Blog DüzeniHotel Luxe, resim, kaydırıcı, galeri, video ve alıntı gibi farklı türde blog yazısı formatlarıyla şık ve zevkli blog düzeni sunar. Artık kendi web sitenize tamamen aşık olabilirsiniz.

Hız Optimize Etme – Bu WordPress teması, temiz ve yapılandırılmış koda dikkat edilerek hız için optimize edilmiştir. Konuşma oranlarını artırmaya yardımcı olur.

Başlık ve Gezinme StiliHotel Luxe, zevkinize uyacak çeşitli güzel başlık ve gezinme seçeneklerine sahiptir. Kişiliğinizi haykıran birini seçin.

Tipografi – Bir projeyi parlatan küçük ayrıntılardır. Dikkat ve özenle hazırlanmış sağlam tipografi bunlardan biridir. Uyumlu bir görsel ritim, yumuşak büyük harfler, kenar boşlukları gibi tipografik incelikler veya kısa çizgi ve çizgilerin doğru kullanımı; buna eklenen pek çok şey var. Bu nedenle, tüm Google yazı tipi setlerini yalnızca kolay ve kullanışlı hale getirmek için ekledik; rengi, boyutu, satır yüksekliğini vb. ayarlayabilirsiniz.

Harika Hazır Düzenler – İstediğiniz gibi güzel bir web sitesi oluşturabilmeniz için Hotel Luxe temasına çok sayıda sayfa düzeni ekledik . Web sitenizi blog, videolar ve diğer içeriklerle tasarlayın.

Sosyal Paylaşım – Sosyal paylaşım için şablon ayarına sahiptir. Sahip olduğunuz akıllı bir web sitesi olduğundan emin olmak için test ettik. İçeriğinizi kimin sevdiğinden emin olun, onlar da sosyal medya aracılığıyla arkadaşlarıyla paylaşabilirler.

Sayfa/Gönderi Özelleştirme – Herhangi bir sayfayı/gönderiyi vurgulamak veya web sitenizin geneli için farklı bir stile ihtiyaç duymak istemeniz durumunda, Hotel Luxe ile özel sayfanızı veya varsayılan tema ayarlarının üst kısmındaki gönderiyi kolayca özelleştirebilir.

Sınırsız Renk – Renk değişikliklerini kolaylaştırmak için tema ayarlarında renk seçiciyi uyguladık. İstediğiniz renkleri görsel olarak ve ihtiyaç duyulan yerlerde hash code ve RGB koduyla da seçebilirsiniz. Daha sade, sıkıcı bir web sitesi yok.

Sınırsız Kenar Çubukları – Hotel Luxe'ün öne çıkan bir diğer özelliği , ihtiyacınıza göre sınırsız kenar çubukları eklemenize ve bunlara istediğiniz sayıda widget atamanıza olanak sağlamasıdır. Şaşırtıcı bir şekilde, kenar çubuklarının yerleşimini istediğiniz yere kolayca değiştirebilirsiniz.

HD Video ve Detay Dokümantasyonu – Kullanıcılarımızın temamızın tüm bölümleri hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamak için detaylı bilgi ve dokümantasyon içeren yeterli sayıda video hazırladık. Ayrıca hızlı anlaşılması için çok sayıda nasıl yapılır videosu mevcuttur.

5 Başlangıç Hızlı ve Hızlı Destek – Müşterilerimizi seviyoruz ve onların memnuniyeti için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Müşteri memnuniyeti bizim büyümemizdir. Bir günü içinde yanıt vermek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan son derece deneyimli teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz var. Sloganımız müşterilerimize tatmin edici, yardımsever ve kibar cevaplar vermektir.

Özelliklere Genel Bakış

 • WordPress Canlı Özelleştirici – Canlı Hale Getirin!
 • Görsel Besteci Eklentisi
 • Tek Tıklamayla Demo İçe Aktarıcı
 • Gelişmiş Rezervasyon Sistemi
 • Gelişmiş Kupon Sistemi
 • Paypal, Stripe ve Çevrimdışı Ödeme Yöntemi Destekleniyor
 • 8+ Benzersiz Demo
 • 4+ Başlık Stili
 • 7+ Kaydırıcı
 • 4+ Alt Bilgi Stili
 • 30+ Kısa Kod
 • 5+ Özel Widget
 • Sınırsız Renk Seçeneği
 • Gelişmiş Tipografi Seçeneği
 • Gelişmiş Blog Düzenleri
 • YoutubeVideo Desteği
 • Youtube Video Kaydırıcısı
 • Tamamen Duyarlı
 • WMPL'ye Hazır
 • Yazı Formatları (Standart, Ses, Galeri)
 • Otomatik güncellemeler
 • SEO Optimize Edilmiş
 • Güçlü Tema Seçeneği
 • Sınırsız Kenar Çubuğu
 • Özel İletişim Formu
 • Retinaya Hazır
 • HD Video Eğitimleri
 • İyi belgelenmiş
Gutenberg Optimize EdildiHAYIR
Yüksek çözünürlükEvet
Widget'a HazırEvet
Uyumlu TarayıcılarIE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge
İle uyumluKolay Dijital İndirmeler, Kolay Dijital İndirmeler 1.9.x, Kolay Dijital İndirmeler 1.8.x, Gravity Forms, Gravity Forms 1.8.x, Gravity Forms 1.7.x, Gravity Forms 1.6.x, Visual Composer 5.1.x, Visual Composer 4.12.x , Visual Composer 4.11.x, Visual Composer 4.11.2.1, Visual Composer 4.10.x, WPML, Bootstrap 4.x, Bootstrap 3.x, Bootstrap 2.3.x
Yazılım versiyonuWordPress 5.1.x, WordPress 5.0.x, WordPress 4.9.x, WordPress 4.8.x
ThemeForest Dosyaları Dahil EdildiKatmanlı PNG, PHP Dosyaları, CSS Dosyaları, JS Dosyaları
Sütunlar4+
Dokümantasyonİyi belgelenmiş
DüzenResponsiveYazar
LocalHost
İndirilme
37
Görüntüleme
226
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

Forum istatistikleri

Konular
3,721
Mesajlar
4,348
Üyeler
398
Son Üye
XBDDalene0

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,569
İndirilme
27,054
Disk kullanımı
972.5 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1