• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
iLaundry.jpg
iLaundry, Tekli/Çoklu Mağazaları yönetmek için eksiksiz bir çözümdür. Çamaşırhane ve Kuru Temizleme Sektöründe Tek Mağazayı veya Her Büyüklükteki Bayilik Modelini yönetmek için mükemmel bir Çözüm. Doğru İş Raporlarını almak için her zaman, her yerden Tek tıklamayla tam erişilebilirlik. Marka Sahibi veya Süper Yönetici Erişimi, Mağaza Yönetici Erişimi, Müşteri Erişimi ve Personel Erişimi gibi tüm Çamaşırhane ve Kuru Temizleme Modellerinin Tam Sipariş takibi ve bağlantısı.

Çamaşırhane hizmeti sektörü, uçtan uca çamaşır yıkama ve kuru temizleme işlemlerini otomatikleştirmek için dijital ve entegre bir çözüme ihtiyaç duyuyor.

Önde gelen bir çamaşırhane ve kuru temizleme hizmeti şirketinin çamaşırhane yönetimi işlevlerini zahmetsiz, etkili ve hızlı bir şekilde yürütmesine yardımcı olduk. Çamaşırhane yönetim sistemleri, otomatikleştirilmiş bir ortamda çamaşırhane yönetimini kolaylaştırmaya yardımcı olmak ve merkezi ve özelleştirilmiş bir çözüm kullanarak daha iyi bir müşteri deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. Bu çamaşırhane ve kuru temizleme yazılımı, son müşteriler, acenteler, kuru temizlemeciler ve çamaşırhane sahipleri gibi farklı türdeki kullanıcılar tarafından kullanılabilir.Yazar
LocalHost
İndirilme
9
Görüntüleme
25
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,634
Mesajlar
4,188
Üyeler
383
Son üye
1957ambitious

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
240
Görüntüleme
18,877
Tıklamalar
68
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0