• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
InfixEdu School - School Management System Softwar.png
InfixEdu Okul Yönetim Sistemini çalıştırma konusunda güvenilirlik en önemli faktördür . Herhangi bir gecikme veya rahatsızlık itibarınızı etkileyebilir. Ve bu sorumluluğu, bu alanda çalışmadaki 20 yılı aşkın deneyimimizden tamamen anlıyoruz. Bu saygın sektörün en ince detayını biliyoruz.

Modüllerin listesi:
Zoom Canlı Sınıf - InfixEdu Modülü
Jitsi Meet - InfixEdu Modülü
InfixEdu için Veli Kayıt veya Öğrenci Kayıt Modülü
InfixEdu için Razorpay Ödeme Ağ Geçidi

InfixEdu Okul Modüllerini İndirin:


Tecrübemiz ve son teknoloji arayüz tasarımlarımızla son derece güvenilir, sezgisel ve kullanımı kolay Okul Yönetimi ERP Sisteminde INFIX'İ oluşturduk. Sıkıcı manuel süreçleri ortadan kaldırarak okul, kolej ve diğer eğitim kurumlarını yönetme konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Bu kadar sağlam ve güvenilir bir çerçeveyle asla yanlış gidemezsiniz. Herhangi bir zorlukla karşılaştığınızda, en dost canlısı destek ekibimiz süreci yönlendirmek için her adımda yanınızda olacaktır. Kurulduktan ve çalıştırıldıktan sonra sistem hakkında endişelenmeyi bırakıp kuruluşunuzun diğer daha önemli işlerine odaklanabilirsiniz. Otomasyonun güzelliği parmaklarınızın ucunda olacak.

Renk, Tasarım, Kod ve Özelleştirme: Piyasadaki diğer okul yönetim sistemi sağlayıcılarına saygı göstererek, çoğunun renk paletlerine ve sistemin ön uç tasarımına çok az önem verdiklerini fark ettik. Bu yüzden, onları kullanacak kişiler için görünümün önemli olması nedeniyle buna biraz daha özen gösteriyoruz.

Bu sistemlerin özelleştirilmesi sırasında genellikle sorun yaratan bazı alanları belirledik. Süreci mümkün olduğunca kolaylaştırmaya çalıştık.

UI ve UX'e Hazır: Tasarım sessiz elçiniz olur. Bu platform, son düzey kullanıcılar göz önünde bulundurularak süper sezgisel ve minimalist bir yaklaşımla tasarlanmıştır. Kullanıcı dostu olması muhteşemliğidir.

Dokümantasyon: Dokümantasyon kılavuzu oldukça kapsamlıdır ve lezzetli bölümlere ayrılmıştır. Yeni başlayanlardan ileri düzey kullanıcılara kadar bu dokümantasyon kılavuzu genellikle sistemi kurmak ve çalıştırmak için yeterlidir. Tüm olası ihtiyaçlarınızı kapsayacak şekilde sürekli olarak güncelliyoruz.Yazar
LocalHost
İndirilme
4
Görüntüleme
27
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınEn Son Güncellemeler

  1. InfixEdu 8.2.0

    Türkçe V8.2.0 (22 Mart 2024) Yeni Özellik : Toyyibpay ödeme ağ geçidi eklendi Hata Düzeltme ...

Forum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,340
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0