• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
Inventory OS - Inventory & Shop Manage_.png
Envanter İşletim Sistemi – Envanter/ Depo/ Süper mağaza/ Stok/ Mağaza Yönetimi Yazılımı, Muhasebe ile birlikte, işletmenizin günlük İhtiyaçlarını yönetmenize olanak tanıyan Node.js ve React.js tabanlı modern Envanter Yönetimi yazılımıdır. Mağazanızı veya mağazanızı, envanterinizi, satışlarınızı, satın alımlarınızı, müşterilerinizi, tedarikçilerinizi, faturalarınızı yönetebilir, ödeme alabilir, ödeme yapabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey Envanter Yönetimi yazılımıdır.

En ilginç şey PWA'dır. Evet, Envanter Yönetimi yazılımımız PWA özelliklidir; bu, bu web uygulamasını Mobil Uygulama (hem Android hem de iOS ) ve Masaüstü Uygulaması olarak yükleyebileceğiniz anlamına gelir . Tek Sayfa Yükleme özelliklerinde sayfa yükleme yok. Böylece göz açıp kapayıncaya kadar tıklayıp gidebilirsiniz. Bu, artık daha fazla özgürlüğe, kontrole ve taşınabilirliğe sahip olduğunuz anlamına gelir.

İş bilgilerinizi istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde gerçek zamanlı olarak alın. İster küçük bir işletme ister büyük bir işletme yönetiyor olun, envanterinizi/deponuzu/süper mağazanızı/stokunuzu/mağazanızı/muhasebenizi tek bir yerden yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz çözüm budur.Yazar
LocalHost
İndirilme
2
Görüntüleme
24
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,399
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0