• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
Link Whisper Premium

Link Whisper Premium 2.4.3

Link-Whisper-Premium.png

AKILLI DAHİLİ BAĞLANTILAR OLUŞTURMAK ARTIK DAHA KOLAY - Link Whisper Premium

Dahili Bağlantı Sürecini Hızlandıracak ve Google'da Daha İyi Sıralamanıza Yardımcı Olacak Devrim Yaratan Bir WordPress Eklentisi

YAZDIKÇA OTOMATİK BAĞLANTI ÖNERİLERİ​

Bağlantılar Whisper akıllıdır. Yapay zekayla desteklenen Link Whisper, makalenizi doğrudan WordPress editöründe yazmaya başladığınızda ilgili dahili bağlantıları önermeye başlar.

Sitenizde kaç makale bulunduğuna ve mevcut içeriğinizin alaka düzeyine bağlı olarak Link Whisper, düzenlediğiniz içerikten onlarca veya daha fazla dahili bağlantı önerecektir.

Sadece kutuyu işaretleyin ve kaydet tuşuna basın. Dahili bağlantılar yapılır.

DAHA FAZLASI İHTİYACI OLAN ESKİ YAYINLARA YÖNELİK DAHİLİ BAĞLANTILARI HIZLI BİR ŞEKİLDE BULUN VE OLUŞTURUN​

Tek bir dahili bağlantıya sahip olmayan herhangi bir "yetim" içeriğinizin olup olmadığını hiç merak ettiniz mi?

Link Whisper ile hangi sayfaların kendilerine işaret eden çok az dahili bağlantıya sahip olduğunu veya hiç bağlantı olmadığını hızlı bir şekilde görebilirsiniz.

Ama bununla bitmiyor! Çok az sayıda dahili bağlantının işaret ettiği bu makalelere yeni dahili bağlantıları "ekle" seçeneğini de hızlı bir şekilde tıklayabilirsiniz.

SEÇTİĞİNİZ ANAHTAR KELİMELERDEN OTOMATİK BAĞLANTILAR​

Daha hızlı dahili bağlantılar oluşturmak mı istiyorsunuz? Link Whisper'ın "Otomatik Bağlantı" özelliğini deneyin!

Bağlantı oluşturmak istediğiniz anahtar kelimeyi girmeniz ve ardından bu bağlantıların gitmesini istediğiniz URL'yi belirtmeniz yeterlidir. Aynen böyle ve Link Whisper, hedeflenen anahtar kelimelerin geçmiş ve gelecekteki tüm sözlerinden seçtiğiniz sayfaya otomatik olarak bağlantılar oluşturacaktır.

DAHİLİ BAĞLANTILAR RAPORLAMA​

Ayrıntılı bağlantı raporlamayla site yapınızın kontrolünü elinize alabilir ve sitenizi gerçekten optimize etmek için ihtiyaç duyduğunuz verileri alabilirsiniz.

Yalnızca sitenizin tamamına ilişkin harika bir genel bakış elde etmekle kalmaz, aynı zamanda her makaleden kaç tane giden dahili bağlantı ve harici bağlantının geldiğini de görebilirsiniz. Bağlantı istatistikleri kontrol paneli, dahili ve harici bağlantıların yanı sıra bazı ek dahili bağlantıları kullanabilecek bozuk bağlantılar, hatalar veya gönderiler hakkında tam bir anlayış sağlar.

KIRIK BAĞLANTILARI DÜZELTİN​

Sitenizde 404 sayfa veya bozuk bağlantı olup olmadığını mı merak ediyorsunuz? Link Whisper, tüm bozuk iç ve dış bağlantılarınızı görmenizi son derece kolaylaştırır.

Ayrıca Link Whisper'da bozuk bağlantıları hızlı bir şekilde düzenleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

DAHA İYİ DAHİLİ BAĞLANTILAR İÇİN HEDEF ANAHTAR KELİMELER EKLEYİN​

Google'da sıralamaya çalıştığınız hedef SEO anahtar kelimelerinizi ekleyin; Link Whisper, makaleleriniz için en alakalı bağlantıları önerecektir.

Hedef anahtar kelimelerinizi belirlemek için zaten Yoast SEO, Rank Math veya All in One SEO gibi eklentileri kullanıyor musunuz? Link Whisper bu hedef anahtar kelimeleri otomatik olarak çekecektir, böylece herhangi bir işi kopyalamanıza gerek kalmaz!

GOOGLE ARAMA KONSOLU'NDAN TRAFİK VERİLERİNİ ALIN​

Link Whisper'ın, Google Search Console'a bağlanıp trafik verilerini alabileceğiniz isteğe bağlı bir ayarı vardır.

Bu, organik trafiği, ortalama konumu ve hangi anahtar kelimelerin makaleniz için sonuç getirdiğini hızlı bir şekilde görmenize olanak tanır. Bu anahtar kelime verileri, hedef anahtar kelimeleri ve dahili bağlantıları maksimum sonuçlar için ayarlamak açısından çok değerli olabilir.

SAHİP OLDUĞUNUZ DİĞER SİTELER İÇİN DAHİLİ BAĞLANTI ÖNERİLERİ ALIN​

Link Whisper kullanan birden fazla siteniz varsa, bunları "bağlayabilir" ve sahip olduğunuz siteler arasında bağlantı önerileri almaya başlayabilirsiniz. Benzer bir nişte birden fazla siteniz varsa bu özellikle güçlü olabilir.Yazar
LocalHost
İndirilme
3
Görüntüleme
23
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınEn Son Güncellemeler

  1. Link Whisper Premium 2.4.3

    2.4.3 17 Nisan 2024 [YENİ AYAR] Gelen Dahili bağlantıların hedef gönderileri silindiğinde...

Forum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,399
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0