• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Live Support Chat.jpg
Çok güzel, basit ve işe yarıyor! Canlı Sohbet 3, sizi web sitenizin ziyaretçilerine yaklaştıracak ve müşterilerin web sitenizde mahsur kalmasını ortadan kaldıracaktır.

Müşterilerinize yardımcı olmanın en iyi yolu olan web sitenizin ziyaretçileriyle sohbet etmeye başlayın. E-postadan çok daha hızlı ve telefondan çok daha verimlidir. Müşterilerinizi hayal kırıklığına uğratmayın, Live Chat 3'ü bugün edinin.

Hiç online mağazadan alışveriş yaptınız mı? Elbette, ama mutlaka bir ürünle ilgili sorunuz vardı! Canlı Sohbet 3 olmadan, sahibiyle e-posta yoluyla iletişim kurma ve bekleme, bekleme ve bekleme seçeneğiniz vardır veya bazen arayabileceğiniz bir telefon numarası bulursunuz, evet, ancak sırada beklersiniz veya kimse cevap vermez. Çevrimiçi ziyaretçilerinize yardımcı olmanın ve soruları ortaya çıktıkları anda kolayca yanıtlayarak satışları artırmanın zamanı geldi.

Müşterilerinizle eksiksiz bir grup sohbeti çözümü içeren ilk biziz. Artık müşterilerinizle yalnızca bire bir sohbet etmek mümkün değil; web sitenizin ziyaretçilerinden veya müşterilerinden 50'ye kadarını bir grup sohbetine davet edebilirsiniz. Müşterilerinize öğretmek veya geri bildirimleri paylaşmak için mükemmel bir yer.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilme
2
Görüntüleme
21
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
11
Çevrimiçi ziyaretçiler
536
Toplam
547

Forum istatistikleri

Konular
3,217
Mesajlar
3,492
Görüntüleme
205,633
Üyeler
2,772
Son üye
fyska

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
7,300
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,139
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
122
Son 24 Saatteki İndirmeler
0

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,587
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0