• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

LocalCoins.jpg
LocalCoins , PHP laravel ile birlikte gelen profesyonel bir P2P Kripto değişim Çözümü. Kripto Borsası Escrow web sitesini başlatmak isteyenler için geliştirildi. Şu anda 18.869.543,75 Bitcoin mevcut. Bu sayı, yeni bloklar çıkarıldığında yaklaşık her 10 dakikada bir değişir. Şu anda her yeni blok dolaşıma 6,25 bitcoin ekliyor. Artık 2020 itibariyle yalnızca LocalBitcoins tarafından günde ortalama 29.566 başarılı işlem gerçekleştiriliyor. Burada, Kullanıcılar kayıt sayfasını kullanarak doğrudan katılırlar, Kripto borsası Alım veya Satım İşlemi oluşturmak için Localcoins kullanıcı panelini kullanabilirler. Diğer kullanıcılar emanet özelliklerini kullanarak onunla para satabilir veya satın alabilir. Ticaretin tamamı site sahibi tarafından yönetilir ve site sahibi takas/takas masraflarından kazanç elde eder.

İşletmeniz için Eşler Arası Kripto Değişim sistemi mi arıyorsunuz, o zaman doğru yerdesiniz. Döviz Alım Satım Web Sitenizi oluşturmak için geliştiricileri işe almak üzere binlerce dolar ödemenize gerek yok. LocalCoins, kriptolarla ödeme kabul edebilen sınırsız kullanıcı, Para Birimi, Reklam, Ticaret, Emanet işlemlerinizde size yardımcı olabilir. Kullanıma hazır çözüm, web sitenizi sistemimizle kurmak yalnızca birkaç dakika sürer. İhtiyacınız olursa size en iyi desteği, kurulumu ve özelleştirmeyi sağlamak için de buradayız. acele edin, kopyanızı alın ve Eşler Arası Kripto Borsası web sitenizi kurun.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
10
Görüntüleme
16
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
11
Çevrimiçi ziyaretçiler
188
Toplam
199

Forum istatistikleri

Konular
3,127
Mesajlar
3,374
Görüntüleme
200,438
Üyeler
2,771
Son üye
testeo

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,901
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,053
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
116
Son 24 Saatteki İndirmeler
3

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,226
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0