• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
Luxury Spa - Sağlık ve Güzellik WordPress Teması

Luxury Spa - Sağlık ve Güzellik WordPress Teması 2023-12-05

luxury-spa-beauty-spa-wellness-r.jpg

Lüks Spa – Beauty Spa & Wellness Resort Teması

Luxury Spa, masaj salonları, sağlıklı yaşam spa merkezleri, güzellik merkezleri, kozmetoloji hizmetleri ve diğer güzellik merkezleri için tasarlanmıştır. Lüks Spa teması, spa salonunuzun, sağlıklı yaşam merkezinizin veya masaj salonunuzun güzellik hizmetlerini sergilemek için geniş seçenekler sunar. Ayrıca temada güzellik ürünleri, cilt bakımı kozmetikleri, organik makyajın yanı sıra özel spa prosedürleri satabileceğiniz tam entegre bir WooCommerce mağazası da bulunmaktadır.

BEDENİNİZ VE RUHUNUZ İÇİN GÜZELLİK SPASI

Özel Yönetici paneli – size çok çeşitli seçenekler ve ayarlar içeren daha fazla işlevsellik sağlamak ve bir güzellik spası, masaj salonu veya sağlıklı yaşam tesisi web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için maksimum özelleştirme esnekliği sağlamak için ilk WordPress yöneticisini büyük ölçüde genişlettik.

Geçerli CSS3 ve HTML5 – geçerli kod ve optimize edilmiş yapı, arama motorları tarafından başarıyla taranacak ve dizine eklenecek başarılı bir web sitesi için kilit noktalardan biridir.

Faydalı Müşteri desteği – Desteğimiz müşterilerimiz tarafından her zaman hızlı, yardımcı ve profesyonel olarak değerlendirilmektedir. Bu durumu önemsiyoruz ve etkili sorun giderme sağlayarak web sitesi bakımını sizin için kolaylaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Ayrıntılı Tema Bilgi Bankası – tema dokümantasyonu olası tüm soruları kapsar, böylece yeni başlayan biri bile makul bir sürede harika bir web sitesi oluşturmayı başarabilir. Bunu daha da kolaylaştırmak için yönetici panelinden ve ön uçtan birçok ekran görüntüsü.

Özel Widget'lar - tema, daha fazla içerik yönetimi olanağı sağlayan ve Flickr, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar için gelişmiş seçenekler sunan geniş bir özel widget koleksiyonu içerir.

Katman Kaydırıcısı ve Devrim Kaydırıcısı - bu konser, sanat etkinliği, bilet rezervasyonu eğlence teması, iki popüler kaydırıcı eklentisiyle birlikte gelir: Katman ve Devrim Kaydırıcısı, her ikisi de üstün işlevselliğe ve nefes kesici efektlere sahiptir. Bunları satın almanıza gerek yok, hepsi içeride!

99+ Özel Kısa Kod – 99+ Özel Kısa Kod, sayfalarınız için harika yapı taşları olarak çalışır. Çok çeşitli ve yönetimi kolay, onları seveceksiniz!

Özel Gönderi Türleri – Özel Projeler ve Profiller gönderi türü, her kategori ve amaçtaki web siteleri için mükemmel bir kombinasyondur!

Google Yazı Tipleri – Yüzlerce Google yazı tipi, web sitesinin görünümünü tamamen özelleştirmenize olanak tanır, eklenmesi kolaydır ve her yerde kullanılabilir.

Güzellik spa merkezleri ve masaj salonları için Duyarlı Düzen - Lüks Spa - Güzellik Spa ve Sağlık Tesisi Teması, ekran genişliğinize yanıt verecek ve içerik görünümünün büyük masaüstü ekranlardan cep telefonlarına ve tabletlere kadar tüm cihazlarda mükemmel olmasını sağlayacak duyarlı bir düzene sahiptir.

WordPress için Retina Hazır Tema – Retina ekranlar, web sitelerinden özel talepler getirir ve iyi günler teması, tüm retina ekranlarda üstün performansa sahip olacak şekilde geliştirilerek web sitesi öğeleriniz için üstün sunum kalitesi sağlar.

Özel Sayfa Arka Planları – web sitenizdeki herhangi bir sayfa ve gönderi için özel bir arka plan ayarlayabilir, ayrıca genel olarak tüm web sitesi için tanımlayabilirsiniz. Renk veya görüntü arka planını seçin ve tekrar türünü ve konumlandırmayı buna göre ayarlayın.

Sınırsız Menü Renkleri – ana navigasyonunuz ve diğer birçok web sitesi öğesi için sınırsız renk olanakları, web sitenizin görünümünü şirketinizin tarzına uyarlamanıza olanak tanır. Menü öğelerinizin her birine istediğiniz rengi ayarlayabilirsiniz.

Bir güzellik spası, sağlıklı yaşam tesisi, masaj salonu , güzellik merkezi için bir web sitesi oluşturmanız gerekiyorsa Lüks Spa WordPress Teması bu işi sizin için yapacaktır.

Not: Tüm içerik görselleri ana indirmeye dahil değildir
Gutenberg Optimize EdildiEvet
Yüksek çözünürlükEvet
Widget'a HazırEvet
Uyumlu TarayıcılarIE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome, Kenar
İle uyumluWooCommerce 3.5.x, WooCommerce 3.4.x, WooCommerce 3.3.x, WooCommerce 3.2.x, WooCommerce 3.1.x, WooCommerce 3.0.x, WooCommerce 2.6.x, WooCommerce 2.5, WooCommerce 2.4.x, WooCommerce 2.3.x, WooCommerce 2.2 .x, WooCommerce 2.1.x, WPML
Yazılım versiyonuWordPress 5.1.x, WordPress 5.0.x, WordPress 4.9.x, WordPress 4.8.x
ThemeForest Dosyaları Dahil EdildiPHP Dosyaları, CSS Dosyaları, JS Dosyaları
Sütunlar4+
Dokümantasyonİyi belgelenmiş
DüzenDuyarlıYazar
LocalHost
İndirilme
31
Görüntüleme
78
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,634
Mesajlar
4,188
Üyeler
383
Son üye
1957ambitious

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
240
Görüntüleme
18,877
Tıklamalar
68
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0