• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

  Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

  DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

 • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

  BilgiPlatosu aylık istatistik
MagOne - Haber Dergisi WordPress Teması

MagOne - Haber Dergisi WordPress Teması 2023-12-04

magone-responsive-magazine-news-.jpg
Pek çok önceden oluşturulmuş düzen ve kullanımı kolay Tek Tıklamayla kurulumumuzla, web sitenizi tasarlamak bundan daha kolay olamazdı. Esneklik ve uygun fiyat, kullanımı kolay tek bir web tasarım paketinde birleştirildi.

Gösterilen her web sitesi demosu ÜCRETSİZ olarak dahildir ve Yönetici Aracı aracılığıyla Tek Tıklamayla hızlı bir şekilde içe aktarılabilir ve kurulabilir.

HTML5 ve CSS3 ile kodlanmış olan MagOne'un animasyonlar ve efektler gibi tüm özellikleri zarif ve amaca yöneliktir, karmaşık ve zorlayıcı değildir ve öncelikle içeriğinize odaklanır. Önceden oluşturulmuş sayfalarımızdan birinden size uygun bir tasarım düzeni seçin veya Sneeit Framework ile birlikte gelen kullanımı kolay Sürükle ve Bırak Sayfa oluşturucuyla tam olarak hayal ettiğiniz şekilde kendi tasarım düzeninizi oluşturun.

Sneeit Çerçevesi İçinde​

MagOne, güçlü Sneeit Çerçevesini kullanan, W3C tarafından doğrulanan en güncel kodlama uygulamaları kullanılarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir .

Bu, tasarımcılara ve geliştiricilere arka uçta Sayfa Oluşturucu, Tema Özelleştirici, Kısa Kodlar, Menü Konumları araçları ve çok daha fazlasını içeren çok çeşitli güçlü tasarım araçları sağlayarak zamandan ve daha fazla paradan tasarruf sağlar.
 • MagOne, karmaşık gereksiz kodlarla sizi yormadan içeriğinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacak, WordPress için zengin özelliklere sahip, tamamen duyarlı bir temadır.
 • Sevdiğiniz herhangi bir düzeni oluşturmak için blokları sayfanın herhangi bir yerine basit bir şekilde sürükleyip bırakın. MagOne'un sayfa oluşturucusu gündelik, basit ve kullanımı kolaydır, aynı zamanda çok hafif ve hızlıdır. Bu özelliği göz önünde bulundurmalısınız çünkü bu onların tüm taleplerinizi karşılamalarına yardımcı olacaktır.
 • Özelleştirici veya Tema Seçenekleri'nden Tek Tıklamayla başlık düzenini seçebilirsiniz. MagOne, web siteniz için en iyi tasarımı yapmanıza yardımcı olacak birçok başlık stilini destekler.
 • MagOne, Tek Tıklamayla kurulumu destekler ve çok hızlıdır. Yükleyicinin boyutu da küçük ve hafiftir, bu nedenle barındırma kaynağınızı koruyacaktır, elbette paranızdan da tasarruf sağlayacaktır.
 • Günümüzün en modern tasarım dergisini veya haber stili temasını oluşturmanıza yardımcı olmak için MagOne ile her şey düşünüldü. Sosyal takipçilerinizi artırmanıza yardımcı olacak otomatik sosyal sayaçlar gibi özelliklerle, ihtiyaçlarınıza en uygun yapıyı oluşturmanıza olanak tanıyan işlevsel ve genişletilebilir Mega Menüler.
 • Güçlü Özelleştirici aracıyla sitenizi istediğiniz gibi özelleştirin. Kendi özel yazı tiplerinizi yükleyebilir, öğeleri istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz ve sınırsız renk ve arka plan desteği içerir.
  • WordPress Özelleştiriciye aşina değilseniz site stilini istediğiniz gibi özelleştirmek için Tema Seçeneklerini de kullanabilirsiniz. MagOne, pek çok harika özelliğe sahip, çok zarif ve hafif bir tema seçeneklerini destekler.
 • Para kazanmak için her şey hazır. İnternetten para kazanmaya başlamak için reklam kodunuzu herhangi bir reklam noktasına yapıştırmanız yeterli. Tüm noktalar yüksek Tıklama Oranı (TO) sağlamak ve kazancınızı en üst düzeye çıkarmak için tasarlandı.
 • MagOne'un basit bir Widget aracıyla istediğiniz yere yerleştirebileceğiniz basit ama işlevsel e-posta Abonelik kutuları sunması için e-posta listenizi hızlı bir şekilde oluşturmak isteyeceksiniz. Affiliate Marketing yoluyla pasif gelir elde etmenize yardımcı olacak güzel bir blog sitesi oluşturmak isteyebilirsiniz – MagOne burada da size yardımcı oluyor.

  Pakete yerleşik standart boyutlu Reklam blokları ile, WordPress için MagOne temasının gerçekte ne kadar basit, zarif, optimize edilmiş ve etkili olduğuna dair bir örnek görmek için Affiliate Pazarlamacılar Blog Demosuna göz atın.
 • Diğer özellikler arasında, içeriğinizi viral hale getirecek şekilde güçlendirmeye yardımcı olmanın harika bir yolu olan hem puan hem de yıldız tarzı derecelendirme sistemleriyle kullanıcılarınızın anlamlı geri bildirim sağlamasına olanak tanıyan kapsamlı bir İnceleme Sistemi bulunur.
 • MagOne ayrıca RTL'ye hazırdır; bu, WordPress.org standardına uygun olarak içeriğinizin hedef kitlenizin ana diline uyacak şekilde otomatik olarak uyarlanmasına ve güncellenmesine olanak tanıyan önemli bir çevrilmiş dosya içerdiği anlamına gelir.
 • Derginizle bir şey mi satmak istiyorsunuz? Evet, hazır Shop özelliğiyle rahat olun. MagOne, WooCommerce eklentisiyle tamamen uyumludur ve hiçbir kodlama gerektirmeden mağazanız için çok kısa sürede modern bir tasarıma sahip olacaksınız. Sadece ürünlerinizi yükleyin ve MagOne ve WooCommerce'in Alışveriş Sepeti işlevselliği, Filtreler ve tam donanımlı Ödeme sistemi de dahil olmak üzere işi sizin için yapmasına izin verin.
 • Bugünlerde WordPress yorumlarından daha fazlasına ihtiyacınız var. Ziyaretçilerinizi daha açık tartışmalara teşvik etmek için Facebook Yorum seçeneklerini ve endüstri standardı Disqus yorum sistemini sağlamanın yanı sıra medya içeriğini yorumun kendisine yerleştirmenin bir yolunu sunmalısınız.

  İstediğiniz birincil sistemi seçebilir veya sevdiğiniz sistemi devre dışı bırakabilir / etkinleştirebilirsiniz. Okuyucularınız ayrıca Resim, Animasyonlu, Video ve İfadeler de ekleyebilir. MagOne ile hedef kitlenize en iyi etkileşimi sağlayın. Sayılarınız arttıkça Taksonominiz, haber web sitenizdeki büyük miktarda içeriği yönetmenin önemli bir parçası haline gelir ve dikkatli değerlendirme, MagOne tasarımının büyük bir parçası olmuştur.
 • İçeriğinize ilişkin Etiketleri her gönderinin altında veya üstünde kolayca görüntüleyin, Sosyal Paylaşım öğelerini istediğiniz yere yerleştirin, her gönderide Yazar Profili bilgilerini görüntüleyin, Popüler Gönderi widget'larını kolayca oluşturun ve içeriğinizi Şimdi Trend Olanlardan Gönderiye kadar görüntülemek için çeşitli yöntemler arasından seçim yapın. En Çok Görüntülenen veya En Çok Yorumlanan

MagOne Ana Özellikleri​

 • Çok sayıda makale kutusu : kaydırıcı, kayan yazı, atlıkarınca, ızgara, sütunlar, blog rulosu, ....
 • Duyarlı : Tüm mobil ve tablet cihazlarla %100 iyi çalışıyor
 • Değiştirilebilir Başlık Düzeni : özelleştiricide basit tıklamayla
 • Sayfa Oluşturucu : kullanımı kolay ve rahat. İstediğiniz düzeni oluşturun
 • Tek Tıklamayla Demo Kurulumu : birçok yerleşik düzen ve demo bloğuyla
 • Mega Menü : bağlantı gruplarını, basit ve karmaşık kategori içeriğini destekler
 • Reklam Noktaları Hazır : Gelirinizi optimize etmek amacıyla reklamlar için belirli yerlere sahip olun
 • Özelleştirici : Basit tıklamalarla renkleri, arka planı, yazı tiplerini ve diğer şeyleri kolayca değiştirin. Özel yazı tipinizi de yükleyebilirsiniz
 • Widget'lara Hazır : birçok kenar çubuğunu destekler ve ayrıca özel kenar çubuğunuzu da ekleyebilirsiniz. Gerekli tüm widget'lar eklendi
 • Kısa Kod Hazır : tüm içerik kısa kodları yerleşiktir, akordeonlar / geçişler, sekmeler dahil ...
 • Çeviriye Hazır : WordPress.org standardını takip eden yerleşik çevirmen dosyası. Ayrıca diliniz RTL biçimindeyse otomatik olarak RTL düzenine geçin
 • Çoklu Yorum Sistemleri : Sadece WordPress değil aynı zamanda Facebook ve Disqus yorum sistemi. MagOne ayrıca her medya bağlantısının (resimler/videolar) gerçek gömülü nesnelere/oynatıcılara otomatik olarak dönüştürülmesine de olanak tanır.
Gutenberg Optimize EdildiHAYIR
Yüksek çözünürlükEvet
Widget'a HazırEvet
Uyumlu TarayıcılarIE8 , IE9 , IE10 , IE11 , Firefox , Safari , Opera , Chrome , Edge
İle uyumluWooCommerce 8.xx , WooCommerce 7.xx , WooCommerce 6.xx , WooCommerce 5.xx
Yazılım versiyonuWordPress 6.3.x , WordPress 6.2.x , WordPress 6.1.x , WordPress 6.0.x , WordPress 5.9.x, WordPress 5.8.x , WordPress 5.7.x , WordPress 5.6.x , WordPress 5.5.x , WordPress 5.4.x , WordPress 5.3.x , WordPress 5.2.x , WordPress 5.1.x , WordPress 5.0.x , WordPress 4.9.x
ThemeForest Dosyaları Dahil EdildiPHP Dosyaları
Sütunlar2
Dokümantasyonİyi belgelenmiş
DüzenDuyarlı

DemolarYazar
LocalHost
İndirilme
25
Görüntüleme
79
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,399
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0