• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

MailTidy.jpg
MailTidy, karmaşık ve yüksek hacimli e-postalar gönderen şirketlerin teslim edilebilirlik sorunlarından kaçınmasını sağlamak için oluşturulmuş lider bir e-posta doğrulama sistemidir. Sistem geçersiz, kötüye kullanım, şikayet, etkin olmayan ve spam tuzaklı e-posta adreslerini azaltıp ortadan kaldırarak gönderme itibarınızı artırır.

MailTidy, güçlü güvenlik önlemleriyle verilerinizin korunmasına öncelik veren, mevcut en güvenli e-posta doğrulama sistemidir.

Neden MailTidy?​

  • Geliştirilmiş Teslim Edilebilirlik: MailTidy, geçersiz ve etkin olmayan e-posta adreslerini kaldırarak teslim edilebilirlik oranlarını artırır ve iyi bir gönderen itibarını korur.
  • Zaman ve Çabadan Tasarruf: MailTidy, e-posta listesi temizleme sürecini otomatikleştirerek zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar. MailTidy liste temizliğini gerçekleştirirken içerik oluşturmaya odaklanın.
  • Gerçek Zamanlı İzleme ve Raporlama: MailTidy'nin e-posta listenizin durumuna ilişkin ayrıntılı bilgiler sağlayan gerçek zamanlı izleme ve raporlama özelliğiyle gelişmelerden haberdar olun.
  • Sorunsuz Entegrasyon: MailTidy, popüler e-posta pazarlama platformları ve araçlarıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşerek sorunsuz bir akışı sağlar.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
0
Görüntüleme
19
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
10
Çevrimiçi ziyaretçiler
185
Toplam
195

Forum istatistikleri

Konular
3,111
Mesajlar
3,352
Görüntüleme
199,881
Üyeler
2,770
Son üye
hardihardi77

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,857
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,038
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
113
Son 24 Saatteki İndirmeler
0

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,195
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0