• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
Medheal - Medical store eCommerce with doctor appointment system

Medheal - Medical store eCommerce with doctor appointment system 1.6

Medheal.png
yıllık kullanım için güncelleme mevcut değil @ kendi

Medheal, randevu sistemi PHP Scriptlerine sahip bir tıbbi mağaza e-ticaretidir. Medheal, tıbbi mağaza işinizi sunmanın daha iyi bir yoludur; mağazanızı müşterinize sergilemek için herkesin ihtiyacına uygun 4 ana sayfa çeşidine sahiptir. Son derece özelleştirilebilirdir, sürükle ve bırak menü oluşturucu, sürükle ve bırak form oluşturucu, sürükle ve bırak widget oluşturucu ve çok daha fazlası gibi birçok harika özellik ile birlikte gelir. Masaüstü, dizüstü bilgisayar ve mobil cihazlarla uyumludur ve ayrıca büyük tarayıcılarla da uyumludur.

Medheal, müşterinizden ödeme alabilmeniz için entegre 8 ödeme ağ geçidiyle birlikte gelir. Paypal, Paytm, Paystack, Flutterwave, Stripe, Mollie, Razorpay, manuel ödeme ağ geçidi.

Bu cms ile ilacınızı satabilir, mevcut doktorunuzun rehberini oluşturabilir, sitenizden isteyen herkes randevu alabilir.

Medheal, Doktor Randevu Rezervasyon sistemi özelliğine sahiptir, böylece herkes eklediğiniz doktordan randevu alabilir. ücretsiz veya ücretli hale getirebilir ve entegre 8 ödeme ağ geçidimiz aracılığıyla ödeme alabilirsiniz.Yazar
LocalHost
İndirilme
2
Görüntüleme
21
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,339
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0