• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
Minera - Minimalist WooCommerce WordPress Teması

Minera - Minimalist WooCommerce WordPress Teması v2.9.1

minera-preview.jpg


Minera Theme, güçlü bir e-ticaret platformu olan WooCommerce'de çarpıcı bir web sitesiyle çevrimiçi mağazanızı başlatır. Dilediğiniz kadar varyasyon oluşturabilirsiniz. Kumaş satışı, mobilya mağazası, bitki mağazası, süs eşyaları ve diğer birçok aksesuar için uygun, temiz ve zarif bir tasarımdır. Minera, inanılmaz derecede esnek, özelleştirilebilir yapısı ve son derece sezgisel kullanıcı arayüzü sayesinde her türlü web sitesini yönetme yeteneğine sahiptir ve gelişmiş çözümleri sunar.

Responsive tasarım, kolay sayfa oluşturma ve herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmeyen mobil uyumlu düzen, sitenizde geçirdiğiniz en iyi zamanı size sunar. Koleksiyonunuzu, indiriminizi ve en son haberlerinizi farklı bölümlerde güzel bir şekilde sergilemek için farklı düzenlere sahip 10'dan fazla Ana Sayfa mevcuttur. WooCommerce ve diğer e-Ticaret özellikleriyle tamamen entegredir. Kazançlı bir moda mağazası web sitesi oluşturmak için ticari ve ayarlanabilir mega menü mevcuttur. Minera, e-ticarette başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şeydir.Yazar
LocalHost
İndirilme
31
Görüntüleme
108
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,340
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0