• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

  Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

  DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Mingle SAAS - Social Auto Poster and Scheduler PHP Script

Mingle SAAS - Social Auto Poster and Scheduler PHP Script 5.4.1

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler
 
Mingle SAAS.webp
Mingle – Social Auto Poster, ödeme ağ geçidi desteğine ve içeriğinizi Facebook, Twitter, LinkedIn, Tumblr, Google My Business, Reddit gibi tanınmış sosyal ağ sitelerinde otomatik olarak yayınlamak için akıllıca bir seçime sahip, SaaS tabanlı bir Sosyal Medya Otomatik Posteri ve Zamanlayıcıdır. , Blogger ve Pinterest. Mingle – Sosyal Otomatik Poster, üyelik aboneliklerini güvenle oluşturmanıza, yönetmenize ve takip etmenize ve sosyal medya otomatik poster araçlarını bir hizmet olarak satmanıza yardımcı olacaktır. Bu SaaS tabanlı Sosyal Otomobil Posterinin yardımıyla tek tıklamayla dünyaya ulaşabilirsiniz. Dolayısıyla “dünya bir tık uzakta” sözünü gerçeğe dönüştüren biziz.

Bu komut dosyası, materyalinizi seçtiğiniz zaman otomatik olarak gönderilecek şekilde planlamanıza olanak tanıyan türünün tek örneği bir özelliğe sahiptir. Komut dosyası, kişisel profiller, kurumsal siteler, gruplar vb. ile iyi bir şekilde çalışır. Kendi SaaS işinizi kurma arayışındaysanız; Farklı katmanlara dayalı bir üyelik sistemi eklemek, içeriğinize erişim için kullanıcılarınızdan hemen ücret almaya başlamanıza olanak tanır.

Bu sistem çekirdek php çerçevesi kullanılarak yapıldı. Geliştirme sırasında güçlü bir güvenlik sağlandı ve SQL enjeksiyonu, XSS saldırısı, csrf saldırısı mümkün değil.Yazar
LocalHost
İndirilme
25
Görüntüleme
67
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

En son güncellenenler

 1. Mingle SAAS 5.4.1

  = sürüm 5.4.1 (2024-06-25) = * Komut dosyasının güncellenmesine ilişkin lisans kodunun...
 2. Mingle SAAS PHP Script 5.3.1

  = sürüm 5.3.1 (2024-04-05) = Raporlar sayfasındaki JS sorunu düzeltildi.
 3. Mingle SAAS 5.2.0

  = sürüm 5.2.0 (2024-02-20) = * Mingle Komut Dosyasının geliştirilmiş kullanıcı arayüzü

Forum istatistikleri

Konular
3,721
Mesajlar
4,348
Üyeler
398
Son Üye
XBDDalene0

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,569
İndirilme
27,054
Disk kullanımı
972.5 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1