• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Mingle SAAS.jpg
Mingle – Social Auto Poster, ödeme ağ geçidi desteğine ve içeriğinizi Facebook, Twitter, LinkedIn, Tumblr, Google My Business, Reddit gibi tanınmış sosyal ağ sitelerinde otomatik olarak yayınlamak için akıllıca bir seçime sahip, SaaS tabanlı bir Sosyal Medya Otomatik Posteri ve Zamanlayıcıdır. , Blogger ve Pinterest. Mingle – Sosyal Otomatik Poster, üyelik aboneliklerini güvenle oluşturmanıza, yönetmenize ve takip etmenize ve sosyal medya otomatik poster araçlarını bir hizmet olarak satmanıza yardımcı olacaktır. Bu SaaS tabanlı Sosyal Otomobil Posterinin yardımıyla tek tıklamayla dünyaya ulaşabilirsiniz. Dolayısıyla “dünya bir tık uzakta” sözünü gerçeğe dönüştüren biziz.

Bu komut dosyası, materyalinizi seçtiğiniz zaman otomatik olarak gönderilecek şekilde planlamanıza olanak tanıyan türünün tek örneği bir özelliğe sahiptir. Komut dosyası, kişisel profiller, kurumsal siteler, gruplar vb. ile iyi bir şekilde çalışır. Kendi SaaS işinizi kurma arayışındaysanız; Farklı katmanlara dayalı bir üyelik sistemi eklemek, içeriğinize erişim için kullanıcılarınızdan hemen ücret almaya başlamanıza olanak tanır.

Bu sistem çekirdek php çerçevesi kullanılarak yapıldı. Geliştirme sırasında güçlü bir güvenlik sağlandı ve SQL enjeksiyonu, XSS saldırısı, csrf saldırısı mümkün değil.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilme
0
Görüntüleme
19
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
31
Çevrimiçi ziyaretçiler
542
Toplam
573

Forum istatistikleri

Konular
3,217
Mesajlar
3,492
Görüntüleme
205,592
Üyeler
2,772
Son üye
fyska

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
7,285
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,139
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
122
Son 24 Saatteki İndirmeler
0

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,584
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0