• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

  Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

  DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

 • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

  BilgiPlatosu aylık istatistik
MotoPress Hotel Booking

MotoPress Hotel Booking 4.11.1

MotoPress Hotel Booking
MotoPress WordPress Otel Rezervasyonu eklentisi, kiralık mülk web siteleri için hepsi bir arada mülk yönetimi paketidir. Sınırsız konaklama ve hizmetleri listeleyin, doğrudan çevrimiçi rezervasyonları kabul edin, tüm rezervasyonları OTA'lar arasında senkronize edin ve daha fazlasını yapın (rezervasyon başına veya tesis başına komisyon yok). Bu WordPress otel rezervasyon eklentisi, boyutu, işlevi veya maliyeti ne olursa olsun herhangi bir konaklama işletmesini işletmek için mükemmeldir: otel, tatil kiralama, apartman acentesi, pansiyon ve daha fazlası.

WordPress Otel Rezervasyonu Eklentisi: Oteller ve Kiralık Yazlıklar için Sınıfının En İyisi Çözüm​

 • Bir Bakışta MotoPress Otel Rezervasyonu. Bir mülk yönetim sistemi, bir rezervasyon motoru, bir kanal yöneticisi, çevrimiçi ödemeler, finans ve daha fazlası. Bağımsız mülk rezervasyonu WordPress web siteniz için hepsi bir arada eklenti.
 • OTA'larla Senkronize Edilecek iCal Kanal Yönetimi. Otelinizi veya tatil kiralama işinizi daha fazla kanalla büyütün, ancak fazla rezervasyondan kaçının! Eklenti, web siteniz aracılığıyla gönderilen müsaitlik durumunu ve rezervasyonları Airbnb, Booking, TripAdvisor, HomeAway veya iCal'i destekleyen diğer çevrimiçi seyahat platformlarındakilerle senkronize edebilir. Eklenti, harici çevrimiçi kanallara aktarılacak benzersiz takvimler oluşturur ve bunları OTA'lardan içe aktarmanın bir yolunu sunar. Otomatik, neredeyse gerçek zamanlı senkronizasyonun keyfini çıkarın (her yarım saatte bir senkronize edin).

Kolaylaştırılmış Konuk Deneyimi​

 • Tesis Sunumu: Olanaklar, Resim Galerisi, Fiyatlar. Kategorilere ayrılmış sınırsız mülk (tatil evleri, otel odaları) veya yalnızca tek bir konaklama yeri (villa, kabin vb.) kiralayın - eklenti her iki senaryo için de çalışır! Her konaklama türü tamamen özelleştirilebilir: açıklamasını, uyku sayısını, olanakları, yatak boyutunu, yorumları, fiyatı, rezervasyon sistemini doğrudan tesis sayfasına ekleyin ve daha fazlasını yapın. Ayrıca belirli bir konaklama türü için mevcut olan ekstra hizmetleri ve paketleri de görüntüleyebilirsiniz.
 • Mobil uyumlu Emlak Arama Formu. Özel bir arama formuyla tüm konaklama birimlerinde misafirlerinizin aramasını basitleştirin. Varış/ayrılış tarihleri zorunlu alanlardır, ancak yetişkin ve çocuk sayısı isteğe bağlıdır, dolayısıyla varsayılan formu ayarlamaktan ve özelleştirmekten çekinmeyin (örneğin, bunun yerine üniformalı "Misafirler" alanını kullanın). Misafirler, kullandıkları cihaz ne olursa olsun, birkaç tıklamayla ihtiyaçlarını karşılayan bir tesisi bulabilecekler.
 • Gelişmiş Mülk Arama için Özel Alanlar. Birden fazla tesisi yönetiyor ve konuklara en uygun teklifleri anında bulmaları için daha iyi sıralama seçenekleri sunmak mı istiyorsunuz? Arama kullanılabilirliği formuna (konum, konaklama türleri, fiyat aralığı vb.) istediğiniz sayıda özel arama alanı (filtre) ekleyin ve aramayı misafir için çok daha kolay hale getirin.
 • Gerçek Zamanlı Uygunluk Takvimleri. Konukların doğrudan web sitesinden tesislerin müsaitlik durumunu kontrol etmelerine olanak tanıyın. Otel Rezervasyonu eklentisi, genel arama formunun yanı sıra bireysel mülk müsaitlik takvimleri için müsaitlik verilerini gerçek zamanlı olarak alır. Durum renkleri uygun ve müsait olmayan günleri gösterecektir.
 • Tek Seferde Birden Fazla Tesis için Rezervasyon Yapılabilir. Bir misafir, bir rezervasyon sırasında birden fazla konaklama rezervasyonu yapabilir. Ayrıca misafir sayısına göre en iyi konaklama setini önermek için wp otel rezervasyon eklentisini de açabilirsiniz. Bu hızlı ve akıllı otomasyon, misafirlerinize dinamik yolculuklarında daha hızlı hizmet vermenize yardımcı olacak!

Esnek Fiyat ve Envanter Yönetimi​

 • Dinamik Sezonluk Fiyatlandırma. Tesis fiyatlarınızı herhangi bir özel dönemde düzenleyin: düşük ve yüksek sezonlar, tatil dönemleri vb. Fiyatları, bir sezona veya belirli günlere/tarihlere bağlı olarak tercih edilen para biriminde ayarlayın. "Sezon" genel bir terimdir ve fiyatlandırma değişikliklerinizi yansıtacak şekilde onu istediğiniz şekilde etiketleyebilirsiniz; örneğin herhangi bir yoğun dönemde fiyatları artırmak gibi. Fiyat farkı hem uzun hem de kısa süreler için (örneğin 2 gün) uygulanabilir.
 • Tesis Olanaklarına Göre Karmaşık Fiyatlar. Aynı tipteki özellikler farklı şekilde donatılmış mı? Aynı konaklama türleri için farklı seçeneklerle sınırlı fiyatları koruyun: iade edilemez ve iptal edilemez rezervasyonlar, gelişmiş olanaklar, kahvaltı, özel banyo ve daha fazlası. Misafirleriniz ödeme sayfasında tercih ettiklerini seçecektir.
 • Kişi Başı Emlak Oranları. Konaklama ücreti misafir sayısına göre otomatik olarak değiştirilebilir. Temel konaklama fiyatından farklı olacak gerekli sayıda konuk başına fiyat değişkenini eklemeniz yeterlidir. Fiyat oranı, misafirlerinizin arama parametrelerine göre dinamik olarak değişecektir. Yetişkin ve çocuk sayısının her mülk için esnek olabilmesi için maksimum kapasite sayısına öncelik vermeyi seçebilirsiniz.
 • Konaklama Süresine Göre Tesis Fiyatları. Daha uzun konaklamalar için indirimler var mı? Sorun değil! Konaklama süresine göre farklı fiyat noktaları oluşturun; herhangi bir özel süre için haftalık, aylık veya diğer fiyatları ekleyin. Sistem, fiyat kurallarınıza göre mülklerde otomatik olarak indirim yapacaktır. Konaklama ne kadar uzun olursa, gecelik ücret o kadar iyi olur!
 • WordPress Otel Rezervasyon Eklentisinde İndirim Kuponları. Yönetici kontrol panelini kullanarak yüzdelik, konaklama başına veya günlük kişiselleştirilmiş indirim kuponlarını kolayca oluşturun. Kuponlarınızı bireysel konaklamalara göre özelleştirmek için indirim tutarı, son kullanma tarihi, giriş ve çıkış tarihlerini, kalacak minimum/maksimum gün sayısını ve daha fazlasını ayarlayabileceksiniz. Hayallerinizi daha ucuza satın ve her misafirinizi sadık bir müşteri haline getirin!
 • Zorunlu Vergiler ve Ücretler. Tüm konaklama ücretlerinin vergi, ücret ve fiyatlandırma bilgilerini eksiksiz ve doğru şekilde yapın. Zorunlu ücretleri, konaklama vergilerini, hizmet vergilerini ve ücret vergilerini ekleyin; türlerini ve ücretlerini ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirin. Yönetici kontrol panelinde tüm rezervasyonların fiyat bilgilerini takip edin ve misafirlerinize fiyat ayrıntılarını sunun.
 • Rezervasyon Yapılabilir Ekstralar veya Ücretsiz Hizmetler. Konukların ödeme sayfasında rezervasyonlarına ekleyebilecekleri spa, havaalanından otele teslimat, yüzme havuzu, çocuk bakımı vb. gibi ek konuk hizmetleri sunun. Konaklama başına, günlük olarak tahsil edilecek hizmet fiyatını belirleyin veya seçimi misafire bırakın. Konaklama başına ve misafir başına fiyatlar da yapılandırılabilir.

Rezervasyonları ve Ödeme Ağ Geçitlerini Yönetme​

 • Ödemeleri Çevrimiçi Olarak veya Varıştan Sonra Kabul Edin. Rezervasyon isteklerini kontrol panelinden veya anında e-posta yoluyla / ödeme sonrasında onaylayın. Tam fiyat veya depozito (sabit/yüzde) alın. Yerleşik PayPal, 2Checkout, Braintree, Stripe veya Beanstream/Bambora ağ geçitleri aracılığıyla rezervasyon ödemelerini kabul edin . Stripe ayrıca Bancontact, iDEAL, Giropay, SEPA Otomatik Ödeme ve SOFORT aracılığıyla ödeme almanıza da olanak tanır. Konukların varıştan sonra veya doğrudan banka havalesi yoluyla ödeme yapmasına izin verin.
 • WooCommerce ile Yerel Ödeme Ağ Geçitleri. Web sitenize daha fazla bölgeye özgü ödeme ağ geçitlerini entegre etmeniz mi gerekiyor? Bunu tıklamalarla yapmanıza olanak tanıyan özel bir WooCommerce Ödeme uzantımız var. Konaklamaların çevrimiçi rezervasyonunu teknoloji uzmanları olmadan gerçekleştirmek için gereken ödeme ağ geçitlerinin sayısını artırın.
 • Anlık veya Manuel Rezervasyon Onayı. Rezervasyon isteklerini tercih edilen bir şekilde onaylayın - rezervasyon onayı üzerinde kontrolü misafirinize (e-postadaki onay bağlantısına tıklayarak) veya kendinize verin (yönetici paneli aracılığıyla manuel olarak onaylarsınız) veya ödeme yapıldıktan sonra rezervasyon otomatik olarak onaylanır . Ödemeler için sistemi tam fiyat veya depozito (sabit fiyat veya yüzde) tahsil edecek şekilde ayarlayabilirsiniz.
 • Rezervasyonları Manuel Olarak Kaydedin ve Orijinal Rezervasyonları Düzenleyin. Telefonla rezervasyon kabul ediliyor mu? Diğer geleneksel yöntemleri mi kullanıyorsunuz? Süreçleri kağıtsız tutmak için personelinizin arka uç kontrol paneli aracılığıyla rezervasyonları manuel olarak eklemesine izin verin. Konuk ödemeyi varıştan sonra veya doğrudan banka havalesi yoluyla yapabilir. Ayrıca orijinal rezervasyon ayrıntılarını da düzenleyebilirsiniz, örneğin odayı değiştirebilir veya misafirlerin varış/ayrılış tarihlerini değiştirebilirsiniz.

Verimli Kiralama Operasyonları​

 • Merkezi Yönetici Rezervasyon Takvimi. Bu WordPress Kiralama eklentisi ile alınan tüm rezervasyon istekleri ve mevcut durumları tek bir yerde saklanır, kolayca sıralanır ve renk kodlu bir takvim görünümünde görüntülenir. Gerekli rezervasyonları oda tipine, rezervasyon dönemine ve oda durumuna (rezerve edilmiş, beklemede, müsait vb.) göre arayın.
 • Özelleştirilebilir Min/Maks Konaklama Gereksinimleri. Eklenti esnek bir rezervasyon kısıtlamaları ve kuralları sistemiyle birlikte gelir. Min/maks konaklama gereksiniminizi, ağırlamayı tercih ettiğiniz misafir türünü yansıtacak şekilde ayarlayın. Kiracılar ve kısa süreli misafirler için ülkenizin yasal düzenlemelerine uyun. Tüm otel tesisi, konaklama birimleri ayrı ayrı veya sezonlar için kalacak minimum/maksimum günleri ve mevcut giriş ve çıkış tarihlerini ayarlayın.
 • Tesisleri Rezervasyondan Çıkarın. Tesislerinizden bazılarını yenileme nedeniyle rezervasyondan çıkarmanız mı gerekiyor? Bu WordPress rezervasyon sistemi, tüm konaklama birimleri veya bireysel konaklamalar için rezervasyon seçeneklerini seçilen bir süre için engellemenize olanak tanır (giriş yapmama, çıkış yapmama veya kalmama kurallarını ayarlama). Değişiklikler her mülkün müsaitlik takvimlerinde görüntülenecektir.
 • Markalı Yönetici ve Müşteri E-posta Bildirimleri. Web sitesi yöneticisi ve misafirler, rezervasyon ayrıntıları, rezervasyon durumu, iptal bildirimleri vb. içeren uygun e-postaları alacaktır. Otomatik olarak müşterinin verileriyle değiştirilen çeşitli makroların yardımıyla onay, iptal ve diğer e-posta şablonlarının içeriğini kolayca düzenleyin. Renkleri seçin, logo yükleyin, metni özelleştirin vb.
 • CSV Rezervasyon Raporları oluşturun. Tek bir tıklamayla rezervasyon raporları oluşturun! Dışa aktarılacak rezervasyonları 4 özel kritere göre filtreleyerek, belirli bir süre boyunca yapılan tüm rezervasyonlar hakkında ayrıntılı bilgi içeren bir CSV dosyası alın: giriş tarihi, çıkış tarihi, rezervasyon tarihi veya toplam konaklama süresi. Elde edilen raporlar Excel, Google E-Tablolar veya başka herhangi bir e-tablo programında açılabilir ve düzenlenebilir ve ayrıca yazdırılabilir, yerel olarak kaydedilebilir veya e-posta yoluyla paylaşılabilir.Yazar
LocalHost
İndirilme
5
Görüntüleme
47
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınEn Son Güncellemeler

 1. MotoPress Hotel Booking 4.11.1

  MotoPress Otel Rezervasyonu 4.11.1 = 4.11.1, 3 Mayıs 2024 = AJAX isteklerinden boşluk...
 2. MotoPress Hotel Booking 4.10.2

  4.10.2, 1 Nisan 2024 * Listedeki yüksek öncelikli ayırma kurallarının, düşük öncelikli olanları...

Forum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,340
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0