• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

News.jpg
InfyNews, çevrimiçi haber ve dergi portalınızı başlatmak için tamamen Dinamik ve Eksiksiz bir Haber ve Dergiler CMS portalıdır.

Açılış Sayfası​

Kullanıcıların makale gönderisi, galeri gönderisi ve sıralama listesi gönderisi hakkında ilgili bilgileri alabilecekleri güzel açılış sayfası.

En Çok Okunan Hikayeler​

Burada kullanıcılar tarafından en çok görüntülenen en önemli haberleri listeliyoruz, böylece kullanıcılar en son ve en önemli haberleri kolayca okuyabilir.

Galeri​

Galeriler için albümler sağlıyoruz, yani bir albümde birden fazla resim olacak. Bunu belirli bir kategoriye ait bazı görselleri göstermek için kullanabilirsiniz, çekici galeri kullanıcı arayüzünü kullanıyoruz.

Öne Çıkan Gönderiler​

Yönetici, bazı gönderileri açılış sayfasında ayrı rozetlerle vurgulanacak özellikler olarak işaretleyebilir, böylece kullanıcılar bunları doğrudan görüntüleyebilir.

Bize Ulaşın​

Kullanıcılar site ile ilgili sorularını ve istedikleri diğer bilgileri iletebilirler. Yönetici soruları görebilir ve ardından kullanıcılara geri dönebilir.

Yönetici Paneli​

Açılış sayfasının içeriğini yönetmek için güzel ve kullanıcı dostu yönetici paneli oluşturduk. Kullanıcı oradan yeni şeyler oluşturabilir ve içerikleri güncelleyebilir.

Kontrol paneli​

Kontrol Paneli, uygulamanızda neler olup bittiğine kısa ve hızlı bir genel bakış alabileceğiniz, tüm projenin güçlü bilgilerini içerir. Burada en son kayıtlı kullanıcı listelerini ve sitenizin aldığı sayfa analizi görünümlerini görebilirsiniz.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
0
Görüntüleme
15
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
26
Çevrimiçi ziyaretçiler
235
Toplam
261

Forum istatistikleri

Konular
3,111
Mesajlar
3,352
Görüntüleme
199,881
Üyeler
2,770
Son üye
hardihardi77

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,857
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,038
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
113
Son 24 Saatteki İndirmeler
0

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,195
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0