• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

NexoPOS.jpg
NexoPOS 4.x, mağaza yönetimini kolaylaştırmayı amaçlayan bir POS Sistemi, CRM ve Envanter Yöneticisidir. Dahil edilen özelliklerle mağazanızın büyümesini izleyebilecek ve görebileceksiniz.

NexoPOS Eklentileri İçinde

Detaylı Envanter Yöneticisi​

NexoPOS, çeşitli ünitelerde işlenebilecek sınırsız ürünler oluşturmanıza olanak sağlar. Her birimin, satın alma siparişleriyle tedarik edilebilecek ve satılabilecek izole bir envanteri vardır. Envanter yöneticisi, piyasada bulunan “Raf Yöneticisi” modülü kullanılarak geliştirilebilir.

Yazar Kasalar ve Tarihçe​

NexoPOS 4x, kasalarınızı sanal olarak kontrol etmenize olanak tanıyan bir yazarkasa mekanizması sağlar. Her işlem, daha iyi bir kontrol için kullanılabilecek bir geçmişe kaydedilir.

Esnek POS Sistemi​

Satış noktası ekranı mobil ve masaüstünde kullanılabilecek şekilde esnek hale getirildi. Yapılandırmayı kullanarak ses efektlerini etkinleştirebilir, ürünlerdeki indirimleri devre dışı bırakabilir, vergileri yapılandırabilir, sipariş türünü tanımlayabilir, hızlı ürünleri etkinleştirebilir, klavye kısayollarını etkinleştirebilir, barkod okuyucu desteğini etkinleştirebilir, benzer ürünleri birleştirebilir, yazdırabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Çoklu Vergi Sistemi​

NexoPOS'u kullandığınız ülke ne olursa olsun, vergi mevzuatınız gerektirdiği takdirde çoklu vergi oluşturma özelliğini kullanabilirsiniz.

Normal ve Tekrarlanan Giderler​

Her işletmenin giderleri vardır ve bu giderlerin bir kısmı her ay tekrarlanır. NexoPOS 4x ile harcamalarınızı manuel olarak kaydetmenize gerek kalmaz, kiraya göre gider veya çalışanınızın (kasiyer) maaşı olarak hesaplanan gideri oluşturabilirsiniz.

Özelleştirilebilir Makbuzlar​

Özel fiş oluştururken müşterilerinizin işine yarayacak bilgileri girdiğinizden emin olun. Bu bir teşekkür mesajı veya iade şartları olabilir.

Muhasebe Dergisi​

Her faaliyette paranın nasıl girip çıktığı takip edilmelidir. Muhasebe günlüğü ile faaliyetinizin ilerleyişini doğru bir şekilde takip edebileceksiniz.

Ödül Sistemi​

Sadık müşterileri teşvik etmek günümüzde iyi bir uygulamadır. Müşterilerinizi teşvik etmenin en iyi önerilen yolu, satın alımlara göre puan kazanabilecekleri bir ödül sistemi kullanmaktır.

Kuponlar​

Ödül sistemine ek olarak müşterilerinize kupon sağlayabilirsiniz. Kupon ödül olarak da kullanılabilir.

Taksitler ve Hatırlatmalar​

Her müşteri aynı anda sipariş ödeyemeyecektir. Bazen siparişlerini taksitle ödemek için daha fazla zamana ihtiyaç duyabilirler. Taksit özelliği, belirli bir sipariş için birden fazla ödeme dilimi ayarlamanıza olanak tanır. SMS Modülünü kullanarak müşterilerinize vadesi gelen tutarları hatırlatabileceksiniz.

Müşteri Hesapları (Cüzdanlar)​

Her müşterinin siparişleri saklamak ve ödemek için kullanılan bir cüzdanı vardır. Kullanıcıların ürünleri taksitle ödemelerine olanak sağlamanın kullanışlı bir yoludur. Ayrıca müşterilerinizin vadesi gelen tutarı takip etmek için de kullanılır.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
2
Görüntüleme
14
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınÇevrimiçi Yöneticiler

Online istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
19
Çevrimiçi ziyaretçiler
281
Toplam
300

Forum istatistikleri

Konular
3,111
Mesajlar
3,352
Görüntüleme
199,881
Üyeler
2,770
Son üye
hardihardi77

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,857
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,038
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
113
Son 24 Saatteki İndirmeler
0

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,195
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0