• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
00_preview.jpg


Once, Temiz ve Zarif WordPress Blog Teması
Once, modern içerik tabanlı bloglar ve dergiler için modern ve temiz bir WordPress temasıdır.

Tek Temada Güzel Tasarlanmış 6 Demo
İmza özelliğimiz olan Demo Değiştirici sayesinde, içeriğinizi etkilemeden istediğiniz zaman yeni bir demo uygulayabilirsiniz. Demolardan birinden sıkılırsanız yenisini uygulayın ve blogunuzun veya derginizin tamamen farklı bir görünümüne sahip olun.

Öne Çıkan Gönderi Bölümü
Öne çıkan gönderiyi ana sayfanızda birden fazla düzende ve varyasyonda görüntüleyin.

Çoklu Sayfa Başlığı Türleri
Gönderileriniz ve sayfalarınız için üç farklı sayfa başlığı türü vardır. Öne çıkan gönderilerinizin başlığını bir resim yer paylaşımıyla veya daha küçük bir sayfa başlığıyla görüntüleyin.

Akıllı Renkler
Üstbilginiz veya altbilginiz için koyu bir arka plan rengi seçtiğinizde metin ve bağlantıların rengi otomatik olarak beyaza dönüşecektir. Çoğu renk seçeneği seçiminize göre otomatik olarak çalışacağından çok fazla renk seçeneği ayarlamanıza gerek yoktur.

Anında Canlı Önizleme ile Kişiselleştirin
Tüm tema seçenekleri, yerel WordPress özelleştirme özelliğiyle yapılandırılabilir. Güncel olmayan ayar sayfalarını unutun ve değişiklikleri görmek için sayfanızı manuel olarak yenileyin. Mükemmel blogunuzu veya medyanızı yapılandırırken tüm değişiklikleri canlı olarak önizleyin.

Ana Sayfa ve Arşiv Sayfaları için Çoklu Arşiv Düzeni
Ana sayfanız ve arşiv sayfalarınız için farklı arşiv sonrası düzenleri arasından seçim yapın. Gönderilerinizi ızgara, liste, tam, zaman çizelgesi veya duvar düzenlerinde görüntüleyin.

Çoklu Sayfa Düzeni
Ana sayfanız, arşivleriniz, gönderileriniz ve sayfalarınız için eşleşen sayfa düzenini seçin. Sol veya sağ tarafta bir kenar çubuğu görüntüleyin veya içeriğiniz için tam genişlikli sayfa düzenini kullanın.

Süper Hızlı Mega Menü
En son gönderilerinizi doğrudan açılır menüde bir küçük resimle sergileyin. Endişelenmeyin, içerik yalnızca kullanıcı ana menü öğesinin üzerine geldiğinde dinamik olarak talep edildiğinden menü web sitenizi yavaşlatmaz.

AMP Desteği
AMP sayfalarına, web sitenizin ana stilleriyle eşleşecek stiller ekledik. Web sitenizde Google Hızlandırılmış Mobil Sayfaları etkinleştirmek için resmi WordPress AMP eklentisini etkinleştirmeniz yeterlidir.

Öne Çıkan Gönderileri Ana Arşivden Çıkarın
Herkes ve özellikle Google, yinelenen içeriğin kötü olduğunu bilir. Öne çıkan gönderileri tek tıklamayla ana arşivden hariç tutarak ana sayfanızda kopya içerik oluşmasını önleyin.

Google Yazı Tipleri
Desteklenen 800'den fazla Google Yazı Tipiyle farklı stiller oluşturun. Açılır menüden istediğiniz yazı tipini seçin ve anında web sitenizde önizleyin; artık kafa karıştırıcı CSS kuralları veya kod parçacıkları yok.

ve dahası.....Yazar
LocalHost
İndirilme
22
Görüntüleme
67
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,634
Mesajlar
4,188
Üyeler
383
Son üye
1957ambitious

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
240
Görüntüleme
18,877
Tıklamalar
68
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0