• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Onest CRM.webp

Tek Noktadan CRM – Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi​

İşinizi büyük ölçüde tamamlayan One Stop CRM'yi size tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz . One Stop CRM, kuruluşlar tarafından müşteri ilişkilerini ve performansını iyileştirmek amacıyla müşteri yaşam döngüsü boyunca müşteri etkileşimlerini ve verilerini yönetmek ve analiz etmek için kullanılır. CRM sistemleri kuruluşların müşterilerini daha iyi anlamalarına ve müşteri memnuniyetini, sadakatini ve savunuculuğunu geliştirmelerine yardımcı olur. Bir CRM sistemi, müşteri verilerini merkezileştirerek müşteri bilgileri için tek bir gerçek kaynak sağlar ve bu daha sonra pazarlama, satış ve müşteri hizmetleri çabalarını geliştirmek için kullanılabilir.

One Stop CRM, işinizi yönetmenize yardımcı olan web tabanlı bir uygulamadır. Müşterilerin işlerini geliştirmeleri için eksiksiz bir çözümdür.Yazar
LocalHost
İndirilme
18
Görüntüleme
40
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

Forum istatistikleri

Konular
3,721
Mesajlar
4,348
Üyeler
398
Son Üye
XBDDalene0

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,569
İndirilme
27,054
Disk kullanımı
972.5 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1