• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Palleon - WordPress Image Editor

Palleon - WordPress Image Editor 3.7

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler
 
Palleon.webp
WordPress ile entegre, zengin özelliklere sahip bir fotoğraf/görüntü düzenleyiciye mi ihtiyacınız var ? Palleon'la tanışın.

ARKA UÇ VE ÖN UÇ SÜRÜMLERİ

Palleon'un 2 sürümü vardır (Versiyon 2.0 ile başlayan). Bu iki versiyon arasındaki temel fark; Arka uç sürüm için oturum açma gereklidir, ön uç sürüm için oturum açma gerekmez. Ön uç sürümü isteğe bağlıdır ve ayarlardan etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.

GÖRÜNTÜ AYARLAMALARI

Birkaç tıklamayla görüntüleri kırpabilir, döndürebilir veya yeniden boyutlandırabilirsiniz. Kullanımı kolay görüntü filtreleri, fotoğraflarınız için güzel efektler oluşturmanıza olanak tanır.

FOTOĞRAF ÇERÇEVELERİ

Palleon, resimlerinize kolayca ekleyebileceğiniz, kullanıma hazır fotoğraf çerçeveleri ile birlikte gelir. Yeni çerçeveler çok yakında.

METİN EKLE

Tuvale metin ekleyin ve zengin metin ayarları kümesini kullanarak bunları özelleştirin (Google yazı tipleri desteklenir).

RESİM EKLE

Kanvasa istediğiniz kadar resim ekleyebilirsiniz. Palleon, WordPress medya kitaplığıyla tamamen entegredir.

ŞEKİL EKLE

Şekilleri tasarımlarınızın istediğiniz yerinde kullanabilirsiniz. Şekiller tamamen özelleştirilebilir. Hayal gücünü kullan.

ELEMENT KÜTÜPHANESİ

Hızla büyüyen eleman kütüphanemizle tanışın. Öğeler, her türlü tasarımda kullanılabilecek, özenle seçilmiş svg dosyalarıdır.

SİMGE EKLE

Palleon, her amaç için kullanıma uygun yüzlerce hazır modern simgeyle birlikte gelir.

ÜCRETSİZ ÇİZİM

Ücretsiz çizim fırçalarını kullanarak dilediğiniz her şeyi boyayabilirsiniz. Sınır hayal gücünüzdür.

KATMANLAR

Panelden herhangi bir katmanı kolaylıkla kilitleyebilir/kilidini açabilir, gösterebilir/gizleyebilir, klonlayabilir veya silebilirsiniz. Sıralarını değiştirmek için katmanları da sürükleyip bırakabilirsiniz.

MEDYA KÜTÜPHANESİ ENTEGRASYONU

Palleon, WordPress medya kitaplığıyla tamamen entegredir. Kullanıcılar, fotoğraf düzenleyiciden çıkmadan kütüphaneden yeni görseller seçebilir veya görselleri kitaplığa yükleyebilir.

PEXELS ENTEGRASYONU

Pexels entegrasyonu ile görsel düzenleyiciden milyonlarca yüksek kaliteli telifsiz hazır görsele göz atabilirsiniz.

POPÜLER ÜYELİK EKLENTİLERİYLE UYUMLU

Üyelik sitenize ek değer katın ve eklentiden para kazanın. Palleon aşağıdaki popüler üyelik eklentileriyle uyumludur. Eklenti ayarlarından yalnızca seçilen üyelik düzeyleri için arka uç resim düzenleyici erişimine izin verebilirsiniz.

AYDINLIK VE KARANLIK TEMALAR

Palleon 2 temayla birlikte gelir. Kullanıcılar bu açık ve koyu temalar arasında geçiş yapabilir. CSS'ye aşina iseniz eklenti ayarlarından özel stillerinizi ekleyebilirsiniz.

ŞABLON KÜTÜPHANESİ

Hızla büyüyen şablon kitaplığımızdan bir şablon seçin. Alternatif olarak, oluşturduğunuz şablonları kaydedebilir veya indirebilir ve istediğiniz zaman tekrar kullanabilirsiniz. Özel şablonlarınızı WordPress kontrol panelinden şablon kitaplığına ekleyebilirsiniz.

GEÇMİŞ

Eylemlerinizi geri alabilir veya yineleyebilirsiniz. Geçmiş özelliği, saklanan tüm eylemlere göz atmanıza ve herhangi birini istediğiniz gibi geri yüklemenize olanak tanır.

GÖRÜNTÜ SIKIŞTIRMA

Gerekli kalite düzeyini korurken JPEG görüntülerini mümkün olan en düşük boyuta küçültebilirsiniz.

FAVORİLER

Beğendiğiniz şablonları, çerçeveleri ve öğeleri daha sonra kolayca bulabilmek için favorilerinize ekleyebilirsiniz.

YÜKSEK UYUMLU

Palleon, WordPress kontrol panelinde özel bir alanda çalışır. Bu, eklentiyi diğer tüm eklentiler ve temalarla son derece uyumlu hale getirir.

HAFİF VE HIZLI

Palleon, ajax ve lazyload gibi modern teknolojileri kullanan modern bir yapı üzerine inşa edilmiştir. Gerekli dosyalar yalnızca ihtiyacınız olması durumunda yüklenir.

TEMİZ KOD

Palleon'u güvenli, istikrarlı ve hızlı tutmak için WordPress yönergelerini ve en son kodlama standartlarını sıkı bir şekilde takip ediyoruz.Yazar
LocalHost
İndirilme
34
Görüntüleme
116
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

En son güncellenenler

  1. Palleon - WordPress Resim Düzenleyicisi 3.7

    Sürüm 3.7 31 Mart 2024 Çok sayfalı Palleon ile tanışın! Sayfa sekmeleri eklendi. Görüntü...

Forum istatistikleri

Konular
3,721
Mesajlar
4,348
Üyeler
398
Son Üye
XBDDalene0

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,569
İndirilme
27,054
Disk kullanımı
972.5 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1