• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
PixelPages - SAAS Application Website Builder for HTML Template

PixelPages - SAAS Application Website Builder for HTML Template 1.0.3

PixelPages
Hedef kitlenizi cezbeden çarpıcı tek sayfalı web siteleri oluşturmanın hızlı ve kolay bir yolunu mu arıyorsunuz? Benzersiz kolaylıkla şık ve modern siteler oluşturmak için mükemmel bir araç olan HTML Şablonları için Pixel Pages Tek Sayfa Site Oluşturucu'dan başka bir yere bakmayın . İster işletme sahibi, ister yaratıcı bir profesyonel, ister yalnızca paylaşacak mesajı olan biri olun, Pixel Pages vizyonunuzu anında hayata geçirmeniz için size güç verir. CodeIgniter teknolojisinin temeli üzerine kurulmuş kullanıcı dostu bir platformdur.

Bu komut dosyası hem etkileyici bir Yönetici hem de Kullanıcı kontrol paneli sunarak kullanıcıların çeşitli işlevleri yönetmesini ve kontrol etmesini kolaylaştırır. Platform, çok çeşitli nişlere uygun, profesyonelce oluşturulmuş 100 şablonla donatılmıştır. Vizyonunuza ve gereksinimlerinize uygun bir şablon seçebilirsiniz. Kullanımı kolay bir düzenleyici, metni ve görüntüleri özelleştirmenize ve hatta özel CSS ve JS eklemenize olanak tanır. Yönetici, kullanıcılara erişim izni vermek ve onlardan ücret almak için fiyatlandırma planlarını kolayca yönetebilir ve ekleyebilir. Komut dosyası PayPal, RazorPay ve Stripe ödeme yöntemini destekler. Yönetici ve Kullanıcılar, profil resimleri ve diğer kişisel bilgiler de dahil olmak üzere profillerini kişiselleştirme seçeneğine sahiptir. Yönetici, şablonlar için indirme özelliğini etkinleştirerek kullanıcıların siteyi ileride kullanmak üzere kolayca indirmesine olanak tanır.

Kullanıcılar, ihtiyaçlarına göre uyarlanmış web siteleri oluşturmak ve bunları yöneticinin özel etki alanında barındırmak için yönetici tarafından sağlanan şablonları kullanabilir. Kullanıcılar ayrıca herhangi bir ek karmaşıklık olmadan sitelerinde oluşturulan potansiyel müşterileri yakalamak için bir Otomatik Yanıtlayıcı bağlama özgürlüğüne de sahiptir. Kullanıcı dostu kontrol paneli, kullanıcıların web sitelerini zahmetsizce denetlemesine ve kontrol etmesine olanak tanır.

Ayrıca yöneticiler kullanıcılara doğrudan fiyatlandırma planları atayabilir, şablonları değiştirebilir ve sitenin adını, logosunu ve favicon'unu değiştirerek siteyi özelleştirebilir. Bu özelleştirme seçenekleri betiğin kullanıcı dostu olmasını artırır.

Pixel Pages , web sitesi oluşturma sürecini basitleştirerek herkesin erişebilmesini sağlar. Geçmişiniz veya beceri düzeyiniz ne olursa olsun, yalnızca birkaç kolay adımda çarpıcı, hızlı yanıt veren ve son derece işlevsel, tek sayfalı bir site oluşturabilirsiniz.Yazar
LocalHost
İndirilme
2
Görüntüleme
24
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,339
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0