• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR


    Artık kanyanklar sadece talep üzerine yüklenecek yada güncellenecektir.
    TALEP GÖNDER
Pizzetta - Pizza, Kafe ve Restoran WordPress Teması

Pizzetta - Pizza, Kafe ve Restoran WordPress Teması 2023-12-05

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler
 
İndirmek İçin Giriş Yapın
pizzetta-pizza-cafe-and-restaura.webp

Pizzetta – Fast Food, Kafe, Pizza ve Restoran WordPress Teması

Pizzetta, fast food web siteleri, pizzacılar, kafe, restoran ve bistro web siteleri için en iyi çözümdür. Restoran nişi için gerekli tüm işlevselliğe ve doğrudan web sitenizden çevrimiçi satış yapmanıza ve sipariş vermenize olanak tanıyan tam WooCommerce eklenti entegrasyonuna sahip modern ve işlevsel bir temadır. Tamamen duyarlıdır, retinaya hazırdır ve özelleştirilmesi kolaydır. Pizzetta teması premium kaydırıcı eklentileriyle birlikte gelir: Slider Revolution ve Layer Slider'ın her ikisi de dahildir; bunları ücretsiz kullanabilirsiniz. Demo içeriğiyle birlikte gelir; böylece sitenizi dakikalar içinde hazır hale getirebilir veya Görsel İçerik Oluşturucumuzu kullanarak kendi içeriğinizi ekleyebilirsiniz; kodlamaya gerek yoktur.

Tema nişi pizzacı, pizza, fast food, kafe, bistro, mağaza, yemek, burger, salata, kahve, akşam yemeği, yemek, teslimat, sipariş ve diğer restoran tema nişleridir.

Özel Yönetici paneli - Size çok çeşitli seçenekler ve ayarlar içeren daha fazla işlevsellik sağlamak ve bir restoran web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için maksimum özelleştirme esnekliği sağlamak için ilk WordPress yöneticisini büyük ölçüde genişlettik.

Geçerli CSS3 ve HTML5 – geçerli kod ve optimize edilmiş yapı, arama motorları tarafından başarıyla taranacak ve dizine eklenecek başarılı bir web sitesi için kilit noktalardan biridir.

Faydalı Müşteri desteği – Desteğimiz müşterilerimiz tarafından her zaman hızlı, yardımcı ve profesyonel olarak değerlendirilmektedir. Bu durumu önemsiyoruz ve etkili sorun giderme sağlayarak web sitesi bakımını sizin için kolaylaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Ayrıntılı Tema Bilgi Bankası – tema dokümantasyonu olası tüm soruları kapsar, böylece yeni başlayan biri bile makul bir sürede harika bir web sitesi oluşturmayı başarabilir. Bunu daha da kolaylaştırmak için yönetici panelinden ve ön uçtan birçok ekran görüntüsü.

Özel Widget'lar - tema, daha fazla içerik yönetimi olanağı sağlayan ve Flickr, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar için gelişmiş seçenekler sunan geniş bir özel widget koleksiyonu içerir.

Katman Kaydırıcısı ve Devrim Kaydırıcısı - Bu Pizza ve Restoran WordPress Teması, iki popüler kaydırıcı eklentisiyle birlikte gelir: Katman ve Devrim Kaydırıcısı, her ikisi de üstün işlevselliğe ve nefes kesici efektlere sahiptir. Bunları satın almanıza gerek yok, hepsi içeride!

Özel Form Oluşturma Aracı – Seasidetms ekibi, web siteniz için iletişim formları oluşturmanıza olanak tanıyan özel bir form oluşturma aracı oluşturdu.

99+ Özel Kısa Kod – 99+ Özel Kısa Kod, sayfalarınız için harika yapı taşları olarak çalışır. Çok çeşitli ve yönetimi kolay, onları seveceksiniz!

Özel Gönderi Türleri – Özel Projeler ve Profiller gönderi türü, her kategori ve amaçtaki web siteleri için mükemmel bir kombinasyondur!

Google Yazı Tipleri – Yüzlerce Google yazı tipi, web sitesinin görünümünü tamamen özelleştirmenize olanak tanır, eklenmesi kolaydır ve her yerde kullanılabilir.

Duyarlı Düzen - Pizzetta - Fast Food, Kafe, Pizza ve Restoran WordPress Teması, ekran genişliğinize yanıt verecek ve içerik görünümünün büyük masaüstü ekranlardan cep telefonlarına ve tabletlere kadar tüm cihazlarda mükemmel olmasını sağlayacak duyarlı bir düzene sahiptir.

WordPress için Retina Hazır Tema – Retina ekranlar web sitelerine özel talepler getirir ve tema, tüm retina ekranlarda üstün performansa sahip olacak şekilde geliştirilerek web sitesi öğeleriniz için üstün sunum kalitesi sağlar.

WordPress için Gelişmiş SEO – bu yenilikçi ve modern tema, optimize edilmiş bir kod ve yapının yanı sıra her sayfa ve gönderi için harika Özel SEO seçeneklerine sahiptir ve önemli SEO meta verilerini tüm web sitenizin içeriğine kolayca eklemenize olanak tanır.

Özel Sayfa Arka Planları – web sitenizdeki herhangi bir sayfa ve gönderi için özel bir arka plan ayarlayabilir, ayrıca genel olarak tüm web sitesi için tanımlayabilirsiniz. Renk veya görüntü arka planını seçin ve tekrar türünü ve konumlandırmayı buna göre ayarlayın.

Sınırsız Menü Renkleri – ana navigasyonunuz ve diğer birçok web sitesi öğesi için sınırsız renk olanakları, web sitenizin görünümünü şirketinizin tarzına uyarlamanıza olanak tanır. Menü öğelerinizin her birine istediğiniz rengi ayarlayabilirsiniz.

Pizzacı, kafe veya restoran için bir web sitesi oluşturmanız gerekiyorsa Pizzetta WordPress Teması bu işi sizin için yapacaktır.

Not: Tüm içerik görselleri ana indirmeye dahil değildir.
Gutenberg Optimize EdildiEvet
Yüksek çözünürlükEvet
Widget'a HazırEvet
Uyumlu TarayıcılarIE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome, Kenar
İle uyumluWooCommerce 3.5.x, WooCommerce 3.4.x, WooCommerce 3.3.x, WooCommerce 3.2.x, WooCommerce 3.1.x, WooCommerce 3.0.x, WPML
Yazılım versiyonuWordPress 5.1.x, WordPress 5.0.x, WordPress 4.9.x, WordPress 4.8.x
ThemeForest Dosyaları Dahil EdildiPHP Dosyaları, CSS Dosyaları, JS Dosyaları
Sütunlar4+
Dokümantasyonİyi belgelenmiş
DüzenDuyarlıYazar
LocalHost
İndirilme
40
Görüntüleme
185
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

 << BİZİ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
3,745
Mesajlar
4,400
Üyeler
400
Son Üye
tavuklupilav

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,581
İndirilme
27,298
Disk kullanımı
972.4 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1