• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
POS OS.png
Günlük operasyonlarınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış, Node.js ve React.js tarafından desteklenen son teknoloji POS sistemimiz olan POS OS ile tanışın . Bu her şey dahil POS yazılımı, perakende mağazanızı veya mağazanızı yönetmek için mükemmeldir. Etkin stok kontrolü, satış ve satın alma takibinin yanı sıra kapsamlı müşteri ve tedarikçi veri yönetimi sağlar. Ayrıca bu POS sistemi fatura işlemlerini basitleştirir ve ödeme işlemlerini hızlandırır.

POS OS yazılımımızı farklı kılan, gelişmiş Aşamalı Web Uygulaması (PWA) özelliğidir. Bu, kullanıcıların POS sistemimizi hem Android hem de iOS cihazlarına mobil uygulama olarak ve ayrıca Masaüstü uygulaması olarak yüklemelerine olanak tanır.

Bu POS çözümüne entegre edilen benzersiz Tek Sayfa Yükleme özelliği sayesinde, sayfa yükleme gecikmeleri yaşanmaz ve üstün bir kullanıcı deneyimi için kusursuz gezinme sağlanır. Bu, POS operasyonlarınızın çok yönlülüğünü, kontrolünü ve hareketliliğini artırır. POS OS ile gerçek zamanlı iş bilgilerine istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman erişin. İster küçük bir işletme ister büyük bir şirket olsun, POS sistemimiz, kolaylaştırılmış envanter, satın alma ve satış yönetimi için başvuracağınız çözümdür. Bu kapsamlı POS çözümü, tüm iş ihtiyaçlarınızı tek bir yerde toplar.Yazar
LocalHost
İndirilme
2
Görüntüleme
27
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,339
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0