• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
POS - Ultimate POS system with Inventory Management System - Point of Sales - React JS - Laravel POS

POS - Ultimate POS system with Inventory Management System - Point of Sales - React JS - Laravel POS 3.0.0

1691973848649.png
Bu, siparişler oluşturmanıza ve ürünlerin bulunduğu birden fazla deponun envanterini yönetmenize yardımcı olan Gelişmiş bir Laravel POS sistemidir. Her türlü pos sisteminin kalbi olan, oldukça çekici ve kullanımı kolay bir POS ekranımız var. Bu pos ekranından farklı siparişler oluşturabilir ve makbuz çıktısını alabilirsiniz.

Ayrıca, barkod tarayıcıyı ve sadece mevcut POS sisteminin tarama barkodunu bağlamanız gerektiğinden, pos ekranına barkod taramayı da destekliyoruz ve bu, söz konusu ürünü POS ekranına bir sipariş kalemi olarak ekleyecektir. Her ürünün, eklenen koduna göre kendi barkodu olacaktır. Yöneticinin birkaç dakika içinde sistem hakkında genel bir bakış elde etmesine yardımcı olan gelişmiş bir rapor sistemimiz var. InfyPOS – Envanter Yönetimine sahip gelişmiş Laravel POS sistemi – Satış Noktası – React JS (SPA)

Kolay POS​

Çekici ve son derece kullanıcı dostu POS ekranını kullanarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Orada mevcut ürünlerin listesini görebilir ve kategorilere ve markaya göre filtreleyebilirsiniz. Orada mevcut miktarları gösteriyoruz, böylece kullanıcıya yeni miktarlar satın almaları gerekebileceğini hatırlatacağız. Ayrıca Barkod Tarayıcı desteğini de ekledik, POS sistemindeki herhangi bir ürün kodunu taradığınızda bu kod otomatik olarak sipariş kalemi olarak eklenecektir.Yazar
LocalHost
İndirilme
5
Görüntüleme
28
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,634
Mesajlar
4,188
Üyeler
383
Son üye
1957ambitious

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
240
Görüntüleme
18,877
Tıklamalar
68
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0