• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Project SECURITY.jpg
Project SECURITY, web sitenizi bilgisayar korsanlarından, saldırılardan ve diğer tehditlerden koruyacak güçlü bir web sitesi güvenliği uygulamasıdır. Web sitenizi SQLi Saldırılarından (SQL Enjeksiyonları), XSS Açıklarından, Proxy Ziyaretçilerinden, VPN Ziyaretçilerinden, TOR Ziyaretçilerinden, Spam'den ve diğer birçok tehdit türünden koruyacaktır.

Project SECURITY, kod tanıma ve kalıpları kullanarak bilinen tüm hacker saldırılarının yanı sıra yeni bilinmeyen tehditleri tespit etmek için (büyük endüstri şirketleri tarafından kullanılanlara benzer) akıllı bir algoritma kullanır ve otomatik olarak harekete geçer.

Tüm günlükleri görüntüleyebileceğiniz güçlü yönetici paneliyle birlikte gelir ve ayrıca Ziyaretçilerin (IP Adresleri), Ülkelerin, IP Aralıklarının, İnternet Servis Sağlayıcılarının (ISP), Tarayıcıların, İşletim Sistemlerinin (OS) yasaklanabileceği Ban Sistemi ile entegredir. ) ve Yönlendirenler. Yönetici Panelinde birçok özellik ve ayar bulunmaktadır.

Bu sayede web sitenizin güvenliği kolayca yönetilebilir. Project SECURITY , özel komut dosyalarından popüler alışveriş sepeti yazılımlarına ve CMS uygulamalarına kadar tüm PHP yazılımlarını korumak için tasarlanmış
güçlü bir Web Uygulaması Güvenlik Duvarıdır.

Herhangi bir web sitesi yöneticisinin çok gelişmiş ve güçlü güvenlik özelliklerinden faydalanmasına olanak tanır. Çok hızlıdır, optimize edilmiştir ve çok düşük sistem kaynakları gerektirir.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
0
Görüntüleme
25
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
10
Çevrimiçi ziyaretçiler
136
Toplam
146

Forum istatistikleri

Konular
3,127
Mesajlar
3,374
Görüntüleme
200,438
Üyeler
2,771
Son üye
testeo

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,901
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,053
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
116
Son 24 Saatteki İndirmeler
3

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,226
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0