• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Quickad Classified – Classified Ads CMS PHP Script1.jpg
Quickad Ads PHP Sınıflandırılmış Komut Dosyası, tamamen duyarlı Malzeme ve Klasik tasarıma sahip Premium Sınıflandırılmış Php Komut Dosyasıdır. Güzel, hızlı ve güçlü olacak şekilde tasarlandı. Tek tıklamayla kurulum Kullanıcılar bu temayı kolayca kurabilir, kullanımı kolay ve özelleştirilebilir. Harika kullanıcı arayüzleri için en iyi açısal js yönetici kontrol paneli şablonlarını kullandık.

Çevrimiçi seri ilanlar işinizi başlatın​

Çevrimiçi sınıflandırılmış bir işletmeyle başlamak istiyorsanız, Quickad hazır sınıflandırılmış web sitesi ile fikrinizi gerçek zamanlı bir işletmeye dönüştürmenize yardımcı olacak çevrimiçi olarak birçok yardım mevcuttur. Bunun başarılı olması için, gizli çözümünüzün tamamını başlatabilmeniz için uygun nişi bulmanız gerekir. QuickAd hızlıdır, güçlüdür, özelleştirilmesi kolaydır ve iki tasarım düzeniyle (klasik ve malzeme tasarımı, sınıflandırılmış senaryo ve sınıflandırılmış işler portalı) mevcuttur.

En iyi sınıflandırılmış komut dosyamız ve iş komut dosyamızın yardımıyla, coğrafi olarak sınıflandırılmış reklamlar cms'sini veya PHP sınıflandırılmış reklam komut dosyalarını da kolayca sergileyeceksiniz. Bu birinci sınıf sınıflandırılmış komut dosyası, gerekli çıktıyı kısa sürede sağlamak için gizli bir PHP komut dosyası kullanmanıza yardımcı olacaktır. Quickad iş sınıflandırma komut dosyalarıyla çevrimiçi bir sınıflandırılmış işler portalı oluşturabilirsiniz. Son kullanıcı, çeşitli premium özelliklerle ücretsiz seri ilanlar yayınlayabilir veya premium'a reklam verebilir.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
3
Görüntüleme
19
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınÇevrimiçi Yöneticiler

Online istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
65
Çevrimiçi ziyaretçiler
682
Toplam
747

Forum istatistikleri

Konular
3,121
Mesajlar
3,365
Görüntüleme
200,374
Üyeler
2,771
Son üye
testeo

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,887
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,047
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
116
Son 24 Saatteki İndirmeler
3

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,214
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0