• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
Responsive Menu Pro

Responsive Menu Pro 4.3.5

Responsive Menu Pro.jpg

Responsive Menu Pro - WordPress Menülerini Mobil Cihazlara Hazır Hale Getirin​

Normal WordPress menünüzü saniyeler içinde mobil kullanıma hazır, tamamen W3C Uyumlu bir Tasarıma dönüştüren En Gelişmiş Duyarlı Menü eklentisi. Kodlamaya gerek yok.

Renk Opaklığı​

30'dan fazla renk seçeneğinin her biri, size başka bir kişiselleştirme düzeyi sağlayan opaklığı değiştirme olanağıyla birlikte gelir. Eylem halinde görmek için yukarıdaki başlık çubuğuna göz atın.

Özel CSS​

Herhangi bir tema dosyasını düzenlemek zorunda kalmadan eklentiyi özel ihtiyaçlarınıza göre ince ayar yapmanıza olanak tanıyan özel bir CSS seçeneği dahildir. Her şey kendi kendine yetiyor.

Arka Plan Kaydırma'yı devre dışı bırak​

Bu seçeneğe sahip olan benzer eklentilerin çoğunun, menü açıldığında sayfanın en üste atlaması gibi yan etkileri vardır. Responsive Menü, menüyü açıp kapatırken sayfanın yerinde kalmasını sağlayan özel bir tekniğe sahiptir.

W3C Uyumluluğu​

Kod kalitesi eklentinin bir diğer önemli faktörüdür. Her sürüm herhangi bir HTML, CSS ve JavaScript sorununa karşı kontrol edilir ve sürekli olarak kontrol edilir.

Tamamen Belgelenmiş​

Bilgi Bankası ve SSS bölümlerinden oluşan geniş bir koleksiyonumuz var . Eğer hala aradığınızı bulamıyorsanız, tüm yıl boyunca da büyük destek alacaksınız.

English​

Responsive Menu Pro - Make WordPress Menus Mobile Ready​

The Most Advanced Responsive Menu plugin that turns your regular WordPress menu into a mobile-ready, fully W3C Compliant Design within seconds. No coding required.

Colour Opacity​

Every one of the 30+ colour options comes with the ability to change the opacity giving you another level of customization. Check out the header bar above to see it in action.

Custom CSS​

A custom CSS option is included which allows you to fine tune the plugin to your specific needs without having to edit any theme files. Everything is self contained.

Disable Background Scrolling​

Most similar plugins that have this option have side effects such as the page jumping to the top when the menu is open. Responsive Menu has a special technique that lets the page stay in place when opening and closing the menu.

W3C Compliance​

Code quality is another important factor of the plugin. Every release is checked for any HTML, CSS and JavaScript issues and is constantly being checked.

Fully Documented​

We have an extensive collection of Knowledgebase and FAQ sections. If you still can’t find what you are looking for, you will also get great support all year round.Yazar
LocalHost
İndirilme
13
Görüntüleme
38
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınEn Son Güncellemeler

  1. Responsive Menu Pro 4.3.5

    Duyarlı Menü Pro 4.3.5 4.3.5 (25 Nisan 2024) Geliştirme: scssphp kitaplığını 1.12.1'e güncelleyin

Forum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,343
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0