• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

RISE.jpg
Lisans bilgisi
RISE CRM lisansını (ve ADDONS'u) etkinleştirmek için herhangi bir değeri girin (ör. 111111-222222)
RISE, üretkenliği ve müşteri memnuniyetini artıran mükemmel bir proje yönetimi ve CRM yazılımıdır. Projelerinizi, müşterilerinizi, ekiplerinizi ve daha fazlasını aynı yerden kolayca yönetebilirsiniz. İşletmenizi etkili bir şekilde yürütmek için her şeyi içerir.

RISE CRM Eklentileri İNDİR:

Eklentilerin Listesi:
RISE CRM için Şifre Yöneticisi
RISE CRM için Sosyal Giriş
Kolay Yedekleme - RISE CRM için
Anket Yöneticisi RISE CRM
için REST API eklentisi RISE CRM için
Posta Kutusu eklentisi RISE CRM için
Jitsi Entegrasyonu RISE CRM
için Google Meet Entegrasyonu RISE CRM için
Zoom Entegrasyonu
RISE CRM için Parola Yöneticisi
RISE CRM için İki Faktörlü Kimlik Doğrulama
RISE CRM için Mollie ödeme yöntemi RISE
CRM için Microsoft Teams Entegrasyonu

Özellikler

Projeler​

Sınırsız proje ve görev ekleyin. Ekip üyelerinize görevler atayın, her proje ve görev için harcanan süreyi artırın ve müşterilerinize fatura gönderin. Kilometre taşlarını ayarlayın, otomatik olarak hesaplanan proje ilerlemesini görün ve son teslim tarihlerini karşılayın. Ekip üyelerinizle işbirliği yapın ve müşterilerinizden geri bildirim alın.

Görevler
İş ilerlemesini daha net bir şekilde takip edin. Ekip üyelerinize görevler atayın ve durumları izleyin. Ekip üyeleri görevlere yorum yapabilir ve dosyalar ekleyebilir. Yorumlarda kullanıcılardan bahsedin ve anında bildirim alın. Kolayca birden fazla görev oluşturun ve benzer görevleri kopyalayın. Daha iyi anlaşılması için kontrol listeleri ve etiketler ekleyin.

Yinelenen görevler
Planlanan günlerinizde otomatik olarak yinelenen görevler oluşturun. Belirli aralıklarla aynı tür görevleri yapmanız gerekiyorsa yinelenen görevleri ayarlayın. Görevleri oluşturmak için süreyi günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak ayarlayabilirsiniz.

Talepleri tahmin edin
Hizmetlerinize göre tahmin talep formları oluşturun ve potansiyel müşterilerden ve müşterilerinizden tahmin talepleri alın. Daha fazla proje almanıza ve potansiyel müşteriler bulmanıza yardımcı olur.

Tahminler
Müşterilerinize, tahmin isteklerine veya onlara sağladığınız hizmete göre tahminler gönderin. Tahmini e-postayı pdf ile gönderin ve müşterilerinizden onay alın. Tahminlerden projeler oluşturun ve tahminleri faturalara dönüştürün.

Faturalar
Özel faturalarınızı ekleyin ve müşterilerinize ekli fatura pdf'sini içeren e-posta gönderin. Farklı müşteriler için farklı para birimlerini destekler. Faturalarınızın kayıtlarını alın ve farklı durumlara göre filtreleyin. Faturalarda birden fazla vergi ayarlayın. Fatura rengini ve logoyu markanıza uyacak şekilde değiştirin. Ek bilgi için pdf'te özel altbilgi ayarlayın.

Yinelenen faturalar
Aylık, yıllık veya farklı zaman aralıklarında otomatik olarak fatura oluşturmak için yinelenen faturaları ayarlayın. Faturaları otomatik olarak gönderin ve ekstra işleri azaltın.

Ödemeler
Stripe, PayPal ve Paytm aracılığıyla çevrimiçi ödemeleri destekler. Kısmi ödeme seçeneğini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Ödeme onayı bildirimi oluşturur ve ödenen faturayı otomatik olarak işaretler.

Teklifler
Müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize iyi görünen teklifler gönderin ve daha fazla elde edin.

Sözleşmeler
Müşterilerinizle sözleşmeler yapın ve sorunsuz iş sağlayın.

Müşteriler
Müşterilerinizi ve müşterilerinizin iletişimlerini yönetin. Müşteri kaydetmenize veya müşterilerinizi manuel olarak eklemenize izin verebilirsiniz. Her müşteri için kişiler, projeler, faturalar, ödemeler, tahminler, tahmin talepleri, destek biletleri, önemli dosyalar, etkinlikler ve notlar hakkında ayrıntılı bilgi edinin. Müşterilerinizin müşteri portalını kullanmasına izin verebilirsiniz. Her müşteriye projelerini, faturalarını ve diğer bilgilerini görmek için bireysel kontrol paneli verilecektir. Müşterilerinizin projeleri takip etmesini ve anında geri bildirim almasını sağlayın. İstemcilerin erişimlerini sınırlamak için izinleri ayarlayın.

Müşterilerle sohbet
Müşterilerle mesaj ve sohbet yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Ekip üyelerinin istemcilerle iletişim kurabileceği izinleri ayarlayın. Müşterilerinizin çevrimiçi durumunu görün.

Ekip üyeleriyle sohbet edin
Ekip üyelerinize doğrudan mesajlar gönderin. Farklı konulara dayalı birden fazla konuşma oluşturun. Geri bildirim için bekleme süresini azaltın ve proje yönetimini daha hızlı hale getirin.

Potansiyel Müşteriler Potansiyel müşterileri yönetin
ve durumlarını takip edin. Genel tahmin talebinden potansiyel müşterileri otomatik olarak toplayın. Notlar, dosyalar ve etkinlikler ekleyin, mevcut tüm bilgilerle potansiyel müşterileri kolayca müşteriye dönüştürün.

Destek biletleri
Müşterilerinizin destek biletleri oluşturmasına ve web ve e-posta yoluyla bildirim almasına izin verin. Müşteri e-postalarından otomatik olarak bilet oluşturun. Ekip üyelerine destek talepleri atayın, yorumları ekte yanıtlayın. Müşteri desteğini tek bir yerden yönetin.

Giderler
Tüm harcamalarınızı takip edin ve projelerin ve ekip üyelerinin maliyet özetini alın. Farklı kategorilerdeki giderleri kontrol edin ve gelir ile giderleri karşılaştırın. Farklı dönemlere ait gelir giderleri tablosuna bakın.

Bilgi tabanı
Müşterileriniz için bilgi tabanı makaleleri oluşturun ve özel desteği daha verimli bir şekilde yönetin. Bilgi tabanı için farklı kategoriler oluşturun ve müşterilerin sorunlarını destek istemeden çözmelerine olanak tanıyın.

Yardım makaleleri
Ekip üyeleriniz için dahili bilgi tabanı oluşturun. Farklı kural ve bilgi türleri için farklı makaleler ekleyin. Yardım makalelerine yalnızca ekip üyeleri erişebilir.

Ekip yönetimi
Ekip üyelerinizi ekleyin ve farklı üyeler için farklı roller belirleyin. Hesaplarını yönetin ve genel bilgileri bir yerden alın. Tüm ekip üyeleri, izinlerine bağlı olarak kontrol paneline erişebilir.

Etkinlik takvimi
Kişisel etkinlik listenizi oluşturun ve etkinlikleri ekip üyeleriniz ve müşterilerinizle paylaşın. Google takvimini entegre edin ve senkronize kalın. Kontrol panelinde yaklaşan etkinlikleri görün.

Notlar
Özel notlarınızı saklayın ve dosya ekleyin. Notlara faydalı etiketler ekleyin ve kolayca bulun. Projeler için genel notlar oluşturun ve proje üyelerinin erişimine izin verin.

Duyurular
Ekip üyeleriniz ve müşterileriniz için duyurular oluşturun ve onların kontrol panelinde yayınlayın. Herhangi bir bildirimi başkalarıyla kolayca bilgilendirmeye yardımcı olur.

Zaman Çizelgesi
Fikirleri ve belgeleri ekip üyelerinizle paylaşın. Ekibinizin büyümesini artırmak için gerekli bağlantıları ve haberleri ekleyin.

Zaman kartları
Ekip üyelerinizin katılımını zaman kartlarına göre yönetin. Ekip üyesinin ofis dışından zamanı kaydedememesi için zaman kartları erişimine yönelik IP kısıtlamaları ayarlayabilirsiniz.

Yapraklar
Ekip üyelerinizin izin başvurularını yönetin. Her ekip üyesinin aldığı toplam izin sayısını kontrol edin. Farklı izin kategorileri ekleyin. İzin başvurularını onaylayın veya reddedin. Farklı ekip veya ekip üyeleri için denetçiler belirleyin.

Kişisel yapılacaklar listesi
Kişisel yapılacaklar listenizi oluşturun ve işlerinizi daha verimli bir şekilde yönetin. Önemli bir görevi yapmayı ve günlük işlere odaklanmayı unutmayın. Her ekip üyesi ve müşteri kendi kişisel yapılacaklar listesini ekleyebilir.

Bildirimler
Görev oluşturma, yorumlar, destek bildirimleri, mesajlaşma vb. dahil tüm önemli eylemler için bildirim alın. 2 tür bildirim vardır. Bildirimi uygulamada ve ayrıca e-postayla alabilirsiniz. Tüm bildirimleri etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir ve kimin hangi bildirimleri alacağını ayarlayabilirsiniz.

Anında bildirimler
İticiyi kullanarak tarayıcınızda gerçek zamanlı bildirimler alın.

reCaptcha
Tüm giriş formlarına Google reCaptcha'yı ekleyerek ekstra güvenlik katmanı ekleyin.

Google Drive'ı entegre edin
Google Drive'ı alternatif depolama alanı olarak kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanarak yüklediğiniz tüm dosyalar Google Drive'da saklanacaktır.

Çoklu kontrol paneli
Önceden tanımlanmış birçok widget'ı kullanarak birden fazla kontrol paneli ekleyin. Farklı türdeki kontrol panelleriniz için kullanabileceğiniz farklı türde yararlı widget'lar vardır. Widget'ları sürükleyip bırakarak kendi kontrol paneli düzeninizi tasarlayın. Özel widget'larınızı ekleyin. Hava durumu widget'ı gibi üçüncü taraf gömülü widget'ları eklemeyi destekler.

Özellik özelleştirme
İhtiyaçlarınıza göre modülleri etkinleştirin/devre dışı bırakın. Pek çok özellik var ve hepsini kullanmak ilginizi çekmeyebilir. Gereksiz özellikleri kolayca devre dışı bırakabilirsiniz.

Çoklu dil desteği
Tek dosyayı değiştirerek uygulamayı birden fazla dile çevirin. GitHub'daki çeviri için örnek dosyaları kontrol edin .

Etkinlik günlükleri
Farklı projelerdeki ekip üyelerinin etkinlikleriyle ilgili ayrıntıları öğrenin. Ekip üyelerinizin yaptığı her şeyi izleyin ve güncel kalın.

Özel e-posta şablonları
Tüm e-posta şablonlarını güncelleyin ve özel tasarımınızı ve içeriğinizi ekleyin. Metni editörden veya tam kaynak kodundan kolayca değiştirin.

Özel Alanlar
Müşteriler, Müşteriler, kişiler, potansiyel müşteriler, projeler, görevler, ekip üyeleri, biletler, faturalar, etkinlikler, harcamalar ve tahminler içeren özel alanlar ekleyin ve ihtiyacınıza göre daha fazla bilgi kaydedin.

Özel stil
Özel css'nizi ekleyin ve tasarımı değiştirin. Farklı renk deseni kullanın veya herhangi bir renk plakasını kopyalayarak kendinizinkini yaratın.

Kurulum
Kurulum oldukça basittir ve güncellemeleri Ayarlar>Güncellemeler sayfasından tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Kullanılabilirlik
RISE, Codeigniter 4 tarafından oluşturulmuştur. Kullanımı hızlı ve kolaydır. Tüm kullanıcı arayüzü size hızlı bir gezinme sağlamak için tasarlandı. Burada RISE'ın birkaçını anlattık. Demoda çok daha fazlası var… Her türlü sorun, soru veya öneriniz için lütfen Destek sayfasından e-posta gönderin . Zamandan tasarruf etmek ve hızlı geri bildirim almak için lütfen yorum kısmından destek istemeyiniz.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilme
0
Görüntüleme
12
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
36
Çevrimiçi ziyaretçiler
529
Toplam
565

Forum istatistikleri

Konular
3,217
Mesajlar
3,492
Görüntüleme
205,592
Üyeler
2,772
Son üye
fyska

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
7,285
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,139
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
122
Son 24 Saatteki İndirmeler
0

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,584
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0