• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

0.jpeg


RT-Theme 17, güçlü CMS araçlarına sahip premium bir WordPress temasıdır. Ticari, kurumsal, ürün kataloğu, hizmet veya portföy web siteleri için kullanabilirsiniz. Ürün ve portföy araçları ayrıca tur programları, araba kiralama, emlak, otel sunumları ve çok daha fazlası gibi çeşitli hizmetlerde kullanım için geniş fırsatlar sunar.

Şablon Oluşturucu, sayfalarınız veya gönderilerinizle kullanmak üzere özel sayfa şablonları oluşturmanıza olanak tanıyan yerleşik bir araçtır. Varsayılan şablonları dilediğiniz gibi düzenleyebilir veya yeni bir tane oluşturabilirsiniz. Özel şablonlar oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Template Builder hakkında daha fazla fikir edinmek için aşağıdaki bağlantıdan videoları izleyebilirsiniz.

Tipografi ve Stil seçeneklerini kullanarak temanızı kolayca yeniden markalaştırabilirsiniz. Ayrıca 8 premium dış görünüm seçeneğinden birini seçip kolayca kendi görünümünüzü oluşturabilirsiniz. İstediğiniz arka planı veya başlığı oluşturun, hatta birden fazla görseli rastgele kullanarak kullanın.

RT-Theme 17, tabletler, akıllı telefonlar ve normal bilgisayarlar gibi tüm popüler cihazların tüm ekranlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Tarayıcı pencerenizi yeniden boyutlandırarak bunu test edebilirsiniz.

Yüksek çözünürlükEvet
Widget'a HazırEvet
Uyumlu Tarayıcılar IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge
İle uyumluContact Form 7, Gravity Forms, WooCommerce 8.x.x, WooCommerce 7.x.x, WooCommerce 6.x.x, WPBakery Page Builder, WPML, Bootstrap 4.x
Yazılım versiyonuWordPress 6.3.x , WordPress 6.2.x , WordPress 6.1.x , WordPress 6.0.x , WordPress 5.9.x , WordPress 5.8.x , WordPress 5.7.x , WordPress 5.6.x , WordPress 5.5.x , WordPress 5.4.x , WordPress 5.3.x , WordPress 5.2.x , WordPress 5.1.x , WordPress 5.0.x , WordPress 4.9.x
ThemeForest Dosyaları Dahil EdildiPHP Dosyaları , CSS Dosyaları , JS Dosyaları
Sütunlar4+
Dokümantasyonİyi belgelenmiş
DüzenDuyarlıYazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
19
Görüntüleme
39
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
2
Çevrimiçi ziyaretçiler
137
Toplam
139

Forum istatistikleri

Konular
3,127
Mesajlar
3,374
Görüntüleme
200,438
Üyeler
2,771
Son üye
testeo

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,901
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,053
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
116
Son 24 Saatteki İndirmeler
3

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,226
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0