• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

  Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

  DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

 • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

  BilgiPlatosu aylık istatistik
Sendy - Send newsletters, 100x cheaper

Sendy - Send newsletters, 100x cheaper 6.1

App Builder is software for Creating Automated systems , you can create your own system without Writing line of code .. you have only to use the wizard step by step to build your system Modules and start using it , you can Build System Like [Library Management , School Management , HR , ERP ] System etc ..
Sendy NULLED - Amazon SES ile haber bültenlerini 100 kat daha ucuza gönderin

Abone tabanınız büyüyor ve kampanya başına maliyet de artıyor. Aylık planı tercih etmek, yeterince düzenli olarak haber bülteni göndermezseniz daha fazla para israfı anlamına gelir.
Sıkıştınız. Abone tabanınız büyüdükçe onlarla iletişim kurmak daha pahalı olur. Peki ya maliyet veya teslim edilebilirlik konusunda endişelenmeden gönderim yapabiliyorsanız?

Sendy ile tanışın​

Sendy , Amazon Simple Email Service (SES) aracılığıyla izlenebilir e-postalar göndermenize olanak tanıyan, kendi kendine barındırılan bir e-posta bülteni uygulamasıdır . Bu, teslim edilebilirlikten ödün vermeden son derece düşük bir fiyata kimliği doğrulanmış toplu e-postalar göndermenizi mümkün kılar.

Ne kadar tasarruf edebilirsiniz?​

Çok! Genellikle ne kadar gönderiyorsunuz? Kaydırıcıyı aşağıya sürükleyin:

E-posta hizmeti10.000 e-posta başına maliyet
MailChimp$200 dolar
Kampanya Monitörü105 dolar
Amazon SES'i1$
Tasarruf edilmiş bir kuruş kazanılmış bir kuruştur. Damlaya damlaya göl olur.

Alacağınız özellikler​

100 kat daha ucuza bülten gönderin​

Sendy, Amazon SES aracılığıyla 10.000 e-posta başına yalnızca 1 ABD Doları karşılığında hızlı, çok parçacıklı e-postalar gönderir. Pahalı e-posta kampanyaları için ödeme yapmaktan kurtulun ve sunucunuz tarafından belirlenen sınırları unutun, aynı zamanda yüksek teslimat oranının keyfini çıkarın. Paranızın karşılığını en iyi şekilde alın!

Güzel raporlar​

Her kampanyanın ve otomatik yanıtlayıcının sonuçlarını güzel biçimlendirilmiş bir raporda görün. Açılışları, tıklamaları, geri dönenleri, şikayetleri ve ülkeleri grafikler ve verilerle görselleştirin. Yeniden hedefleme için abone segmentlerini raporunuzdan dışa aktarabilirsiniz.

Beyaz etiketli müşteri hesapları​

Birden fazla ürün veya hizmeti mi yönetiyorsunuz? Sendy ile bunları gruplar halinde veya bizim sevdiğimiz isimle 'markalar' halinde düzenleyebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak müşterinize kendi markasına erişim hakkı verin ve sizin belirlediğiniz fiyat üzerinden haber bültenlerini kendilerinin göndermesine izin verin. Hatta aylık gönderme limitleri belirleyebilir ve müşteri ayrıcalıklarını ayarlayabilirsiniz.

Otomatik yanıtlayıcılar​

Abonelerinizi belirlediğiniz zaman aralıklarında otomatik olarak takip etmek için damlama kampanyalarında bir dizi e-posta kurarak pazarlamanızı otomatikleştirin. Veya yıllık olarak veya belirli bir tarihte bir defaya mahsus e-postalar gönderin. Abonelerinizin ilgisini ve markanızı akıllarının en üstünde tutun.

Liste segmentasyonu​

Araştırmalar, hedeflenen segmentlere e-posta göndermenin, e-posta etkileşimini ve geliri %25'ten fazla artırabileceğini gösteriyor. Sendy, tanımladığınız koşullara göre herhangi bir liste için segmentler oluşturmanıza olanak sağlar. Optimize edilmiş sonuçlar için e-posta kampanyalarınıza dahil edilecek veya hariç tutulacak segmentleri ve/veya listeleri seçin.

Kurallar ve Web Kancaları​

'Kurallar' oluşturarak bir şey olduğunda ne olacağına karar verin. Örneğin, planlanmış bir kampanya gönderilmeye başladığında e-postayla bilgilendirilmek için bir kural ayarlayın, otomatik yanıtlayıcı gönderildiğinde bir web kancasını tetikleyin, bir kişinin başka bir listeye kaydolduğunda aboneliğini iptal edin vb.

Liste ve abone yönetimi​

Sendy ile listeleri ve aboneleri kolayca yönetin ve segmentlere ayırın. Aboneleri toplu olarak içe aktarma/silme, özel alanlar, tek/çift katılım, özel abone olma/abonelikten çıkma onay sayfası, teşekkür ederim/güle güle e-postaları, abone olma formu veya kullanıcı eklemek için API (derin bir nefes alır), adını siz koyun!

Özel alanlar​

'Ad' ve 'e-posta'dan daha fazlasını depolamak için özel alanlar oluşturun. Aboneleriniz hakkında daha fazla bilgi depolamakla kalmaz, aynı zamanda daha kişiselleştirilmiş bir deneyim için bunları bültenlerinizde liste segmentasyonu veya kişiselleştirme etiketleri olarak da kullanabilirsiniz.

Geri dönme, şikayet etme ve abonelikten çıkma işlemleri​

Geri dönüşler, şikayetler ve abonelikten çıkma işlemleri, bülteniniz gönderildikten sonra gerçek zamanlı olarak otomatik olarak ele alındığından, listelerinizi zahmetsizce temiz tutun. Kampanya sonrası manuel temizlik işlemlerine gerek yoktur; sadece arkanıza yaslanın ve kampanya raporunuzun gelişimini izleyin.

Özel alanlar​

Abonelikten çıkma, web sürümü ve izlenebilir bağlantıların Sendy'yi kurduğunuz URL yerine tercih ettiğiniz alan adını kullanması için özel alan adları ayarlayın. Alıcılar kim olduğunuzu daha iyi tanıyabilecek ve bu da şikayet oranlarının azalmasına neden olacaktır.

Temizlik​

Listelerinizde hiçbir amaca hizmet etmeyen, çift katılımlı kayıtlardan binlerce onaylanmamış e-posta adresiniz mi var? Peki e-postalarınızı hiç okumayan veya e-postalarınızla ilgilenmeyen kişiler de var mı? Tek bir tıklamayla bunları listenizden temizleyebilirsiniz.

Üçüncü taraf entegrasyonları ve Zapier​

Sendy, üçüncü taraf geliştiriciler sayesinde WordPress, Magento, Joomla vb. birçok popüler uygulamayla entegre olur. Sendy ayrıca Sendy'yi Zapier'in uygulama dizinindeki binlerce uygulamayla entegre etmenizi sağlayan bir otomasyon hizmeti olan Zapier ile de çalışır!

Daha da fazla özellik 🔥🔥🔥!​

 • TÜM Amazon SES bölgelerini destekler
 • GDPR özellikleri yalnızca Sendy'de mevcuttur
 • Çeviri hazır
 • İki Faktörlü Kimlik Doğrulama
 • Kullanıcıları toplu olarak ekleme, silme veya abonelikten çıkma
 • Kullanıma hazır abonelik formu
 • Hızlı çok iş parçacıklı gönderme
 • Şablonları saklayın
 • Google Analytics desteği
 • Google reCAPTCHA desteği
 • Listeleri yeniden onaylamadan içe aktar
 • Ekli e-postalar gönderin
 • E-postalar ve/veya alanlar için kara listeler
 • Diğer SMTP hizmetlerini kullanın
 • Kişiselleştirme etiketlerini kullanın
 • Gönderilecek listeleri dahil edin veya hariç tutun
 • Tek veya çift katılım ve çıkış
 • Gönderme hızını ayarlayınYazar
LocalHost
İndirilme
4
Görüntüleme
19
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınEn Son Güncellemeler

 1. Sendy 6.1

  6.1 [Name] veya [Name,fallback=] etiketini kullanırken Sendy, adın tamamı küçük harften...

Forum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,399
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0