• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Simple Invoice Manager - Invoicing Made Easy

Simple Invoice Manager - Invoicing Made Easy 4.0.0

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler
 
Simple Invoice Manager.webp
Basit Fatura Yöneticisi - Birden fazla faturalandırma şirketi, vergiler ve özel alanlar, kullanıcı rolleri ve izinleri, yinelenen faturalar, çevrimiçi ödeme (PayPal ve Stripe), ürün modülleri, ödeme seçenekleri, avans raporları, koyu ve açık temalı yeni basit tasarımla Faturalama Artık Kolaylaştı .

V4'teki Müşteri Alanları müşterilere, ürünlere, faturalara, fatura öğelerine, tekliflere ve teklif öğelerine yeni girişler eklemenizi sağlar.

V4'te Çoklu Vergiler sayesinde vergileri istediğiniz gibi yönetebilirsiniz; özellikle Hindistan GST'si için ve sipariş veya sipariş öğeleri için 1'den fazla vergi eklemeniz gereken durumlarda kullanışlıdır.

Basit Fatura Yöneticisi - Faturalama Artık Kolaylaştı Birden fazla faturalandırma şirketi, birden fazla kullanıcı hesabına sahip müşteri defteri, yinelenen faturalar, çevrimiçi ödeme (Paypal ve Skrill), ürün modülleri, ödeme seçenekleri, avans raporları ve yeni tema ile V3.0.

Basit Fatura Yöneticisi, faturalarınızı/ödemelerinizi/tekliflerinizi/müşterilerinizi yönetmek için kullanılan php tabanlı bir web uygulamasıdır. Bu açık ve duyarlı fatura yönetimi çözümü diyebilirsiniz.

Kullanıcı Arayüzü çok kolay ve basittir. Yöneticiler ve satışlar olmak üzere 2 kullanıcı seviyesi vardır. Günlük Satış, Aylık Satış ve Özel arama fatura/ödeme raporlarını içeren raporlar.

Logoyu değiştirmek ve diğer ayarları kolayca güncellemek için ayarlar menüsü.Yazar
LocalHost
İndirilme
15
Görüntüleme
53
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

Forum istatistikleri

Konular
3,721
Mesajlar
4,348
Üyeler
398
Son Üye
XBDDalene0

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,569
İndirilme
27,054
Disk kullanımı
972.5 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1