• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Simple Invoice Manager.jpg
Basit Fatura Yöneticisi - Birden fazla faturalandırma şirketi, vergiler ve özel alanlar, kullanıcı rolleri ve izinleri, yinelenen faturalar, çevrimiçi ödeme (PayPal ve Stripe), ürün modülleri, ödeme seçenekleri, avans raporları, koyu ve açık temalı yeni basit tasarımla Faturalama Artık Kolaylaştı .

V4'teki Müşteri Alanları müşterilere, ürünlere, faturalara, fatura öğelerine, tekliflere ve teklif öğelerine yeni girişler eklemenizi sağlar.

V4'te Çoklu Vergiler sayesinde vergileri istediğiniz gibi yönetebilirsiniz; özellikle Hindistan GST'si için ve sipariş veya sipariş öğeleri için 1'den fazla vergi eklemeniz gereken durumlarda kullanışlıdır.

Basit Fatura Yöneticisi - Faturalama Artık Kolaylaştı Birden fazla faturalandırma şirketi, birden fazla kullanıcı hesabına sahip müşteri defteri, yinelenen faturalar, çevrimiçi ödeme (Paypal ve Skrill), ürün modülleri, ödeme seçenekleri, avans raporları ve yeni tema ile V3.0.

Basit Fatura Yöneticisi, faturalarınızı/ödemelerinizi/tekliflerinizi/müşterilerinizi yönetmek için kullanılan php tabanlı bir web uygulamasıdır. Bu açık ve duyarlı fatura yönetimi çözümü diyebilirsiniz.

Kullanıcı Arayüzü çok kolay ve basittir. Yöneticiler ve satışlar olmak üzere 2 kullanıcı seviyesi vardır. Günlük Satış, Aylık Satış ve Özel arama fatura/ödeme raporlarını içeren raporlar.

Logoyu değiştirmek ve diğer ayarları kolayca güncellemek için ayarlar menüsü.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
0
Görüntüleme
13
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınÇevrimiçi Yöneticiler

Online istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
19
Çevrimiçi ziyaretçiler
281
Toplam
300

Forum istatistikleri

Konular
3,111
Mesajlar
3,352
Görüntüleme
199,881
Üyeler
2,770
Son üye
hardihardi77

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,857
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,038
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
113
Son 24 Saatteki İndirmeler
0

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,195
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0