• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

  Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

  DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

SmartPanel.webp
SmartPanel – SMM Panel Komut Dosyası, kullanımı kolay bir panel ile Sosyal Medya Pazarlama Hizmetlerinizi satmanıza olanak tanıyan ve yardımcı olan bir çevrimiçi sosyal medya pazarlama aracıdır (web uygulaması). Müşterilerinize kaliteli ve ucuz SMM Hizmetleri sunabilir, panelinizi kullanarak Facebook beğenileri, Instagram takipçileri, Twitter takipçileri, Youtube İzleyicileri ve daha birçok paket veya hizmeti satın alabilirler. Uzmanlığınıza göre istediğiniz kadar hizmet & paket oluşturabilirsiniz, tamamen dinamik bir paneldir. İster sosyal medya hesaplarınız için ihtiyacınız olan bir şey olsun, ister bir SMM hizmetleri satıcısı olun, hepsini burada bulacaksınız

Not: Bu script panel bakımı içindir. SMM hizmetleri için değil. Siparişleri işlemek için panelinizi API'leri olan diğer SMM panellerine bağlayabilirsiniz.

Demo:​

 1. Kullanıcı: https://demo.smartpanelsmm.com/
  E-posta: test@smartpanel.com
  Şifre: 123456
 2. Yönetici: https://demo.smartpanelsmm.com/admin
  E-posta: admin@smartpanel.com
  Şifre: 123456Yazar
LocalHost
İndirilme
18
Görüntüleme
64
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

Forum istatistikleri

Konular
3,720
Mesajlar
4,347
Üyeler
398
Son Üye
XBDDalene0

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,569
İndirilme
26,935
Disk kullanımı
972.5 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1