• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

SportsPress Pro - The only WordPress plugin for serious teams and athletes

SportsPress Pro - The only WordPress plugin for serious teams and athletes 2.7.17.1

İndirme İzniniz Yok / İndirmek için Giriş Yapın
sportspress-pro.jpg
SportsPress Pro, ciddi takımlar ve sporcular için tek WordPress eklentisidir. Pek çok kullanışlı özelliği var, işte bunlardan bazıları:

Spor için tasarlandı. İstediğiniz işlevsellik için birden fazla eklentiyi bir araya getirmenize gerek yok, hepsi burada. SportsPress Pro, WordPress için hepsi bir arada spor kulübü yöneticisidir.

Özenle tasarlandı. En deneyimli geliştiricilerimiz tarafından oluşturulan sezgisel yazılım. Spor web sitenizin steroidler olmadan, %100 güzel yazılmış kodlarla donatıldığını hayal edin.

Geliştirme süresinden tasarruf sağlar. SportsPress Pro, web sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde kurmanız için ihtiyaç duyduğunuz araçları sağlayarak size zaman kazandırır. Tüm özellikleri birlikte sorunsuz bir şekilde çalışır.

Herhangi bir sütuna göre otomatik hesaplayın ve sıralayın. Her sütun için bir öncelik ayarı olacak şekilde bir veya daha fazla sütuna göre sıralayın. Ziyaretçiler ayrıca tabloyu özel olarak sıralamak için sütunlardan herhangi birine tıklayabilir.

Ev sahibi takımınızı tabloda vurgulayın. Takımınızın sıralamada nerede olduğunu görmeyi kolaylaştırmak için her lig tablosunda vurgulanacak bir takım seçin. Kısaltılmış tablolar, vurgulanan takımın etrafında ortalanır.

Eşitliği bozanlar kafa kafaya. Beraberlik durumunda SportsPress, takımlar arasındaki maç sonuçlarını otomatik olarak karşılaştırıp analiz ederek bunları sıraya koyar.

Yaptığınız spora özel denklemler oluşturun. Dahil edilen ön ayarlardan seçim yapın veya herhangi bir spor için denklemler oluşturun. Kolay sürükle ve bırak arayüzü, özel denklemler oluşturmanıza ve galibiyet serisi, arka maçlar ve iç saha/deplasman kayıtları gibi gelişmiş istatistikleri görüntülemenize olanak tanır.

Mekan bilgilerini görüntüleyin. Oyuncularınızı ve personelinizi bilgilendirin ve onlara nerede olmaları gerektiğini bildirin. Etkileşimli bir Google haritası görüntüleyecek mekanlar ekleyin, böylece oraya nasıl gideceklerini tam olarak bilecekler.

Bir başlangıç kadrosu ekleyin. Etkinlikte oynayacak oyuncuları seçin. Oyuncu sırası değiştirilebilir ve başlangıç dizilişi yedek oyunculardan ayrı olarak görüntülenebilir.

Puanlama zaman çizelgesi. SportsPress, bir etkinlik sırasında her oyuncunun performansını takip etmeyi kolaylaştırır. Bunları maç raporunuzda simgelerle birlikte bir zaman çizelgesinde görüntüleyin.

Detaylı maç istatistikleri. Her takımın etkinlik başına istatistiklerinin dökümünü görüntüleyerek daha fazla bilgi edinin. Animasyonlu bir çubuk grafik size maç istatistiklerini gösterecektir.

Başlık puan tablosu. Web sitenizde birden fazla etkinliği yatay bir düzende görsel olarak görüntüleyin. NFL, EPL, NHL ve NBA gibi web sitelerinde görüldüğü gibi başlık skor tablosu düzeni, herhangi bir profesyonel spor web sitesinin imza niteliğindeki bir tasarım öğesidir. Ziyaretçiler en son skorları kolayca görebilir ve maç raporlarınıza göz atabilir.

Bir sonraki maçınıza animasyonlu bir geri sayım saati görüntüleyin.Geri sayım widget'ları kenar çubuğuna veya kısa kodlar kullanılarak herhangi bir sayfaya eklenebilir. Belirli bir eşleşme seçin veya bir sonraki eşleşmeyi otomatik olarak göstermesine izin verin. Ziyaretçilerin heyecanı hissedebilmesi için saat web sitenizde canlandırılacak!

Harika oyuncu profilleri. Oyuncularınıza kendi istatistiklerini içeren dinamik profiller verin.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
11
Görüntüleme
26
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
26
Çevrimiçi ziyaretçiler
236
Toplam
262

Forum istatistikleri

Konular
3,111
Mesajlar
3,352
Görüntüleme
199,881
Üyeler
2,770
Son üye
hardihardi77

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,857
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,038
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
113
Son 24 Saatteki İndirmeler
0

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,195
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0