• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

startupkit-saas.jpg
StartupKit SaaS, PHP Laravel çerçevesiyle oluşturulmuş açık kaynaklı bir planlama uygulamasıdır. Ürün planlaması, görevler, iş modeli, swot analizi, notlar, takvimler ve daha fazlasını sağlar. Kullanıcılar bu özellikleri iş planlaması, fikir oluşturma ve strateji oluşturmaya yönelik sistemlerini oluşturmak için kullanabilirler.

StartupKit fikirlerin daha hızlı ve daha verimli bir şekilde hayata geçirilmesine yardımcı olacak. StartupKit-saas ile birden fazla kullanıcı kaydolabilir ve çalışma alanlarını yönetebilir. StartupKit-saas, yöneticinin uygulamanın kullanıcılarını yönetebileceği bir süper yönetici portalına sahiptir.

Startup'ların iş modellerini ve planlarını araştırırken zaman kazanmalarına yardımcı olacak. İş modeli kanvası genellikle yalın girişimler tarafından kullanılır. Müşterilerden geri bildirim aldıktan sonra farklı planlar oluşturabilir ve zamanla hangisinin daha iyi performans gösterdiğini karşılaştırabilirler.

Temel iş belgelerinin ve bilgi tabanının aynı yerde tutulmasına yardımcı olur. Niş bir sistemin yokluğunda, bir işletme için gerekli tüm belgelerin günlük olarak takip edilmesi zorlaşır.

Bu nedenle Startupkit gibi bir sistem, startup kurucularının daha iyi planlama yapması ve planı daha hızlı yürütmesi açısından çok faydalı olabilir. Yazılımı satın alan sizler bir startup kurabilir ve bu hizmeti satabilirsiniz.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilme
2
Görüntüleme
16
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
30
Çevrimiçi ziyaretçiler
478
Toplam
508

Forum istatistikleri

Konular
3,217
Mesajlar
3,492
Görüntüleme
205,592
Üyeler
2,772
Son üye
fyska

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
7,285
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,139
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
122
Son 24 Saatteki İndirmeler
0

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,584
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0