• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
Sweipe - Responsive WordPress Mobil Teması

Sweipe - Responsive WordPress Mobil Teması 2023-12-05

Sweipe - Responsive WordPress Mobile Theme​


sweipe-responsive-wordpress-mobi.png

DEMO İÇERİĞİ DAHİL:​

Demo içeriği ile kolay kurulum imkanı mevcuttur. Birkaç basit adımla temanızı 5 dakikada hazır hale getirebilirsiniz. Demo sayfasında gördüğünüz her şey sağlanmaktadır.

MASAÜSTÜ TEMANIZLA ENTEGRE EDİN​

Zaten WordPress teması kullanıyorsanız ve mobil cihazlar için mobile özel bir tema kullanmak istiyorsanız entegrasyon için bir rehber ekledik.

KURULUM VİDEOSU DAHİLDİR​

Dokümantasyonda kurulum için yazılı talimatlar ve ayrıca bunu yapmak için video kılavuzu da bulunmaktadır. Sweipe'ı kullanırken herhangi bir baş ağrısı veya hayal kırıklığı yaşamayacaksınız!

SÜRÜKLE & BIRAK SAYFA OLUŞTURUCU​

Sweipe ile yeni ve benzersiz sayfalar oluşturmak son derece kolay ve hızlıdır. Pek çok öğe arasında sürükleyip bırakabilir ve bunları ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

GÜÇLÜ SEÇENEKLER PANELİ​

Sweipe'ı özelleştirmek için 10 seçenek paneli kategorisi vardır. Farklı yazı tiplerinden farklı renklendirmelere kadar hemen hemen her şeyi ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebilirsiniz.

ANA EKRANA EKLE​

Birçok akıllı telefon bu özelliğe sahiptir ve size bunu etkinleştirme veya devre dışı bırakma olanağı sunuyoruz. Ayrıca gecikme gibi düzenleme, kullanıcının gördüğü metni bile reddetme seçenekleriniz de vardır.

ANINDA CANLI ÖZELLEŞTİRME​

Genel seçenek panellerinin aksine, Sweipe seçenek panelini kullandığınızda değişikliklerinizi hemen ekranınızın diğer tarafında göreceksiniz. Bu çok zaman kazandırır!

ÖZEL KODLAR CSS & JAVASCRIPT​

Özel css/javascript kodunuzu Sweipe'a yazmanız veya koymanız gerekirse kullanabileceğiniz özel alanlar vardır. Hiçbir zaman sistem kodunu değiştirmenize gerek kalmayacak.

SEO UYUMLULUĞU​

Web sitenizi daha iyi sıralamaya yardımcı olmak için en iyi SEO uygulamalarını takip etmenizi sağladık. Ayrıca YOAST veya All in One SEO gibi en iyi WordPress SEO eklentilerini de kullanabilirsiniz.

SINIRSIZ RENKLER​

Özelleştirme paneliyle hemen hemen her öğenin rengini değiştirebilirsiniz. Ayrıca sayfa oluşturucu da renk değişiklikleri sağlar. Kişiselleştirmek için ihtiyacınız olan her şey burada.

ÖZEL WIDGET'LAR​

Widget'ları yerleştirebileceğiniz birçok özel kenar çubuğu ve ayrıca özel widget'lar vardır. Widget'ları kendinize göre özelleştirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

W3 TOPLAM ÖNbellek​

Bu tema W3 Total Cache eklentisi ile test edilmiş ve uyumluluğu kanıtlanmıştır. Performansı artırmak için bu eklentiyi kullanmanız gerekirse, sizi koruduk.

.POT DOSYASI DAHİL​

İngilizce .pot dosyası tema klasöründe yer almaktadır, dilinizi ekleyip çevirebilirsiniz.

DÜKKANINIZI AÇIN​

Bu tema WooCommerce ile tamamen uyumludur. Alışveriş sayfaları tamamen test edilmiş ve kullanıma hazırdır. Ürün, sepet, ödeme ve diğer sayfalar hazır.

ÇOCUK TEMALARI​

Sweipe'a çocuk temasını ekledik. Temayı indirdiğinizde ayrıca çocuk temasına da sahip olacaksınız. Kurulumu ve aktivasyonu da belgelerde anlattık.

ÖMÜR BOYU GÜNCELLEMELER​

Destek satın almasanız bile, ne olursa olsun tema güncellemesini alacaksınız. Envato WordPress Araç Seti ile Sweipe'ı güncellemek yalnızca tek bir tıklamayı gerektirir, çok kolaydır.

Gutenberg Optimize EdildiHAYIR
Yüksek çözünürlükEvet
Widget'a HazırEvet
Uyumlu TarayıcılarIE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge
İle uyumluFacebook, Elementor, Elementor Pro
Yazılım versiyonuWordPress 6.0.x , WordPress 5.9.x , WordPress 5.8.x , WordPress 5.7.x , WordPress 5.6.x, WordPress 5.5.x , WordPress 5.4.x , WordPress 5.3.x , WordPress 5.2.x , WordPress 5.1.x , WordPress 5.0.x , WordPress 4.9.x
ThemeForest Dosyaları Dahil EdildiPHP Dosyaları, CSS Dosyaları, JS Dosyaları
Sütunlar4+
Dokümantasyonİyi belgelenmiş
DüzenResponsiveYazar
LocalHost
İndirilme
27
Görüntüleme
143
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,399
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0