• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
01_preview.jpg


Peyzaj Mimarı , Peyzaj, Çim Hizmetleri, Yer Hizmetleri, Mimarlar, Bahçecilik, Çiçekçiler, Tarım ve ilgili hizmetleri sunan şirketler için oluşturulmuş bir Peyzaj WordPress temasıdır. Tema, Tek Tıklamayla Demo İçe Aktarıcı ile sitenizi birkaç dakikadan daha kısa sürede çalışır duruma getirmenize yardımcı olur. Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu ile kolayca sayfalar oluşturun ve temanın görsel stilini tek tıklamayla değiştirmek ve sonucu doğrudan görmek için Tema Özelleştiriciyi kullanın.

The Landscaper ile web siteniz kalabalığın arasından sıyrılacak ve bu da ziyaretçilerinizi müşterilere dönüştürecektir. Aşağıda temanın şirketinizin web sitesine neden uyacağını gösteren temel özellikleri göreceksiniz.

PEYZAJIN ANA ÖZELLİKLERİ:

Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu -
Landscaper, kullanımı çok kolay bir sayfa oluşturucuyla birlikte gelir. Mizanpajlara bağlı kalmadan istediğiniz şekilde sınırsız sayfa kombinasyonu oluşturma.

Demo Verilerini İçe Aktarın – Tek bir tıklamayla tema demo içeriğini içe aktarın ve artık hazırsınız. Bu, web sitenizi sorunsuz bir şekilde düzenlemeye başlamanın harika bir yoludur!

Tema Canlı Özelleştirici – Canlı Özelleştirici ile temanın görünümünü ve hissini kontrol altına alın ve yaptığınız değişiklikleri canlı yayınlamadan önce doğrudan görün.

Sınırsız Proje Galerileri – Resimlerinizi galeri alanına sürükleyip bırakın, düzeni Tam Genişliğe veya Bölünmüş Görünüm'e ayarlayın ve resimlerinizi kaç sütunda göstermek istediğinizi seçin.

Ücretsiz Dahil: Essential Grid – Landscaper paketlenmiş olarak gelir ve iki harika premium eklentiyle oluşturulmuştur. Toplamda 50$ tasarruf etmenizi sağlayan Essential Grid ve ACF PRO

5 Farklı Başlık Düzeni – Web sitenizin başlığı için 5 farklı düzen. Varsayılan, geniş, şeffaf, kenar çubuğu veya yer paylaşımı arasından seçim yapın ve tüm sayfalar için bunu seçin veya her sayfa için farklı bir başlık kullanın

Kısa Kodlar – Landscaper birkaç kısa kodla birlikte gelir: Düğmeler, FontAwesome Simgeleri, Tablolar, Dropcaps ve Akordeon. Hepsi bir eklentiye sarılmış.

Önceden Oluşturulmuş Formlar – Bir peyzaj şirketi web sitesinin en az 3 forma ihtiyacı vardır; İletişime Geçin, Fiyat Teklifi İsteyin ve Randevu Alın. Tema bunların hepsini içerir ve Bize Soru Sor formu da dahildir. Yalnızca alıcının e-posta adresini değiştirmeniz yeterlidir ve artık hazırsınız.

Önce ve Sonra Kaydırıcısı – Tema, öncesi ve sonrası kaydırıcısını oluşturmayı son derece kolaylaştıran TwentyTwenty eklentisiyle birlikte gelir.

Özel Widget'lar – Peyzaj Mimarı, Görüşler, Google Haritası, Broşür, Harekete Geçirici Mesaj Banner'ı, Çalışma Saatleri, Sosyal Medya Simgeleri ve daha fazlası gibi özel widget'larla birlikte gelir…

Duyarlı ve Retinaya hazır – Landscaper tamamen duyarlıdır ve herhangi bir cihazda olması gerektiği gibi yanıt verecektir. Masaüstü, tablet veya telefon, web siteniz her zaman harika görünecek.

Gezinme Türleri – Varsayılan veya geniş gezinme arasında seçim yapın. Varsayılan gezinme tüm sayfalarınızı listelemek için yeterli değilse geniş sürümü seçmeniz yeterlidir.

Özel Altbilgi Düzeni Oluşturun – Gelişmiş altbilgi düzenleri oluşturmak mı istiyorsunuz? Düzen widget'ı ile sürükleyip bırakarak kendi altbilgi düzeninizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Blog Listesi ve Izgara Düzeni – İki blog düzeni arasında seçim yapın. 4 sütun halinde ayarlanabilen liste veya ızgara düzeni. Şirket haberleriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olun.

4 Ana Sayfa Düzeni – Peyzaj Mimarı 4 ana sayfa düzeni içerir; biri kurumsal işler için, diğeri bahçe dükkanıyla ilgili herhangi bir için.

WooCommerce Uyumlu – Web sitenizde ürün satmanız mı gerekiyor? WooCommerce temaya entegre edilmiştir. Birkaç dakikadan kısa sürede ürünleri satmaya başlayın.

Sınırsız Kenar Çubukları – İstediğiniz kadar kenar çubuğu oluşturabilir ve bunları istediğiniz sayfaya atayabilirsiniz.

WPML Uyumlu – Çok dilli bir WordPress web sitesine mi ihtiyacınız var? Tema çeviriye hazır ve WPML uyumludur ve birkaç dakika içinde yapılandırılır.

Tam Genişlik veya Kutulu Düzen – Tek bir tıklamayla tam genişlikte veya kutulu bir web sitesi arasında geçiş yapabilir ve bir arka plan resmi veya arka plan rengi ekleyebilirsiniz.

800+ Google Yazı Tipi – Google Yazı Tipi kitaplığındaki 800 yazı tipinden birini kullanarak temanın yazı tipini kolayca değiştirin.

Font Awesome 5 – En popüler simge kütüphanesi Font Awesome'in en son sürümü temaya eklendi.

SASS ve Grunt Dosyaları Dahil – Tüm SASS dosyaları Gruntfile ile aynı şekilde dahil edilmiştir.

Tam RTL Desteği – Landscaper, RTL dilleri için tamamen test edilmiştir.

Düzenli Olarak Güncellenir – Temanın her zaman WordPress'in ve eklentilerin en son sürümüyle uyumlu olduğundan emin oluruz.

Çocuk Teması Dahil – Kodu değiştirerek temayı ihtiyaçlarınıza göre ayarlamak mı istiyorsunuz? Tam indirme paketine bir alt tema dahildir.
Kapsamlı Dokümantasyon – Ayrıntılı bir dokümantasyon dahildir. Temanın indirilmesinden kurulumuna, temanın kullanılmasına kadar. Her şey anlatılıyor.Yazar
LocalHost
İndirilme
31
Görüntüleme
64
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,634
Mesajlar
4,188
Üyeler
383
Son üye
1957ambitious

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
240
Görüntüleme
18,877
Tıklamalar
68
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0