• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

  Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

  DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

01_preview (1).jpg


Throne, kişisel bloglar, dergiler veya pazarlama web siteleri için profesyonel tasarıma sahip, duyarlı bir WordPress temasıdır. Kişisel zevkinize uyacak şekilde son derece özelleştirilebilir ve çok çeşitli ihtiyaçlara uyacak şekilde kolayca çok amaçlı bir temaya dönüştürülebilir.

Taht özellikleri listesi
 • Benzersiz Düzen – Gönderilerinizi, toplamda 50'den fazla farklı düzen kombinasyonuyla aşağıdaki klasik gönderi listesiyle birlikte en üstte öne çıkanlar bölümünde görüntüleyin.
 • Esnek Başlık – Throne çeşitli başlık düzenleriyle birlikte gelir. Gezinme özellikli basit başlıktan, banner reklamlar ve mega menüler içeren haber stili başlığına kadar her şey.
 • Çeşitli Kategoriler – Her kategoriye farklı bir düzen atayın. Kategori sayfalarınızı benzersiz ve dinamik hale getirmenin harika bir yoludur.
 • Yazı Formatları Desteği – Throne video, ses, resim, alıntı, galeri ve bağlantı yazısı formatlarını destekler. Facebook, Twitter ve Instagram gibi yaygın WordPress yerleştirme özellikleri de desteklenmektedir.
 • Duyarlı Tasarım – İçeriğiniz masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve cep telefonları dahil günümüzün tüm modern cihazlarında sorunsuz bir şekilde ölçeklenecektir.
 • Markalama – Throne, sınırsız yazı tipi ve renk kombinasyonu seçeneklerinin yanı sıra logonuzu ve simgelerinizi yüklemek için özel bölümler sunar
 • Entegre Sosyal Paylaşım – Throne, blog yazılarınız için tam sosyal paylaşım entegrasyonu sağlar. Kullanmak istediğiniz sosyal ağları seçip yeniden sıralamanız yeterlidir.
 • Özel Widget'lar – Standart WordPress widget'larının yanı sıra, Throne, işlevselliğini daha da genişleten çeşitli özel widget'lara sahiptir.
 • Kısa kodlar – Yalnızca birkaçını saymak gerekirse, 12 esnek kısa kodla (sütunlar, vurgular, büyük harfler, düğmeler, alıntılar, ilerleme çubukları ve sosyal simgeler) içeriğinize karmaşık öğeleri kolayca ekleyin.
 • Sınırsız Kenar Çubukları – İhtiyaç duyduğunuz kadar kenar çubuğu oluşturabilir ve bunları belirli yazılara veya sayfalara bağlayabilirsiniz. Altbilgi alanı da widget'lara dönüştürüldü!
 • Yerleşik Tema Çevirmeni – Tema seçenekleri paneli aracılığıyla web sitenizdeki herhangi bir metni kolayca değiştirin veya çevirin.
 • Tek Tıklamayla Güncellemeler – Yönetici Kontrol Paneliniz aracılığıyla gelecek güncellemelerden haberdar olmak için web sitenizi Envato resmi API'sine bağlayabilirsiniz. Her Throne güncellemesi yayınlandığında, resmi WordPress deposunda barındırılan diğer temalarda olduğu gibi tek tıklamayla güncelleme yapabilirsiniz.
 • Kurulum kılavuzu – Kapsamlı belgelerimiz sayesinde, Throne'u ve tüm seçeneklerini hızlı ve kolay bir şekilde nasıl kuracağınızı adım adım öğrenin.
 • Tek tıklamayla demo içeriğini içe aktarma – Demo içeriği dahildir, böylece demomuza benzer, ince ayar yapmaya hazır bir web sitesine sahip olursunuz!
Yüksek çözünürlükEvet
Widget'a HazırEvet
Uyumlu TarayıcılarIE8 , IE9 , IE10 , IE11 , Firefox , Safari , Opera , Chrome , Edge
İle uyumluWPML
Yazılım versiyonuWordPress 6.3.x , WordPress 6.2.x , WordPress 6.1.x , WordPress 6.0.x , WordPress 5.9.x, WordPress 5.8.x , WordPress 5.7.x , WordPress 5.6.x , WordPress 5.5.x , WordPress 5.4.x , WordPress 5.3.x , WordPress 5.2.x , WordPress 5.1.x , WordPress 5.0.x , WordPress 4.9.x
ThemeForest Dosyaları Dahil EdildiPHP Dosyaları , CSS Dosyaları , JS Dosyaları
Dokümantasyonİyi belgelenmiş
DüzenDuyarlıYazar
BilgiPlatosu
İndirilme
19
Görüntüleme
38
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
6
Çevrimiçi ziyaretçiler
335
Toplam
341

Forum istatistikleri

Konular
3,217
Mesajlar
3,492
Görüntüleme
205,607
Üyeler
2,772
Son üye
fyska

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
7,295
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,139
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
122
Son 24 Saatteki İndirmeler
0

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,585
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0