• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

  Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

  DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

 • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

  BilgiPlatosu aylık istatistik
TOUCH: Havadan Daha Hafif Bir WordPress Mobil Teması

TOUCH: Havadan Daha Hafif Bir WordPress Mobil Teması 2023-12-05

touch-a-lighter-than-air-wordpre.jpg

TOUCH, Bonfire Themes'ın mobil WordPress temaları serisinin dördüncüsüdür ve akıllı telefon ve/veya tablet cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. İkincil tema olarak ayarlayıp yalnızca mobil ziyaretçilere gösterin veya yepyeni bir WordPress kurulumu oluşturun; seçim senin.

TOUCH hafif ve havadar görünebilir, ancak aşağıdaki özellikler listesinde de görülebileceği gibi, pek çok özelliğe sahip bir mobil temadır ve birçok amaç için kullanılabilir; Basit bir blog, isteğe bağlı bir statik ön sayfa, dokunma hareketlerinin etkin olduğu bir galeri ve hatta bir portföy oluşturun. Ayrıca benzersiz bir yorum formu, artı bir kaydırıcı, kısa kodlar vb. de dahildir.

Tamamen test edildi​

TOUCH kapsamlı bir şekilde test edilmiş bir temadır. iPhone'lar ve iPad'ler, Android ve Windows cihazları, hatta masaüstü tarayıcılar. Her yerde işe yarıyor. Bu şekilde kullanırsanız, tam gelişmiş bir masaüstü sitesi olarak bile işlev görebilir.

Mevcut masaüstü temanızla birlikte çalışır​

TOUCH, mevcut masaüstü temanızla birlikte çalışır ve yalnızca mobil ve/veya tablet ziyaretçilerinize kolayca gösterilebilir.

Kapsamlı şekilde özelleştirilebilir başlık ve gezinme (26 ABD doları değerinde)​

TOUCH temasında yer alan menü başlığı ve navigasyon sistemi, WordPress için popüler Touchy menümüzdür. Yıllar süren kullanıcı geri bildirimleri ve arkasındaki kapsamlı geliştirme sayesinde Touchy, bugün WordPress için mevcut olan tartışmasız en iyi mobil menüdür.

Yükleme ekranı ve ilerleme çubuğu (26$ değerinde)​

TOUCH ayrıca WordPress için PageLoader eklentimizi de içerir . Touchy gibi, muhtemelen WordPress için herhangi bir yerde mevcut olan türünün en iyi ve en kapsamlı şekilde özelleştirilebilir eklentisidir.

Hareketle etkinleştirilen galeri: kaydırın, sıkıştırın ve yakınlaştırın​

Galeriler söz konusu olduğunda, TOUCH'un, WordPress ile tamamen sorunsuz bir şekilde entegre olan popüler dokunmatik galeri sistemi PhotoSwipe ile iyi çalıştığından emin olduk. Ziyaretçilerinizin görsellerinizi kaydırmasına, sıkıştırmasına ve yakınlaştırmasına izin verin!

Tema özellikleri:​

 • benzersiz ve süper temiz tasarım
 • çok seviyeli akordeon menüsü
 • Başlıktaki geri, ara, e-posta düğmeleri (kapsamlı şekilde özelleştirilebilir Touchy başlık ve navigasyon sistemi)
 • inanılmaz derecede özelleştirilebilir yükleme ekranı ve ilerleme çubuğu
 • Twitter, Facebook ve Pinterest için entegre paylaşım düğmeleri (kurulum gerekmez!)
 • çeviriye/yerelleştirmeye hazır (.pot dosyası dahil)
 • birden fazla işletim sistemi ve cihazdaki çeşitli tarayıcılarda test edilmiştir (Chrome, Firefox, Edge, Safari, Opera, iOS, Android, Windows Phone)
 • benzersiz, ustaca animasyonlu yorum formu
 • Masaüstü bilgisayarlarda, tabletlerde ve akıllı telefonlarda harika bir şekilde çalışan tamamen duyarlı sıvı tasarım (formlardan ve alanlardan menülere ve yerleşik içeriğe kadar her şey, sitenizin hangi cihazda ve çözünürlükte görüntüleniyor olursa olsun en iyi şekilde görünmesini sağlamak için otomatik olarak yeniden boyutlandırılır)
 • animasyonların güzel ve incelikli kullanımı
 • hareket özellikli galeri (PhotoSwipe)
 • içeriğin biçimlendirilmesine olanak tanıyan çok sayfalı şablonlar (başlık yok, ortalanmış başlık, geri düğmesi ve bunların kombinasyonları)
 • tonlarca özelleştirilebilir kısa kod (uyarılar, bölücüler, düğmeler vb.) artı YouTube, Vimeo, DailyMotion için kısa kodlar ve içeriği sütunlara (metin, resimler ve video) kolayca yerleştirmek için kısa kodlar
 • kapsamlı belgeler
 • düzenlemeye hazır alt tema dahildir
Gutenberg Optimize EdildiHAYIR
Yüksek çözünürlükEvet
Widget'a HazırEvet
Uyumlu TarayıcılarIE9 , IE10 , IE11 , Firefox , Safari , Opera , Chrome , Edge
Yazılım versiyonuWordPress 6.3.x , WordPress 6.2.x , WordPress 6.1.x , WordPress 6.0.x , WordPress 5.9.x, WordPress 5.8.x , WordPress 5.7.x , WordPress 5.6.x , WordPress 5.5.x , WordPress 5.4.x , WordPress 5.3.x , WordPress 5.2.x , WordPress 5.1.x , WordPress 5.0.x , WordPress 4.9.x
ThemeForest Dosyaları Dahil EdildiKatmanlı PSD , PHP Dosyaları , CSS Dosyaları , JS Dosyaları
Sütunlar1
Dokümantasyonİyi belgelenmiş
DüzenSıvıYazar
LocalHost
İndirilme
28
Görüntüleme
67
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,340
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0