• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Tradexpro Exchange.webp

Tradexpro Exchange NULLED – eksiksiz bir Kripto Alım Satım ve Ticaret platformu, Kripto Borsası, Spot Ticaret.​

Değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ERC20, Binance/BEP20 ve TRC20 Network'ü yeni ekledik, admin kendi erc20, bep20 ve trc20 tokenlerini ekleyebilir ve bunları BTC, ETH ve diğer yerel paralarla eşleştirebilir.

Tradexpro Exchange, Laravel, MySql ve Nextjs ile geliştirilen eksiksiz bir Kripto değişim platformudur. BitGo, CoinPayment ve kendi barındırılan düğüm aracılığıyla çalışan herhangi bir kripto parayı satın almak, satmak veya takas etmek en iyi seçimdir . Bir jeton ödeme tüccarı hesabına bağlanacak veya kişisel olarak barındırılan bir düğüme de bağlanacaktır. Sistemimiz %100 güvenli ve dinamiktir. Coin Ödeme, Satın Alma, Satış, Stop Limit, Para Yatırma, Para Çekme, Yönlendirme sistemi dahil olmak üzere tüm kripto para cüzdanlarını ve ihtiyacınız olan her şeyi destekler. Bu platformun en çekici özelliği ticarettir. Ticaret sisteminde coin fiyatları tercihlerinize göre alım satım emirleri verebilirsiniz. Bunun yanı sıra cüzdan kısmından bakiyenizi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca alım-satım işlem durumunuzu, para yatırma ve çekme geçmişlerinizi de kontrol edebilirsiniz. Ayrıca çoklu dili de desteklemektedir.Yazar
LocalHost
İndirilme
18
Görüntüleme
32
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

Forum istatistikleri

Konular
3,721
Mesajlar
4,348
Üyeler
398
Son Üye
XBDDalene0

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,569
İndirilme
27,054
Disk kullanımı
972.5 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1