• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

  Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

  DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR


  Artık kanyanklar sadece talep üzerine yüklenecek yada güncellenecektir.
  TALEP GÖNDER
Ultimate Addons for Elementor - Elementor Addons & Widgets

Ultimate Addons for Elementor - Elementor Addons & Widgets 1.36.34

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler
 
İndirmek İçin Giriş Yapın
ultimate-addons-for-elementor.webp

Ultimate Addons for Elementor, Elementor Widget'ları, Şablonları ve Bloklarını Tek Bir Yerde Sunan Bir Elementor Eklentisidir. Bu, ihtiyacınız olan tek Elementor Eklentisi ve en popüler olanıdır! Temel avantajları şunlardır:

Etkileyici Tasarımla Öne Çıkın. Kalabalıktan sıyrılan bir web sitesi oluşturun! Ultimate Addons, gerçekten yaratıcı ve benzersiz Elementor widget'ları koleksiyonudur ve size tamamen yeni tasarım olanakları sunar. Profesyonel bir tasarımcı veya yeni başlayan olun, çalışma akışınızı hızlandırır ve tamamen kolaylıkla istisnai tasarımlar elde etmenizi sağlar.

Zaman Kazandıran Önceden Oluşturulmuş Web Siteleri. Artık ilham aramak veya sıfırdan başlamak zorunda değilsiniz. 3 saatten daha kısa bir sürede web sitenizi oluşturmak için 100'den fazla profesyonel olarak tasarlanmış tam web sitesi şablonu arasından seçim yapın. Daha da iyisi, şablonların en küçük ayrıntılarını bile özelleştirebilir, tasarım üzerinde tam kontrol sahibi olabilirsiniz.

Elementor Tasarımlarını Bir Alandan Diğerine Kopyalayın. Web tasarımcısıysanız, bu büyük bir zaman tasarrufudur. Tekrarlayan işlerden kaçının ve tasarımları bir siteden diğerine kopyalayıp yeniden kullanarak kendinizi kurtarın. Çapraz site Kopyala Yapıştır özelliği ile bölümleri, sayfaları ve widget'ları bir alandan diğerine kopyalayabilirsiniz.

Sadece İhtiyaç Duyduğunuzu Yükleyerek Web Sitelerinizi Hafif Tutun. Web sitesi hızı sizi endişelendiriyor mu? Hız ve performans konusunda son derece takıntılıyız! İnşa ettiğimiz her ürün, hız ve verimlilik etrafında şekillendirilmiştir. Ultimate Addons'un modüler mimarisi, widget'ları ihtiyaç duyduğunuz gibi açıp kapamanıza olanak tanır. Bu, onu hafif ve hızlı tutar!

Kullanıma Hazır Tam Demo Web Siteleri, Sayfalar ve Bloklar. Güzel web sitelerini daha önce hiç olmadığı kadar hızlı oluşturmanıza yardımcı olan kullanımı kolay ve %100 özelleştirilebilir şablonların büyüyen bir kütüphanesi!

Form Stilleri Widget'ları. İletişim formu tasarımınızı web siteniz tasarımına uyacak şekilde ayarlayın. Ultimate Addons'un Gravity Forms, Contact Form 7 ve Caldera Form için farklı form stilleyici widget'ları, basit bir tasarımı hemen güzel, marka uyumlu ve çekici bir iletişim formuna dönüştürmenizi sağlar.

Mega Menü Widget'ı. Çok sayıda sayfaya ve çok çeşitli ürün veya hizmetlere sahip büyük web siteleri, kullanıcı etkileşimini ve dönüşümleri artırmak için iyi tasarlanmış bir mega menüye ihtiyaç duyar. Ultimate Addons'un gezinme menüsü widget'ı, çeşitli temiz, anlaşılır ve gezinmesi kolay menü tasarımları oluşturmanıza yardımcı olur.

WooCommerce Widget'ları. WooCommerce'un sınırlı stil seçenekleriyle mi sıkıştınız? Ultimate Addons'un WooCommerce Widget'ları kullanarak online mağaza tasarımınızı geliştirin ve web site ziyaretçileri için alışveriş deneyimini iyileştirin. Ürünleri bir kafes veya karusel düzeninde gösterebilir, filtrelerle kategorileri gösterebilir ve doğrudan sepete önceden tanımlanmış bir miktar ürün eklemenizi sağlayan bir ekleme düğmesi gösterebilirsiniz.

Giriş Formu Widget'ı. Müşterinizi markalı bir giriş sayfasıyla etkileyin. Ultimate Addons'un Giriş Formu Widget'ı, Elementor ile giriş sayfaları oluşturmanıza ve tasarlamanıza yardımcı olur. Sıkıcı giriş formlarına veda edin ve web sitenize uygun tasarımı yapın.Yazar
LocalHost
İndirilme
31
Görüntüleme
109
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

En son güncellenenler

 1. Ultimate Addons for Elementor 1.36.34

  Sürüm 1.36.34, 17 Haziran 2024 Pazartesi - İyileştirme: Düzenleme modunda widget'ların kod...
 2. Ultimate Addons for Elementor 1.36.32

  Sürüm 1.36.32, 31 Mayıs 2024 Cuma - Bir güvenlik hatası giderildi.
 3. Ultimate Addons for Elementor 1.36.31

  Sürüm 1.36.31, 17 Nisan 2024 Çarşamba İyileştirme: En son WordPress sürümü 6.5 ile uyumluluk...
 << BİZİ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
3,745
Mesajlar
4,400
Üyeler
400
Son Üye
tavuklupilav

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,581
İndirilme
27,298
Disk kullanımı
972.4 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1