• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
Ultimate Loan Manager

Ultimate Loan Manager 3.0

Ultimate Loan Manager
Ultimate Loan Manager NULLED, kredi veren işletmelerin borçlularını, kredilerini, geri ödemelerini ve tahsilatlarını aynı zamanda uygun fiyatlı olmakla birlikte kolaylıkla yönetmelerine olanak tanıyan bir çevrimiçi kredi yönetim sistemidir.

Sezgisel ve Kullanıcı Dostu​

Çoğu işlev bir veya iki tıklamayla yapılabilir. Sistemin basit ve net bir kullanıcı arayüzü vardır; en iyi uygulamalı akışları sizi tüm temel süreçlere yönlendirir ve ilgili veriler her zaman parmaklarınızın ucundadır.

BORÇLU YÖNETİMİ​

Sistem, kişisel bilgilerin, benzersiz tanımlayıcıların, en yakın akraba ayrıntılarının, iş bilgilerinin ve çok daha fazlasının yakalanmasına olanak tanır. Taranan fotoğrafları veya belgeleri müşterinin hesabına yükleyebilirsiniz. Ayrıca kendi özel alanlarınızı da ekleyebilirsiniz.

KREDİLER VE TASARRUFLAR​

Bu sistem, mikrofinans ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde ayarlayabileceğiniz veya özelleştirebileceğiniz esnek kredi ve tasarruf modülüne sahiptir. Yönetilebilir alanlar arasında kredi vadesi, faiz oranı, geri ödeme planı, faiz hesaplama yöntemi, masraflar ve diğer birçok seçenek yer alır. Kredi onay süreci en iyi mikrofinans standartlarını takip eder

MUHASEBE

Hesap planınızı GL kodları ile yapılandırıp kredi veya tasarruf ürünlerine ve diğer birçok uygulanabilir alana bağlayabilirsiniz. Bazı günlük girişleri kredi ödemeleri gibi otomatiktir, bazıları ise manuel olarak eklenebilir. Mizan, bilanço ve kar-zarar hesapları gibi çeşitli muhasebe raporlarını bulabilirsiniz.

RAPORLAR​

Yüksek kaliteli raporları görüntüleyin ve dışa aktarın. Raporlar borçlu numaralarını, kredi portföyünü, vadesi geçmiş raporları, tasarruf raporlarını, beklenen ve gerçekleşen ödemeleri, tahsilat sayfalarını, provizyonları ve çok daha fazlasını içerir

PERSONEL YÖNETİMİ​

Kullanıcıları kolaylıkla yönetin. Her personel rolü için izinleri ayarlayın ve hangi sayfaları görebileceklerini kontrol edin. Ayrıca personelinizin maaş bordrosunu da ayarlayabilirsiniz. Personelinizin ne yaptığını kontrol etmek için denetim takibine bakın.Yazar
LocalHost
İndirilme
3
Görüntüleme
20
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,340
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0