• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

UpSkill LMS - Learning Management System

UpSkill LMS - Learning Management System 2.1

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler
 
upskill.webp
UpSkill bir öğrenme yönetimi aracıdır. Web sitenizden Çevrimiçi Kurslar Oluşturabilir ve Satabilirsiniz. Çevrimiçi kurs satmak, başarılı bir çevrimiçi için harika bir temeldir ve çok karlı olabilir. Çevrimiçi kursların güzelliği, onları bir kez oluşturup neredeyse sonsuza kadar satabilmenizdir. Fiziksel ürünlerden farklı olarak, çevrimiçi kurslar gibi dijital ürünlerin, ne kadar çok satarsanız marjinal maliyetleri artmaz. UpSkill ile kurslar oluşturabilir ve satabilir, öğrencilere ödevler verebilir, onlara mesaj gönderebilir ve sertifika verebilirsiniz. Ayrıca e-kitap da satabilirsiniz.

UpSkill Kullanmanın Avantajları​

Çevrimiçi kurslarınızı kendi web sitenizde satmanın üç büyük avantajı.
1. Daha fazla gelir elde edersiniz,
2. Müşterilerinizle ilişkilerinizi sürdürürsünüz ve
3. İşletmeniz üzerinde daha fazla kontrole sahip olursunuz.

Kendi web sitenizde çevrimiçi kurslar satmak için üç ana özelliğe ihtiyacınız vardır:
1. web sitenizi oluşturma yeteneği,
2. satış yapan inanılmaz çevrimiçi kurslar oluşturma yeteneği,
3. ve çevrimiçi ödemeleri kabul etmenin bir yolu.

Bu üç özelliğin tümü UpSkill'de mevcuttur.

Bir web sitesi oluşturmak: Doğal olarak bir web sitesine ihtiyacınız olacak. Kullanımı kolay, SEO açısından sıralamaya girebilecek, dönüşümler söz konusu olduğunda yüksek performanslı olabilecek bir site oluşturmalısınız ve web siteniz aynı zamanda markanıza uyacak şekilde özelleştirilebilir olmalıdır. UpSkill'in hazır bir açılış sayfası var. Metni yönetici panelinden kolayca düzenleyebilirsiniz. SEO için sıralamaya girecek bloglar yayınlayabileceğiniz bir blog sayfası vardır. Beyaz etiket yazılımı olduğu için kendi logonuzu da kullanabilirsiniz.

Çevrimiçi Kurslar Oluşturma: Özelliğin kursunuzu kolayca oluşturmasını istiyorsunuz. Bu, varlıkları indirme yeteneği de dahil olmak üzere uygun bir öğrenme yapısı oluşturma yeteneğini içermelidir.

Çevrimiçi Ödemeleri Kabul Etme: Çevrimiçi kurslarınız için ödemeleri kabul etmenin güvenli ve emniyetli bir yoluna sahip olmalısınız. PayPal gibi hizmetler, satışların küçük bir yüzdesi karşılığında bunu nispeten basit hale getiriyor. Doğrudan PayPal veya Stripe kullanıyorsanız API'lerine ve kurallarına ayak uydurmak için bazı teknik bilgilere ihtiyacınız olduğunu unutmayın.Yazar
LocalHost
İndirilme
15
Görüntüleme
43
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

Forum istatistikleri

Konular
3,721
Mesajlar
4,348
Üyeler
398
Son Üye
XBDDalene0

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,569
İndirilme
27,054
Disk kullanımı
972.5 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1