• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Vividly - Video Blogu WordPress Teması

Vividly - Video Blogu WordPress Teması

İndirme İzniniz Yok / İndirmek için Giriş Yapın
vividly-video-blog-wordpress-the.png

Vividly, videolar, film yapımcıları, vlogger'lar, Youtuber'lar, yayıncılar, oyuncular, filmler, dergiler, video blog (vlog) web siteleri için uygun, yaratıcı bir WordPress video temasıdır. Şirketiniz için ister web sitesi ister video vitrini içeren kişisel bir blog oluşturmak isteyin, Vividly son derece sezgisel olacak ve birçok farklı web sitesi ve her türden proje için kullanıma uygun olacaktır.

Vividly WordPress video temasıyla videolarınızı, görsellerinizi ve makalelerinizi kolayca çekici bir şekilde sunabilirsiniz. Bu WordPress video teması, amacınıza uygun en iyi seçeneği seçebilmeniz için önceden hazırlanmış 4 farklı demoyla birlikte gelir. Ayrıca dilediğiniz içerik stiliyle sınırsız sayfa oluşturabilirsiniz.

Bir WordPress kullanıcısından başlayarak, kullanıcıların bu platformu kullanırken karşılaşması gereken tüm farklılıkları tamamen anlıyoruz. Üstelik Vividly, kolayca kurmanıza ve özelleştirmenize yardımcı olacak bir şablon olarak oluşturulmuştur. Hiçbir kodlama veya programlama bilgisine ihtiyacınız yok , beklentilerinizin ötesinde kurulum yapmak için tüm güçler elinizde.

Tema tamamen duyarlı olduğundan, ziyaretçilerinizin masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı telefon da dahil olmak üzere hangi cihazı kullanıyor olursa olsun her pikselinin güzel bir şekilde yanıt vereceğini garanti ediyoruz. Sürükle ve Bırak sayfa oluşturucu entegrasyonu ile bu WordPress Video Teması, sayfa oluşturmanız ve sayfadaki herhangi bir öğeyi değiştirmeniz için her zamankinden daha kolay hale gelir. Ayrıca tema kullanıcılarının görsel kısa kod sistemi ile sınırsız sayfa ve içerik stilleri oluşturmasına da olanak tanır.

Temanın retinası hazır ve piksel mükemmel. Bu nedenle, Vividly – WordPress video temasının her türlü tarayıcı ve cihazda mükemmel görünebileceğinden ve izleyicilerinize bir video/film/vlog web sitesinde en iyi kullanıcı deneyimini sunabileceğinden oldukça eminim.

Vividly ile web sitenizi kutunun dışına çıkarın

Harika önceden hazırlanmış demolar ve kullanışlı alt sayfalar

Canlı bir şekilde, videonuz, filminiz, derginiz veya kişisel blogunuz, video blog web siteniz için mükemmel şekilde uyan 20'den fazla kullanışlı alt sayfa içeren, önceden hazırlanmış, iyi organize edilmiş (ve hala güncellenmiş) 4 demoyla birlikte gelir. Ve elbette dört demodaki tüm ana sayfalar ve alt sayfalar bu WordPress video temasının tema paketinde hazır olacaktır. Seçenekler arasından amacınıza en uygun demoyu seçebilirsiniz:
  • Güzellik Vlogger'ı
  • Film Yönetmeni Ana Sayfası
  • Film stüdyosu
  • Film Festivali
ve daha birçok demo yakında yayınlanacak!
Vividly, ThimPress'in harika bir WordPress video temasıdır. Bu nedenle, yeni demoları diğer birçok video web sitesiyle güncellemeye devam edeceğimize söz veriyoruz. Ekibimiz bu yaratıcı WordPress video temasını oluşturmak için çok fazla insan gücü harcadı, bu nedenle performansından tamamen eminiz. O halde birkaç adımla başlamanız yeterli, geri kalan tüm işler bizim sorumluluğumuzda olacak.

Bir video web sitesi için iyi organize edilmiş düzenler ve yaratıcı tasarımlar

Bağımsız çalışıyorsanız veya bir şirket için çalışıyorsanız ve Vividly WordPress video temasıyla bir vitrin video web sitesi oluşturmak istiyorsanız, videolarınızı ana sayfada küçük resimler veya posterlerle görüntülemeniz için düzenler ve öğeler oluşturuyoruz. Bu nedenle ziyaretçileriniz bu görsellere ve posterlere tıklayarak videoları ve filmleri doğrudan izleyebilir. Veya bu videolar ve filmler hakkında daha fazla bilgi alma seçeneğine sahip olabilirler. Ayrıca videolarınızın IMDb puanı, kalitesi, kategorisi, trend veya yeni film olarak işaretlenmesi gibi temel bilgilerini de tanıtabilirsiniz. Veya kişisel bir video blog sitesi oluşturmak istiyorsanız Vividly sizin için mükemmel bir seçimdir. Demo 1 ve 2 ile kişisel bilgilerinizi, özelliklerinizi, videolarınızı ve bloglarınızı sergileyebilirsiniz. Üstelik bu WordPress video teması, başkalarının sizin hakkınızda daha fazla bilgi sahibi olduğu ve anladığı yerdir.

Video özellikleri

Canlı bir şekilde - en iyi WordPress video teması, web sitenize çekici bir video web sitesi için ihtiyaç duyduğunuz tüm işlevleri ve özellikleri getirecektir.
Video Küçük Resimleri: Videoların en ilgi çekici küçük resim görseli ile ziyaretçilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

Video Kategorileri: Aynı belirli kategorilerle ilgili birçok videoyu gruplandırarak kendi film veya film veritabanınızı oluşturabilirsiniz.

En Çok İzlenen Video: Ana sayfa, hedef kitlenizin en çok ilgisini çeken en iyi videoların listesini otomatik olarak gösterecektir.

Video Oynatma Listesi: Yeni videolar ekleyerek kolayca video oynatma listeleri oluşturabilir ve yönetebilir veya listedeki mevcut videoları artık oynatma listesine uygun değilse silebilirsiniz.

Video Kanalı: Kullanıcılar tıpkı YouTube'daki video kanalı gibi web sitenizde de kendi kanallarını kurabilirler.

Canlı Video: Web sitenizdeki Youtube canlı yayın videosunu canlı bir şekilde destekler: Videolarınızı youtube'da canlı yayınlayabilir ve ardından Vividly'ye yerleştirebilirsiniz.

Video Yazarı: Her video, bu videonun yazarının ayrıntılarını gösterecek ve izleyicilere yazarın ayrıntı sayfasını görme erişimi sağlayacaktır.

YouTube, Vimeo ve diğer Video platformu desteği

İzleyicilerin daha fazla dikkatini çekmek için video web sitenizde muhteşem videolar gösteriliyor! YouTube, Vimeo ve DailyMotion'daki videoların doğrudan bağlantısını kullanabilirsiniz. Veya bu Video platformundan sitenize yerleştirme bağlantısını eklemeniz yeterlidir. Daha sonra videolar video web sitenizde gösterilecektir. Vividly WordPress video teması, herhangi bir YouTube veya Vimeo kanalından yalnızca birkaç tıklamayla otomatik olarak video eklemek için bir eklentiyi de destekler. Üstelik eklenti, videolar için gönderi oluşturmanıza ve ayarlarınıza göre bunları web sitenizde yayınlamanıza yardımcı olacaktır. Harika ve güzel bir video web sitesine sahip olmak için çok karmaşık işler yapmanıza gerek yok.

Videoları oynatma listesinde gruplandırın

VidTub WordPress video temasıyla, web sitenizin verilerine göre herhangi bir videoyu bir oynatma listesi halinde gruplandırabilirsiniz. Bunlar, en sevdiğiniz şarkıcının bir müzik videosu veya etkileyici bir kişinin yeni vlog'u, hatta bir yarışma programı vb. olabilir. Ayrıca Vividly, güzel, tamamen duyarlı video oynatma listeleri oluşturmayı ve yönetmeyi kolaylaştırır.

Yüksek performans

Pek çok harika eklentiyle birlikte gelen Vividly, bir WordPress video web sitesi için zaten birçok işlev ve özellik içeriyor. Bize inanın, müşterilerimizin taleplerini tamamen anlıyoruz. İnanılmaz derecede güçlü bir site oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Üstelik Healthify, MacOS'tan Windows'a kadar her sistemde mükemmel ve etkili bir şekilde görüntülenir… WordPress sitenizin özelleştirilmesi veya optimizasyonu konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak, Vividly WordPress video teması bunların hepsini sizin için yaptı.

Tek Tıklamayla Demo İçe Aktarıcı

Canlı WordPress Video Teması, video, film, dergi veya kişisel blog, video blogu için bir web sitesine uygun tam içerik ve görsellerle birlikte önceden hazırlanmış (ve hala güncellenen) 4 demoyla birlikte gelir. İçeriği ve güzel görselleri olan tüm demo ana sayfaları ve alt sayfaları tema paketinizde hazır olacaktır. Sadece bir demo seçin ve basit bir tıklamayla web siteniz tam olarak önceden hazırlanmış demomuza benzeyecektir. Ve elbette, güzel görseller ve resimler içeren demo içeriği ithalatçıyla birlikte verilecektir. Artık göreviniz, amaçlarınıza göre görselleri ve içeriği ayarlamak ve değiştirmek. Bu senin için gerçekten kolay mı?

Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu ile Özelleştirmesi Kolay

Demonuzu seçip web sitenize aktardıktan sonra, kendi web sitenizi oluşturmak için içeriği değiştirmek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir kodlama veya programlama bilgisine sahip olmamaktan mı korkuyorsunuz? Açıkçası buna ihtiyacı yok. Ayrıca, bu WordPress video teması en iyi Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucularını, kolay ve görsel özelleştirme eklentilerini içerir. Bu nedenle Vividly size tüm gücü verecektir. Diğer yararlı işleri yaparken çok fazla zaman kazanmak için düzenlemeye çok fazla çaba harcamanıza gerek yok.

Güçlü Oluşturucu

WPBakery Visual Composer ve Elementor Sayfa Oluşturucu , dakikalar içinde kolayca bir web sitesi oluşturmak için harika özelliklere sahip, milyon web sitesinin güvendiği en iyi sayfa oluşturuculardır. Her birinin kendine göre avantajları ve işlevleri vardır.
Zengin yaratıcı öğelere sahip Görsel Besteci, hayal ettiğiniz düzeni tasarlamak için içeriği sayfanın etrafında kolayca sürükleyip bırakmanıza olanak tanır. "Kendi şaheserinizi oluşturmak için profesyonelce hazırlanmış içerik parçaları". Ayrıca Elementor , esnekliği ve çeşitliliği nedeniyle de popüler bir Sayfa Oluşturucudur.

WordPress kullanıcılarının farklı taleplerini anlayan ThimPress ekibi, önceki temaların tüm kısa kodlarını içeren BuilderPress adında bir marka eklentisi geliştirdi . Üstelik bu eklenti aynı zamanda Vividly'nin en iyi Sayfa Oluşturucularla uyumlu olmasına da yardımcı olur: WP Bakery ve Elementor . İstediğiniz herhangi bir Sayfa Oluşturucuyu seçmek sizin seçiminize bağlıdır. Vividly'nin hiçbir temanın sahip olmadığı büyük bir gelişme olduğundan oldukça eminim. Video sayfanızı beklentilerinize göre oluşturmanıza yardımcı olmak daha esnek olacaktır.

Ve elbette, kullanıcıların her zaman hızlı yüklenen bir web sitesini tercih ettiğini anladığımızdan, tema hala ultra hızlı hızlı yükleme özelliğine sahip.

Görüntüleri ve içeriği değiştirme : Bu WordPress video teması, bir video, film, dergi veya kişisel vlog web sitesi için tamamen tamamlanmış içerik ve arayüzle birlikte gelir. İşletmenize veya kişiliğinize göre önceden hazırlanmış görselleri ve içerikleri değiştirmeniz yeterlidir. Daha sonra hayal gücünüz ve beklentileriniz doğrultusunda başarılı bir web sitenize sahip olacaksınız.

600'den fazla yazı tipi ve yaratıcı simge listesinden seçim yapın : Tema paketinde bulunan 600'den fazla Google Yazı Tipi arasından seçim yapmak sizin seçiminizdir. Sadece kendi tarzınıza uygun olanları seçin. Ayrıca Vividly – WordPress Video Teması, başarılı, güzel ve çekici bir web sitesi oluşturacak yaratıcı simgelerin bir listesini sağlar.

Ön yükleme sayfalarında logo : Daha iyi bir kullanıcı arayüzü için ön yükleme sayfasında logolar oluşturduk. Bu işlemler çok fazla zaman almasa da (yükleme süresi 1 saniyeden az) kitleniz yüklemeyi beklemek zorunda kaldıklarında çok sıkılmayacaklardır. Ve tabii ki istediğiniz zaman logoyu değiştirmek ücretsizdir.

Tamamen Duyarlı ve Retinaya Hazır

WordPress video temasının tüm unsurları her türlü akıllı cihaza uyacak şekilde geliştirilmiş ve kodlanmıştır. Mega Menü, Üstbilgi, Altbilgi, İçerik Kutuları ve Görseller. Ayrıca Slider Revolution eklentisi, web sitenizin üst kısmında bir kahraman resmi veya kaydırıcıyı görüntülemenize olanak tanır. Bu sayede web sitesi ziyaretçilerin daha fazla ilgi ve izlenimine ulaşabilir. Web sitenize benzersiz ve güzel bir tasarımla tamamen duyarlı bir görünüm getireceğimize söz veriyoruz ancak yine de yükleme hızını garanti ediyoruz.

Özellikler listesi

  • Video web sitesi için UI/UX
  • 4 muhteşem önceden hazırlanmış demo

- 30'dan fazla faydalı sayfa: Hakkımızda, Bloglar, Videolar…

- Dahili en muhteşem Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucusu: WP Bakery – Görsel Besteci

- İnanılmaz Paralaks Etkisi

- Kullanımı ve özelleştirmesi kolay

- Retina hazır ile tamamen duyarlı : Web sitenizi herhangi bir cihazda güzel bir şekilde görüntüleyin.

- Mobil Destek

- İletişim Formu 7 hazır

- MailChimp eklentisi dahil

- Yüksek SEO optimizasyonu

- Ultra hız ile daha hızlı yükleme

- Google Yazı Tipi desteği: 600'den fazla Google Yazı Tipi arasından seçim yapmak sizin seçiminiz

- Tıbbi simgeler içeren 1200'den fazla simge

- Sınırsız renk seçeneği

- Tek tıklamayla demo içe aktarıcı

- Çeviri hazır

Gutenberg Optimize EdildiEvet
Yüksek çözünürlükEvet
Widget'a HazırEvet
Uyumlu TarayıcılarIE11 , Firefox , Safari , Opera , Chrome , Edge
İle uyumluElementor , Elementor Pro , WooCommerce 8.xx , WooCommerce 7.xx , WooCommerce 6.xx , WooCommerce 5.xx , WPML , Bootstrap 5.x , Bootstrap 4.x
Yazılım versiyonuWordPress 6.3.x , WordPress 6.2.x , WordPress 6.1.x , WordPress 6.0.x , WordPress 5.9.x, WordPress 5.8.x , WordPress 5.7.x , WordPress 5.6.x , WordPress 5.5.x , WordPress 5.4.x , WordPress 5.3.x , WordPress 5.2.x , WordPress 5.1.x , WordPress 5.0.x , WordPress 4.9.x
ThemeForest Dosyaları Dahil EdildiPHP Dosyaları , CSS Dosyaları , JS Dosyaları
Sütunlar4+
Dokümantasyonİyi belgelenmiş
DüzenResponsiveYazar
BilgiPlatosu
İndirilme
19
Görüntüleme
64
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınÇevrimiçi Yöneticiler

Online istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
156
Çevrimiçi ziyaretçiler
1,675
Toplam
1,831

Forum istatistikleri

Konular
3,180
Mesajlar
3,449
Görüntüleme
204,283
Üyeler
2,771
Son üye
testeo

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
7,195
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,103
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
121
Son 24 Saatteki İndirmeler
2

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,503
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0