• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

WhatsBox.jpg

WhatsBox - WhatsApp Pazarlama - Toplu Gönderici, Sohbet, Botlar, SaaS - WhatsApp pazarlamanızı otomatikleştirmek, destek sunmak ve yanıt botlarını kullanarak müsait olmadığınızda bile müşterilerinizle etkileşimde bulunmak için kullanabileceğiniz türden bir komut dosyasıdır.

- SORUMLULUK REDDİSistem Resmi WhatsApp Bulut API'sini kullanır. Bu ücretli bir API'dir. Lütfen güncel fiyatlandırmayı buradan inceleyin. Ayrıca, bunu bir SaaS olarak çalıştırırsanız, hesapları için WhatsApp Cloud API'yi kuranların müşterileriniz olduğunu ve dolayısıyla kullanımları için ödeme yapanların da onlar olduğunu lütfen unutmayın.
- NOT – Daha önce farklı olarak, Resmi WhatsApp Bulut API'sine erişim her işletmeye açıktır. Herhangi bir inceleme veya kabul süreci yoktur.

English​

WhatsBox – The WhatsApp Marketing – Bulk Sender, Chat, Bots, SaaS – is one of a kind script that you can use to automate your WhatsApp marketing, offer support, and interact with your clients even when you are not available, using reply bots.

- DISCLAIMER – The system uses Official WhatsApp Cloud API. This is a paid API. Please see the current pricing here. Also please note that if you run it as a SaaS, your clients are the one that setup the WhatsApp Cloud API for their account, so they are the ones that pay for their usage.
- NOTE – Unlike before, getting access to Official WhatsApp Cloud API, is publicly open for every business. There is no review or acceptance process.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
6
Görüntüleme
16
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
10
Çevrimiçi ziyaretçiler
168
Toplam
178

Forum istatistikleri

Konular
3,111
Mesajlar
3,352
Görüntüleme
199,881
Üyeler
2,770
Son üye
hardihardi77

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,857
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,038
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
113
Son 24 Saatteki İndirmeler
0

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,195
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0