• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
WHMLab - Ultimate Solution For WebHosting Billing And Management

WHMLab - Ultimate Solution For WebHosting Billing And Management 1.2

WHMLab.jpg
Yeni Nesil, Akıllı ve Kolay, WebHosting, Etki Alanları ve Dijital Hizmetler Otomasyon sistemi. Aylık Ücret Yok, Gizli Ücret Yok ve Şifreleme Yok. Uygun fiyata ömür boyu geliyor. WHMLab, WebHosting işinizi global olarak otomatikleştirmek için gereken tüm temel özelliklerle birlikte gelir. Kolaylıkla web hosting hesapları oluşturmaya olanak tanır ve barındırma hizmetlerinin yönetilmesine olanak tanır. Sunucu grupları, cPanel'ler, Namecheap, Resellbiz/Uk2Group ve daha fazlası ile otomatik bağlantılarla birlikte geliyor. Kullanıcıları, ödemeleri, faturalandırmayı, müşteri yönetimini, destek hizmetlerini ve diğer temel hizmetleri otomatikleştiren yeni nesil bir web barındırma ve alan adı çözümleri otomasyon yazılımıdır.

Güvenlik birinci önceliğimizdir ve sistemimiz güçlü güvenlik katmanlarıyla korunmaktadır. Sistemimizi daha gelişmiş hale getirmek için OTP, 2FA, E-posta ve SMS bildirimlerini saklıyoruz. Tüm üst düzey alan adlarında toplam 370,7 milyon alan adı kayıtlıyken, tanınmış web barındırma hizmeti sağlayıcılarının toplam sayısı 330.000'in üzerindedir. WHMLab çığır açan bir barındırma sağlayıcısı otomasyon sistemidir. Barındırma şirketinizi veya alan adı barındırma bayiliği işinizi güçlendirmek için sektör uzmanları tarafından temelden oluşturulmuştur. Bireysel ve kurumsal tüm organizasyonların web hosting İşletmesi yürütebilmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.Yazar
LocalHost
İndirilme
9
Görüntüleme
37
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,634
Mesajlar
4,188
Üyeler
383
Son üye
1957ambitious

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
240
Görüntüleme
18,877
Tıklamalar
68
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0