• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

  Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

  DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

 • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

  BilgiPlatosu aylık istatistik
WP Search with Algolia Pro

WP Search with Algolia Pro 1.4.0

WP Search with Algolia Pro.png

Algolia Pro ile WP Arama​

Algolia Search Premium WordPress Eklentisi​

Kurumsal düzeyde bir web sitesi, kurumsal düzeyde bir arama platformu gerektirir. Algolia'nın devreye girdiği yer burası.
Ancak Algolia aramasının gücünü kullanan kurumsal düzeyde bir WordPress web sitesi bir eklenti gerektirir. Algolia Pro ile WP Search'ün devreye girdiği yer burasıdır.

Algolia Pro ile WP Search, WP Search with Algolia'nın yeteneklerini Algolia'nın yetenekleriyle genişleten, WP Search with Algolia'ya yönelik premium bir eklentidir. Algolia Pro ile WP Arama, hem basit hem de değişken ürünler için aramada SKU ve fiyatlar da dahil olmak üzere dinamik, hızlı ve sezgisel arama sonuçları sağlar. Arama sonuçlarında görünen SKU ve fiyat yalnızca bu eklentinin premium sürümünde mevcuttur.

WordPress Çoklu Site Dizine Ekleme​

Sürüm 1.3.0'dan başlayarak, Algolia Pro ile WP Search artık site içeriğinin bir WordPress Multisite'den aranabilir tek bir dizine aktarılmasının ayarlanmasına izin veriyor. Bu özellik çığır açıcıdır çünkü WordPress Multisite için aranabilir tek bir dizin global aramaya izin verir. Kuruluşunuz çoklu site indekslemenin gücünden yararlanacaktır.

Hızlı Anında Arama​

Kendin için gör. Aşağıda eklentinin anlık arama yeteneklerinin bir gösterimi bulunmaktadır. Arama sonuçlarının müşterilerinize ne kadar hızlı ve sezgisel olarak sunulduğunu görün. Hem basit hem de değişken ürünler için fiyat ve SKU dahildir.

Bunu düşün. Profesyonelce işletilen bir e-Ticaret web siteniz var. Müşterilerinize sağladığınız arama deneyiminin eşleşmesi bekleniyor.

Algolia'nın gücüne güvenerek bu hedeflere ulaşın. Web sitesi arama deneyiminizin kalitesini kurumsal düzeydeki web sitenize uyacak şekilde yükseltmenin zamanı gelmedi mi?

Sorunsuz Otomatik Tamamlama​

WP Search'ü bugün Algolia Pro ile entegre edin. Aşağıda bu premium eklentinin otomatik tamamlama fonksiyonunun etkileyici gücünü gözlemleyin. Deneyim kusursuz.

WooCommerce Desteği

E-Ticaret ürünlerinizin (basit ve değişken ürünler) kolay indekslenmesi için Algolia aramasının gücünü kullanın.
 • SKU ve ürün kısa açıklamaları
 • Popülerlik için toplam satışlar ve toplam derecelendirmeler dahil edilmiştir

Arama Ayarlarını Kontrol Et

 • Blog gönderileri, sayfalar vb. gibi seçilen içerik parçalarında Algolia arama indekslemesini etkinleştirin veya devre dışı bırakın.
 • Algolia'nın indekslemesini mevcut arama motoru "noindex" ayarlarıyla eşleşecek şekilde ayarlayın

Değişken Fiyatlandırmayı Görüntüle​

Artık Sürüm 1.1.0 ile minimum ve maksimum değişken fiyatlar arama sonuçlarıyla birlikte görüntüleniyor. Aşağıdaki sol resimdeki otomatik tamamlama arama sonuçları açılır listesindeki son ürün, değişken fiyatları gösterir. Aşağıdaki sağdaki görselde, anlık arama sonuçlarında listelenen son ürün de değişken fiyatları göstermektedir.

Ek Destek

 • Yoast SEO
 • Hepsi Bir Arada SEO
 • Sıralama Matematik SEO
 • SEOBasın
 • SEO ÇerçevesiYazar
LocalHost
İndirilme
17
Görüntüleme
30
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,634
Mesajlar
4,188
Üyeler
383
Son üye
1957ambitious

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
240
Görüntüleme
18,877
Tıklamalar
68
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0