• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

01_+wpcast_preview.jpg


WpCast, kesintisiz müzik çalar ve Apple Podcast (eski iTunes Podcast) ve Google Podcast ile entegrasyonlarla WordPress'te sesli podcast web sitenizi oluşturmanın en hızlı ve en profesyonel yoludur. Ayrıca Libsyn, Anchor.fm ve Blubrry ile de uyumludur.

Wpcast, duyarlı podcast web sitenizi kolaylıkla oluşturmanızı sağlayan yeni ve hızlı bir WordPress temasıdır ve herhangi bir programlama becerisi gerektirmez. Wpcast çok esnektir; yazı tipleri, renkler, logo ve tasarım dahil olmak üzere çok çeşitli özelleştirmelere olanak tanır. Bu temayla podcast yayınlama deneyimi çocuk oyuncağıdır ve birkaç saniyeden fazla sürmez. Podcast'leri diziye, yazara veya konuya göre düzenleyebilirsiniz; her arşiv, her yayın aboneliği ve okuyucu için ve Apple Podcast veya Google Podcast gibi harici toplayıcılar için yararlı olan geçerli bir podcast RSS beslemesi oluşturacaktır.

Wpcast aynı zamanda Seriously Simple Podcast ve PowerPress gibi en popüler eklentilerle de uyumludur, podcast yayınlamanızı yönetmenizi ve ayrıntılı olarak oluşturmanızı kolaylaştırır ve bölümlerinizi önceden var olan arşivlerden Libsyn veya Blubrry olarak içe aktarmanıza olanak tanır. Mp3 dosyalarını harici platformlarda veya aynı Wordpress medya kitaplığınızda barındırabilirsiniz.

Tema, temel WordPress yeteneklerini genişleten ve web sitenizi mükemmel Podcasting platformuna dönüştüren ekstra işlevlerle dolu olarak gelir.

Gutenberg Optimize EdildiHAYIR
Yüksek çözünürlükEvet
Widget'a HazırEvet
Uyumlu TarayıcılarFirefox , Safari , Opera , Chrome , Edge
Yazılım versiyonuWordPress 6.2.x , WordPress 6.1.x , WordPress 6.0.x , WordPress 5.9.x , WordPress 5.8.x , WordPress 5.7.x
ThemeForest Dosyaları Dahil EdildiPHP Dosyaları , CSS Dosyaları , JS Dosyaları , PSD
Sütunlar2
Dokümantasyonİyi belgelenmiş
DüzenDuyarlıYazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
17
Görüntüleme
40
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
2
Çevrimiçi ziyaretçiler
136
Toplam
138

Forum istatistikleri

Konular
3,127
Mesajlar
3,374
Görüntüleme
200,438
Üyeler
2,771
Son üye
testeo

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,901
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,053
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
116
Son 24 Saatteki İndirmeler
3

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,226
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0