• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Zal - ISP Management System + Mikrotik API

Zal - ISP Management System + Mikrotik API 7.0

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler
 
Zal.webp
Zal, ISP işinizi sorunsuz bir şekilde yönetmenize yardımcı olan Mikrotik API'ye sahip bir ISP yönetim sistemidir. ISP işletme sahipleri PPPoE ve Hotspot Kullanıcılarını yönetebilirler. Zal kontrol panelinden yeni PPPoE ve Hotspot kullanıcıları oluşturun. PPPoE/Hotspot kullanıcısı oluşturmak için yönlendiricinizde oturum açmanıza gerek yoktur. PPPoE/Hotspot kullanıcınızı kontrol panelinden kolayca etkinleştirin veya devre dışı bırakın. PPPoE/Hotspot kullanıcı sırrını portal kullanıcısına bağlayın ve faturalandırmayı, SMS/E-posta göndermeyi, otomatik fatura oluşturmayı ve çok daha fazlasını yönetin.

Artık işinizi hareket halindeyken, istediğiniz yerden, herhangi bir cihazla yönetin. Müşterilerin ödemelerini ve diğer kayıtlarını tutmak için kafa karıştırıcı manuel jeton sistemini unutun. Zal, manuel olarak yapılan sıkıcı görevlerin üstesinden gelmeniz için size sorunsuz bir dijital fırsat sunuyor. Otomatik Fatura ve Fatura Oluşturma, Çevrimiçi Ödemeler, Gelir/Gider vb. dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınız tek bir sistemde toplanmıştır.

Her ay daha fazlası geliyor, o halde tüm İSS'nizi yönetmek için bu harika ve en iyi uygulamayı kapmak için ne bekliyorsunuz? /Kablo işi.

Zal çok temiz, basit ve kullanımı kolaydır. Zal'ın UI/UX tasarımı herkesin kullanabileceği kadar kullanıcı dostudur. Zal duyarlı ve hatasız. Zal'ı düzenli olarak güncelleyeceğiz ve her ay yeni özellikler getireceğiz.Yazar
LocalHost
İndirilme
19
Görüntüleme
43
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

Forum istatistikleri

Konular
3,721
Mesajlar
4,348
Üyeler
398
Son Üye
XBDDalene0

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,569
İndirilme
27,054
Disk kullanımı
972.5 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1