• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Zal.jpg
Zal, ISP işinizi sorunsuz bir şekilde yönetmenize yardımcı olan Mikrotik API'ye sahip bir ISP yönetim sistemidir. ISP işletme sahipleri PPPoE ve Hotspot Kullanıcılarını yönetebilirler. Zal kontrol panelinden yeni PPPoE ve Hotspot kullanıcıları oluşturun. PPPoE/Hotspot kullanıcısı oluşturmak için yönlendiricinizde oturum açmanıza gerek yoktur. PPPoE/Hotspot kullanıcınızı kontrol panelinden kolayca etkinleştirin veya devre dışı bırakın. PPPoE/Hotspot kullanıcı sırrını portal kullanıcısına bağlayın ve faturalandırmayı, SMS/E-posta göndermeyi, otomatik fatura oluşturmayı ve çok daha fazlasını yönetin.

Artık işinizi hareket halindeyken, istediğiniz yerden, herhangi bir cihazla yönetin. Müşterilerin ödemelerini ve diğer kayıtlarını tutmak için kafa karıştırıcı manuel jeton sistemini unutun. Zal, manuel olarak yapılan sıkıcı görevlerin üstesinden gelmeniz için size sorunsuz bir dijital fırsat sunuyor. Otomatik Fatura ve Fatura Oluşturma, Çevrimiçi Ödemeler, Gelir/Gider vb. dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınız tek bir sistemde toplanmıştır.

Her ay daha fazlası geliyor, o halde tüm İSS'nizi yönetmek için bu harika ve en iyi uygulamayı kapmak için ne bekliyorsunuz? /Kablo işi.

Zal çok temiz, basit ve kullanımı kolaydır. Zal'ın UI/UX tasarımı herkesin kullanabileceği kadar kullanıcı dostudur. Zal duyarlı ve hatasız. Zal'ı düzenli olarak güncelleyeceğiz ve her ay yeni özellikler getireceğiz.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
7
Görüntüleme
22
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınÇevrimiçi Yöneticiler

Online istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
73
Çevrimiçi ziyaretçiler
780
Toplam
853

Forum istatistikleri

Konular
3,121
Mesajlar
3,365
Görüntüleme
200,374
Üyeler
2,771
Son üye
testeo

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,887
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,047
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
116
Son 24 Saatteki İndirmeler
3

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,214
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0